close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Pozvánka na setkání s ručními pracemi

24. března 2014 v 12:08 | Jitka |  Nepřehlédněte!
Nastal čas, kdy je vhodné umístit sem pozvánku na náš, v pořadí druhý víkend s ručními pracemi. Vyplodila jsem neumělý leták, ale účel snad splní. Naše podzimní setkání bylo bezvadné a tak doufám, že i to jarní nám vyjde. Přejme si hlavně pěkné počasí a hodně návštěvníků. O náladu se už postaráme samy, jsme tady samé pohodové holky a to se i na srazu jistě projeví. Zváni jsou všichni, kdo sympatizují s našim klubem a mají rádi ruční práce.
Hledejte nás zde: http://www.pensionlada.cz/

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sylva Sylva | 24. března 2014 v 17:25 | Reagovat

Jitko,krásně jsi nás uvedla,krásná prezentace naší práce,jsou tam zastoupeny obrázky všech technik,jsi výborná!!! :-)

2 Katka Katka | E-mail | Web | 24. března 2014 v 20:45 | Reagovat

Vyplodila jsi náhodou moc pěknou pozvánku.
Těším se na setkání.

3 evina evina | 24. března 2014 v 22:16 | Reagovat

Jituš-krásná pozvánka (a zase mi chybí palec nahoru ;-) )Moc se těším :-)  :D  :-)

4 Jitka Jitka | E-mail | Web | 24. března 2014 v 22:51 | Reagovat

[1]:[2]:[3]: Můj vnuk by mně to nepochválil, ale vy jste milosrdné.Děkuji. Taky se na vás těším. Je nás jedenáct + nějací rodinní příslušníci, takže celkem 25 včetně malého Vítečka a jeho dvou sestřiček. :-D Doufám, že se k nám dostane i Naďa, která má trochu problém s dopravou, ale nakonec psala, že kolem deváté by měla být v Prostějově a odtud si vezme taxík. Tak se snad sejdeme všechny. :-)

5 Gagina Gagina | E-mail | 25. března 2014 v 9:52 | Reagovat

Super pozvánka, paráda už se těším Graža. :-) :-)  :-)

6 Janka Janka | Web | 25. března 2014 v 10:00 | Reagovat

Úplně profesionální plakátek. Co bys chtěla více. Teď jenom, aby se dostal do okolních vesnic, a byl zavčas zaznamenán obyvatelstvem, kteří hledají na sobotu či neděli program. :-D

7 Mira Mira | E-mail | Web | 25. března 2014 v 20:08 | Reagovat

parádáááá :-D

8 Šárka Šárka | E-mail | Web | 25. března 2014 v 21:40 | Reagovat

[4]: Jitko :-), pozvánka se Ti moc povedla, a vnuk by Tě rozhodně pochválit měl :-). Opravdu se Ti tam podařilo dostat zástupce všech technik, paráda :-). A šťastná zpráva, na tu sobotu manželovi schválili dovolenou, takže bezva, povedlo se :-).

9 Jitka Jitka | E-mail | Web | 26. března 2014 v 12:49 | Reagovat

[8]: To mám radost. Těším se na vás na všechny a hlavně na Vítečka a holčičky. :-)

10 Ježurka Ježurka | Web | 27. března 2014 v 13:31 | Reagovat

Jituš, jsi šikovná, mně se pozvánka také moc líbí a hlavně, určitě se všichni zase těšíte na společné setkání. To bude zase zážitků! Skoro závidím, že jsem tak daleko! ;-)

11 Marta Marta | E-mail | 28. března 2014 v 13:14 | Reagovat

Pěkná pozvánka :-) , moc se mi líbí , škoda, že je sraz tak daleko ;-) , přeji Vám všem hezké počasí, dobrou náladu a hodně moc zákazníků :-) :-)

12 Jitka Jitka | E-mail | Web | 28. března 2014 v 15:56 | Reagovat

[10]:[11]: Děvčata jedou ze severu Čech,ze Středočeského kraje a to už podruhé. Zdá se, že jim to stojí za to. ;-)

13 Jitka Jitka | E-mail | Web | 31. března 2014 v 19:33 | Reagovat

Dnes jsem dostala zprávu od Miladky. Má nějaké zdravotní problémy a moc ji mrzí, že nemůže přijet. Napsala pro vás dopis, který vám v sobotu přečtu. U dopisu bylo něco přibaleno, ale co je to, to se dozvíte taky až v sobotu.Těším se :-)

14 Hela* Hela* | 31. března 2014 v 20:01 | Reagovat

Po týdnu v lázních se dostávám k počítači, tak plakát chválím až dnes :-)  :-)  :-)

15 Jitka Jitka | E-mail | Web | 31. března 2014 v 23:04 | Reagovat

[14]:Předpokládám, že jsi z lázní zrestaurovaná a plná energie, kterou na nás přeneseš. ;-)

16 evina evina | 1. dubna 2014 v 1:23 | Reagovat

Tak dnes mě šokoval manža- kde jsem prý vzala, že má v sobotu a neděli volno.  Vždyť oba dny slouží O_O . No ale zítra jde do práce, tak se pokusí s někým šichty prohodit ;-) . V kalendáři žádné šichty neměl napsané,ale má tam jen březnové a dubnové ještě nevěděl .Až přijde zítra z práce, tak písnu. Ale ať to ani nezkouší, že by nejel a to, že bych jela já, to by neskousl :-D

17 Jitka Jitka | E-mail | Web | 1. dubna 2014 v 20:55 | Reagovat

[16]:Držím palce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama