close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Výzva

13. února 2014 v 10:17 | Jitka |  Nepřehlédněte!

Děvčata, dostalo se nám velké cti, že náš klub oslovil pan Aleš Cibulka, který nám nabízí možnost zúčastnit se natáčení jeho pořadu. Víc čtěte níže. Toto je E-mail, který jsem dostala.

Moc zdravím,
doufám, že píši na správná místa, našel jsem na webu Váš klub háčkování.
Chystáme na příští sobotu rozhlasový Tobogan s Lucií Bílou, velkou vyznavačkou této záliby, jak jistě víte.
Vždy připravujeme nějaké překvapení a tentokrát bych rád pozval právě odbornice na toto téma.
Obracím se správně?
Má představa - cca 10 dam, které by na jevišti během celého představení (cca 1 hodina) háčkovaly a ukázaly Lucii, co všechno je možné, co ještě neumí apod...

Aleš Cibulka

Děvčata, pokud vás tato výzva zaujala napište přímo na mail pana Aleše Cibulky Ales.Cibulka@seznam.cz

Jestli víte ještě o někom, kdo dobře vládne háčkem a není třeba ani členem našeho klubu, dejte tuto výzvu ve známost.V případě, že se budete chtít zúčastnit, vezměte si s sebou své " nádobíčko" aby jste Lucce mohly ukázat co dovedete a hlavně ukažte svůj největší majstrštyk! Vezměte s sebou i nějaký výrobek, který by jste věnovaly Lucii - ona ho předá na dobročinnou dražbu...
Podrobnosti už vám zašle pan Cibulka osobně.
Co je důležité, musíte se dostat do Prahy v sobotu 22.2. do 10.30 do pražského divadla U Hasičů. Přenos je od 11 do 12...,

Myslím, že stojí za to, využít této nabídky. Kolikrát za život budete mít možnost setkat se s takovými celebritami na živo?

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 VendyW VendyW | E-mail | Web | 13. února 2014 v 10:21 | Reagovat

Kdyby to tak bylo o pičvorku tak to jedu hned :-D...háčku už nevládnu hodně dlouho.

2 Jitka Jitka | E-mail | Web | 13. února 2014 v 10:26 | Reagovat

[1]:To je škoda. :-)

3 Gagina Gagina | E-mail | 13. února 2014 v 11:28 | Reagovat

Pojedete někdo???

4 Jitka Jitka | E-mail | Web | 13. února 2014 v 11:36 | Reagovat

[3]:Zatím asi Evina, Hela* a Hela Bartošová. Ty taky háčkuješ?

5 Božena Božena | 13. února 2014 v 12:23 | Reagovat

Holky, kdo to má kousek, určitě nás jeďte reprezentovat. Budu u rádia jedno velké ucho.

6 Gagina Gagina | E-mail | 13. února 2014 v 12:41 | Reagovat

[4]: Ano já taky háčkuju, paličkuji a pokouším se dělat frivolitky.

7 Jitka Jitka | E-mail | Web | 13. února 2014 v 12:43 | Reagovat

[6]: A chceš jet?

8 Hela* Hela* | 13. února 2014 v 12:46 | Reagovat

Ano, já jedu, už jsem dostala pozvánku

9 Jitka Jitka | E-mail | Web | 13. února 2014 v 12:48 | Reagovat

[8]:Seš zlatíčko. ;-)

10 Jitka Jitka | E-mail | Web | 13. února 2014 v 12:50 | Reagovat

Počítám s tím, že podáte raport, aby jsme byly my ostatní v obraze. Budu mít ucho nalepené na rádiu abych slyšela jak vám háčky kmitají. :-D

11 Gagina Gagina | E-mail | 13. února 2014 v 12:51 | Reagovat

[7]:Hrozně bych chtěla jet mám v Praze dcery a vnučka. Tak by to nebyl problém. Setkání z Luckou Bílou pro mně úžasný zážitek.
Ještě se domluvím z manželem. Graža.

12 Jitka Jitka | E-mail | Web | 13. února 2014 v 12:52 | Reagovat

[8]:Heli tak pošli fotky toho a čím tam pojedeš. Udělám tady prezentaci a co Evina, pojede?

13 Jitka Jitka | E-mail | Web | 13. února 2014 v 12:56 | Reagovat

[11]:Tak pokud pojedeš, napiš na mail pana Cibulky, aby věděl kolik vás bude a on ti sdělí podrobnosti.Taky bych prosila fotku na můj mail toho, s čím tam pojedeš. :-)

14 Gagina Gagina | E-mail | 13. února 2014 v 12:58 | Reagovat

Ok, vyfotím jak přijdu domu a pošlu.

15 Hela* Hela* | 13. února 2014 v 13:26 | Reagovat

Jituš, nejspíš vezmu korálky, tak snad nikomu nepolezu do zelí. Myslím, že je nikdo jiný z nás nedělá. Asi budu v Praze u syna, tak problém dopravy odpadá.

16 Jitka Jitka | E-mail | Web | 13. února 2014 v 14:02 | Reagovat

[15]:Heli, neber korálky. Vem háčkování, oni nic jiného než háčkování nechtějí. Lucie háčkuje. Myslela jsem na Vendy a její krásný patchwork, ale to je nezajímá, takže háčkování, něco si připrav, co by ji zaujalo, jak píše pan Cibulka, nějaký majstrštyk a něco na Lucčinu dobročinnou dražbu. To by nakonec korálky třeba být mohly. Vem jen tak pro zajímavost pár ozdůbek z korálek a uvidíš.Háčkování je priorita.

17 magdalena magdalena | E-mail | 13. února 2014 v 14:28 | Reagovat

holky, taky si myslím, že vemte svoje poklady z háčkovaní a frivolitek... to bude Lucka čubrnět..... :-)

18 Zdiška Zdiška | Web | 13. února 2014 v 15:10 | Reagovat

Právě jsem si uvařila další "kýblík" čaje a jsem zvědavá, jak to pokračuje. A koukám O_O jako blázen, odezva ohromná a to je moc fajn. Jsem moc ráda, že se tam někdo ukáže. My, co jsme s větší dálky, sotva bychom stíhaly se tam dostat na tu správnou dobu. Ještě jsem zkontrolovala, co tam mám a snad pošlu taky nějaký dárek pro Lucku, vyfotím a pošlu i na ŽK. Ale teď jdu opět ležet, trápí mě chřipka :-! a sotva vidím na oči. Uvařila jsem cibulový vývar, tak uvidíme reakci :-D .

19 Jana* Jana* | E-mail | Web | 13. února 2014 v 16:00 | Reagovat

Skupinovou pozvánku pro 10 dam od p. Cibulky jsem obdržela i já. Přestože ráda háčkuji, odepsala jsem, že děkuji za nabídku. Vám, děvčata, budu držet palce. :-)  :-)  :-)  :-)

20 Jitka Jitka | E-mail | Web | 13. února 2014 v 16:12 | Reagovat

[19]:Jani psala jsem mu o tobě jak jsi šikovná a jaké krásné věci paličkuješ.Je to škoda, jsi v Praze, máš to z nás nejblíž.No aspoň si to poslechneš v rádiu jako já. ;-)

21 Sylva Sylva | 13. února 2014 v 17:20 | Reagovat

[15]:Helo,kdyby chtěli korálky,tak jedu tady ukázat ozdoby :-)  :-P

22 Marta Marta | E-mail | 13. února 2014 v 17:28 | Reagovat

Také jsem dostala skupinovou pozvánku, nejsem , ale tak zdatná háčkovačka, abych prezentovala svoji práci na jevišti, dělám jen vánoční a velikonoční věci . Poděkuji panu Cibulkovi za nabídku a Lucci pošlu dárek :-)  ;-) . Děvčata , budu Vám držet pěsti :-)  :-)  :-)

23 Sylva Sylva | 13. února 2014 v 18:54 | Reagovat

Děvčata,modlete se,aby se to uskutečnilo,moc bych Vám všem to moc přála,to není každý den setkat se s takovou osobností,ale má maminku po mrtvici a teď jsem četla,že zpívání jde stranou.

24 Šárka Šárka | E-mail | Web | 13. února 2014 v 19:49 | Reagovat

Tak to je opravdu překvapení, a rozhodně zajímavá příležitost :-). Určitě vyražte, kdo máte blíž k Praze :-). Budu taky poslouchat :-), těším se !!! :-)

25 Hela* Hela* | 13. února 2014 v 20:37 | Reagovat

[16]: Jituš, ale já ty korálky háčkuju :-)  :-)  :-)

26 Jitka Jitka | E-mail | Web | 13. února 2014 v 22:49 | Reagovat

[23]: Dnes ve zprávách říkali, že žádné koncerty Lucka neruší a ani příští týden neruší nic co má v Praze, takže toho se nemusíte obávat.

[25]:Heli tak to je něco jiného, pokud se to háčkuje, tak je to něco, co bude pro Lucku jistě novinka. :-)Tvoje háčkovaná zvířátka a přívěsky taky nemají chybu.

[22]:Marti, ale to nemá na nic vliv, tvoje vánoční ozdoby jsou pěkné. Já kdybych tam jela, tak vezmu taky velikonoční vajíčka a možná nějakou dečku.Jestli to nemáš do Prahy daleko tak není co řešit.

27 Jitka Jitka | E-mail | Web | 13. února 2014 v 22:51 | Reagovat

[19]: Jani není to škoda, vždyť jsi místní, určitě to bude zážitek. :-) Zatím to vypadá, že z klubu budou jen čtyři děvčata.

28 evina evina | 14. února 2014 v 8:57 | Reagovat

Taky jsem písla p.Cibulkovi a napsal mi, že se mi určitě ozve produkční s podrobnostmi :-)  :D  :-)

29 Gagina Gagina | E-mail | 14. února 2014 v 11:49 | Reagovat

[28]:Psala jsem p. Cibulkovi a žádná odezva tak nevím Graža.

30 Hela* Hela* | 14. února 2014 v 13:23 | Reagovat

Kdoví, jestli to nezruší. Je nás v klubu 76 a přihlásily jsme se 4. a s kamarádkou, která není v klubu 5. To je na představu pana Cibulky asi málo, psal, že by nás chtěl asi 10. Myslela jsem, že se nás bude hlásit tolik, že si bude muset vybírat.

[29]: Jestli to nezruší, tak se Ti určitě ozve.

31 Elina Elina | E-mail | 14. února 2014 v 15:30 | Reagovat

Tak děvčata držím pěsti ať se tam vydáte.Určitě to bude velký zážitek.Mám Lucku moc ráda a fandím jí. :-D  :-D

32 evina evina | 14. února 2014 v 17:45 | Reagovat

[29]: Já psala Alešovi včera večer a poslala několik fotek výrobků na ukázku a dnes mi produkční poslala podrobné instrukce a žádost o tel.číslo, kdyby bylo potřeba ještě něco domluvit :-)  :D  :-)

33 Mira Mira | E-mail | Web | 15. února 2014 v 11:04 | Reagovat

Zdravím všechny tvořilky, já sice háčkuji, ale po operaci ruky to zatím ještě nejde. Pokud by chtěl někdo moje výrobky vzít do Prahy, můžu něco poslat poštou, tak mi dejte vědět :-)

34 Jitka Jitka | E-mail | Web | 15. února 2014 v 17:30 | Reagovat

[30]: Psal, že si představuje 5-10 dam, tak třeba mu to bude stačit. :-)

35 Jitka S. Jitka S. | Web | 15. února 2014 v 17:52 | Reagovat

Tak holky, doufám, že pojedete v hojném počtu! Já se, bohužel do Prahy nemám jak dostat.

36 Katka Katka | E-mail | Web | 15. února 2014 v 20:30 | Reagovat

Se svým háčkováním bych si na jeviště netroufla, ale budu moc ráda, když tam holky pojedou. Myslím, že na Heliny háčkované korálky budou koukat! A na ostatní parádičky taky. Držím palce, ať se blejsknete.

37 evina evina | 15. února 2014 v 22:26 | Reagovat

Děvčata pojeďte - bude nás víc, nebudem e se bát vlka nic :-)  :D  :-D

38 evina evina | 15. února 2014 v 23:54 | Reagovat

[36]: Katko není to o tom předvádět se, je to program pro rádio - produkční mi psala, že chtějí překvapení pro Lucku, protože háčkuje. A pokud budeme dělat něco většího, tak abychom si to předpřipravily, abychom to během té hodiny dodělaly. Když si dáš něco hotového do tašky s materiálem, tak potom můžeš vyndat to hotové a nestresovat se :-)  :D  :-)

39 Katka Katka | 16. února 2014 v 5:12 | Reagovat

[38]: No, myslím, že to je I o tom, co ženský dovedou. Jistě že to v rádiu nebude vidět ;-) a že středobodem programu bude Lucie, ale bez vás by ten nápad autora - "překvapení pro Lucku" nešel zrealizovat. Jen nebudˇtak skromná. Budete podstatnou částí programu :-)

40 Hela* Hela* | 16. února 2014 v 9:56 | Reagovat

[39]: Katko, a Ty bys mohla taky!!!!!

41 Jitka Jitka | E-mail | Web | 16. února 2014 v 17:02 | Reagovat

[39]:Taky si myslím, že bys měla co ukázat. Ještě jsou volná místa. Hrrr na Prahu. :-D

42 evina evina | 17. února 2014 v 13:12 | Reagovat

Dobrý den,
s lítostí Vám musím oznámit, že Lucie Bílá se vysílání Toboganu 22.2. z vážných rodinných důvodů nezúčastní. Slíbila ale, že hned, jak to bude možné, ráda přijde. Prosím tedy o trpělivost. Dám Vám vědět náhradní termín hned, jak se ho dozvím.

Zatím moc děkuji za ochotu a budeme se na Vás těšit co nejdříve.

Přeji hezký den..

43 evina evina | 17. února 2014 v 13:12 | Reagovat

to mi teď přišlo od produkční

44 Hela* Hela* | 17. února 2014 v 17:30 | Reagovat

Taky jsem to dostala, samozřejmě je to pochopitelné

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama