close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Upozornění pro všechny návštěvnice

10. února 2014 v 13:25 | Jitka |  Nepřehlédněte!
Budiž vám všem, které si žádáte nějakou informaci nebo předlohu, příkladem nehodným následování tento vzkaz, který byl dnes vložen do zprávy autorovi.

Na vašem blogu http://club.blog.cz/ zanechal návštěvník stáni tuto zprávu:
chci se zeptat zda paní kaktusarka prodavá nějake věci děkuji stána

Vzhledem k tomu, že tato tazatelka nezanechala na sebe žádný kontakt, není možné ji odpovědět jinak, než touto cestou.
Takže, milá Stáňo, je potřeba se obrátit na Sylvu - kaktusářku na její e- mail, který by jste našla pod každým jejím článkem, nebo v seznamu členek klubu, který najdete v rubrikách. Celá a podrobná informace jak na tomto blogu získat bližší informace je uvedena hned pod záhlavím tohoto blogu. Chce to jen číst informace. Snad si to tady přečtete.

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Božena Božena | 10. února 2014 v 13:38 | Reagovat

Jituško, moc děkuji za tuto informaci pro všechny žadatele o popis a jiné dotazy, vkládané pod ukázky.Sama jsem náhodou objevila žádost o popis pod mou ukázkou z roku 2011. Není v mých silách neustále procházet vše, co jsem do klubu poslala, takže neodpovím a vypadá to, že jsem neochotná popis poslat. Určitě se mnou souhlasí i ostatní členky.Můžu odpovědět jen na žádosti, které přijdou na můj e mail, pak ráda odpovím.

2 Sylva Sylva | 10. února 2014 v 14:55 | Reagovat

Sou hlasím s Jitkou,myslím si,že většina žen ráda pomůže a poradí,popřípadě pošle popis apod. i já jsem prosila o nějaké věci a nebyla jsem odmítnuta a opačně jsem se snažila pomoci jiným,kteří se na mě obrátily a prosbou o pomoc. I když je to teď týká mě,nemohu pochopit,proč ta paní nepátrá,píšeš to nahoře v bloku jasně. Mejly se dají lehce najít,buď jsou přece přímo pod článkem,nebo ve členkách.Jsem zvědavá,jestli se ta žena ozve. Před vánocemi se mě ozval pán důchodového věku,namyslel si hromadu věcí z korálek a když jsem mu třeba řekla,že jedna hvězdička z foukaných perlí vyjde materiál 50 až třeba 150kč /chtěl hvězdičky,kde byl materiál 80kč/,tak rychle vycouval.Že mu je kdysi nějaká paní dělala před 20lety za lacino! A to chtěl dohromady asi 25ks různých ozdob.

3 magdalena magdalena | E-mail | 10. února 2014 v 15:18 | Reagovat

holky moje milé...... naše ruční práce doceněná není.... mám taky zkušenost, psala mi jedna paní z našeho slovenského mimibazaru, jestli bych ji neudělala pár ( myslím tím tak 20 ) miniaturek ( tak 15 cm cca 150 - 200 křížku ) tři týdny před Vánocema, do Vánoc... řekla jsem jí, že snad to stihnu, i když je to na knap... a paní že tak 0,50 - 1 EUR za kus... tak jsem se zasmála a paní odmítla.... :-D  :-D.
Pak nevím, jestli někoho ukecla, ale našla jsem jí pak na sashe.... a tam prodávala pytlík s výšivkou za 10 EUR. dobrý ne????

4 Zdiška Zdiška | Web | 10. února 2014 v 17:31 | Reagovat

Tak to máme všechny stejné zkušenosti, pán si objednal ozdoby na "celý stromeček" a až jsem měla polovinu hotovou, tak se ozval, že je to drahé a že zůstanou u tradičních koupených v papírnictví. No dnešní dobou obrací každý tu korunku v kapse, ale ruční práce se "dělají samy", přeci je to pro nás jen odpočinek a relax, že jo :-D . Proto jsem se zaměřila tento rok už jen na své blízké z rodiny a opravdu dělám jen pro radost :-) :-D  :-)

5 yorga yorga | Web | 10. února 2014 v 17:37 | Reagovat

Já, kdyřž někdo něco chce,dopředu řeknu cenu a když se mu to nezdá,nemusí to chtít. Já si aspoň můžu dělat to, co se líbí mně.

6 Sylva Sylva | 10. února 2014 v 18:09 | Reagovat

[4]:Já vzhledem k ceně těch foukaných korálek na ozdoby,tak si vyžádám podle množství kusů minimálně 2/3 ceny materiálu,kterou vypočítám a při tom uvedu cenu za práci,tak lidi vědí celkovou sumu.Kamarád před 2 roky chtěl udělat z těch korálek mašinku a já jsem mu řekla,že to udělám za materiál. Protáhl se mu potom obličej při placení,ale při vánočních trzích viděl tu mašinku o 150% dražší a už se mě přišel omluvit. :D

7 evina evina | 11. února 2014 v 14:56 | Reagovat

Ruční práce skutečně není doceněná-na jarmarku chtěla paní háčkovaného motýla v kruhu, kde byla cena 320Kč, tak do stovky. Vždyť jen ten kruh průměr 22cm stál skoro padesátku a kde je další materiál na motýla a 10hodin práce :-(

8 rambo rambo | E-mail | 13. června 2020 v 18:04 | Reagovat

http://horkedivky.top - horke divky z vaseho okoli

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama