close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Šárčino poděkování

11. února 2014 v 9:53 | Šárka Hartmanová |  Nepřehlédněte!
Ahoj Jitko a děvčata v klubu :-),
ve čtvrtek jsme se vrátili domů z porodnice a četla jsem si vaše krásné vzkazy :-). Chtěla bych Vám všem moc poděkovat za krásná blahopřání a milá slova :-), udělalo nám to velikou radost :-).

Teď už jsme doma pěkně zabydlení :-), zajíždíme si nový režim :-), dneska nám skončily prázdniny, tak jsme ráno poprvé vyrazili do školy už i s kočárkem :-). Vítek je pohodové mimčo :-), v noci dobře chrupčí, no a přes den hodně taky :-)))). Holky jsou nadšené, no a my taky, samozřejmě :-), a opravdu si to užíváme :-).
A ještě se podělím o perličky, kterými nás ještě v porodnici úplně odbourala Týnka (mladší). Když se na Vítka holky přijely poprvé podívat, tak Kristýnka si ho prohlížela, a pak povídá: "Hm, je krásnej, povedenej, dobře jsi ho vyseděla." :-)))))))) Tak jsme se zasmáli, ale druhý den tomu ještě nasadila korunu. Holky seděly vedle mě na posteli, a hladily Vítka po hlavičce, a Týnka mu probírala vlásky, a najednou povídá: "Má hezký vlásky, viď?" .. chvíli bylo ticho, a pak naprosto vážně dodala: "Ale měli bychom zkontrolovat, jestli nemá blechy." Po této větě jsme byli fakt vyřízení :-), opravdu perla :-).

Ještě jednou moc díky všem :-)!!! Krásné dny a ať se daří všem přeje Šárka s rodinkou :-)

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | 11. února 2014 v 10:30 | Reagovat

Milá Šárko, upřímně gratuluji k narození chlapečka. Teď máte 2 dcerky a jednoho snáčka, pokud se nemýlím. Mně se r. 2012 narodil 1. vnouček, tak vím, jaké jsou to pocity nekonečného štěstí.

2 Sylva Sylva | 11. února 2014 v 10:36 | Reagovat

Přeji Ti to krásné rodinné štěstí,nic nenahradí šťastnou a spokojenou rodinu,o to víc,že se narodil klouček po dvou děvčatech :-)  :D  :-)

3 Katka Katka | E-mail | Web | 11. února 2014 v 10:45 | Reagovat

Ráda jsem si početla. Z vás přímo čiší spokojenost a soudržnost. Ať vám to vydrží nejméně navěky ;-)

4 Hela* Hela* | 11. února 2014 v 10:57 | Reagovat

Šárko, máš tři šikulky, užívej si tu pohodu!!! Děti jsou největší štěstí :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

5 VendyW VendyW | E-mail | Web | 11. února 2014 v 11:06 | Reagovat

Tak to se bude benjamínek mít....rozmazlovaný následník :-D...holky budou mít skvělou průpravu. No jejich postřehy někdy člověka opravdu naprosto odbourají :-)

6 evina evina | 11. února 2014 v 14:49 | Reagovat

Šárko máš doma veselo-princezny jsou rozumbrady :-D , tahle moudra si chce zapisovat, protože člověk časem zapomene a až si jednou vysedí svoje mimi, tak se určitě zasměje :-)  :D  :-)

7 halina halina | E-mail | 12. února 2014 v 10:05 | Reagovat

Já mam vnuky 24. a 26. let a teťkom si dcera ještě pořidíla malého Adámka tak vím co to je za štěstí. Přeji Ti hodně zdraví a spokojenosti v rodině. Je to nejkrásnější co je na tom světě. :-)  :-)

8 Šárka Šárka | E-mail | Web | 12. února 2014 v 20:27 | Reagovat

Ještě jednou moc díky :-)), je to moc fajn :-)).

[7]: Jé tak to je paráda :-), užije si to všechno znovu :-). Adámkovi všechno nejlepší :-), hodně zdravíčka, ať pěkně roste a dává všem velkou radost :-)!

9 Jana* Jana* | E-mail | Web | 13. února 2014 v 16:31 | Reagovat

Šárko, gratuluji k narození Vítka a přeji jemu, dcerkám, Tobě i manželovi, abyste spolu prožili hodně štěstí, zdraví a spokojenosti po celý život. Týnka je opravdu nepřekonatelná, od srdce jsme se zasmáli. Je to velká rozumbrada. Ještě jednou gratuluji. :-)  :-)  :-) :D  :D  :D

10 Halina Halina | E-mail | 18. února 2014 v 8:03 | Reagovat

Holky držte mi palce. Dnes a zítra jdu na předoperační vyšetření do nemocnice. v útery mám nastup na operaci kolenního kloubu. Jeden mám již před rokem operovaný. Děkuji Halina

11 LADY UENDELIG LADY UENDELIG | 18. února 2014 v 8:23 | Reagovat

[10]:Milá HALINO, všechno určitě dobře dopadne a v dubnu se uvidíme na setkání. :-)  ;-)

12 Halina Halina | E-mail | 7. března 2014 v 10:20 | Reagovat

Jsem z nemocnice doma, u nás propouštějí na 7 den od operace a na 13 den musím na kontrolu. Doma jenom na záchod a ještě o berlích. Na duben mám planované 4 týdny lázně, zde u nás v Karviné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama