close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Reakce na článek: Upozornění pro všechny návštěvnice

11. února 2014 v 13:45 | Jitka |  Nepřehlédněte!
Milá paní Stáňo, v první řadě Vám chci sdělit, že nejsem podnikatelka. Tento web jsem založila pro děvčata, která se zabývají ručními pracemi a ujišťuji Vás, že to dělám zcela dobrovolně a bez zištných důvodů, ve svém volném čase.
A teď k Vaší druhé zprávě, kterou jsem dnes dostala a opět v ní není na Vás kontakt. Nedáváte mi jinou možnost jak Vám odpovědět, když nechci Váš dotaz ignorovat. Mohla jsem to klidně udělat a prostě neodpovědět ani touto formou. To ale nemám ve zvyku. Vás mrzí, že jsem dala Váš dotaz na blog a mě mrzí, že jste to vzala jako nějakou výtku nebo z mé strany dokonce jako nevhodné chování. Pokud máte ten dojem, tak se Vám omlouvám, ale to nemění nic na tom, že podmínky si musí člověk přečíst ať přijde kamkoliv. S pozdravem Jitka

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sylva Sylva | 11. února 2014 v 15:49 | Reagovat

Jitko,nevím,proč na sebe ta paní nenechala kontakt,Ty přece nemůžeš vědět,jestli já něco prodávám. Jestli ta paní má zájem,tak ať nechá na sebe kontakt,nevím,proč to i tentokrát neudělala. Naše kontakty má všechny k dispozici!!!

2 Jitka Jitka | E-mail | Web | 11. února 2014 v 16:21 | Reagovat

[1]:Už se ozvala a já jsem ji kontakt na tebe dala.Psala jsem ti taky mail.

3 Sylva Sylva | 11. února 2014 v 16:40 | Reagovat

[2]:Díky,já jsem psala z kurzu PC a viděla jsem prvně mejl,proto ten dotaz na kontakt. A to si nemohla najít adresu? :-)

4 Jitka Jitka | Web | 11. února 2014 v 16:41 | Reagovat

[3]:No jo, no.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama