close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Pletení s hádankou

26. února 2014 v 13:49 | Hela* |  Pletení
Ahoj, upletla jsem snaše teplé ponožky a uháčkovala dárek pro kamarádku (pro její vnučku). Poznáte někdo, co to je? :-)
Helena

Autorka: HelenaHela@seznam.cz

PS. Heli, chtěla bych ti poděkovat za vzornou úpravu fotek do formátu JPG a rozměru 500 x ...
Vkládat Tvoje fotky je radost. Nemám s nimi žádnou práci. Ráda bych touto cestou poprosila ostatní děvčata, aby následovala Tvůj příklad. Pokud máte možnost fotky upravit, hodně práce mi ušetříte. Děkuji Jitka

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | E-mail | Web | 26. února 2014 v 13:56 | Reagovat

Ponožky máš perfektně vypracované. Jsem zvědavá, jestli jsem se trefila s tím ocáskem pro malou čertici. ;-)

2 Hela* Hela* | 26. února 2014 v 14:07 | Reagovat

[1]:Jj, trefila. Původně jsem chtěla plést na 4 jehlicích, ale brala jsem si pletení do autobusu, tak jsem pletla na 2, vlastně na kruhové sem tam. :-)  :-)  :-)

3 Hela* Hela* | 26. února 2014 v 14:08 | Reagovat

V zoneru to není problém. Dáš upravit, pak změna rozměrů a šířka 500.

4 Jitka Jitka | E-mail | Web | 26. února 2014 v 14:21 | Reagovat

[3]: Já to dělám taky tak, ale děvčata to posílají velké a v různých formátech.A když mám potom upravovat třeba 8 fotek a někdy se sejdou i dva příspěvky denně, tak mě to zabere nějaký čas.Ale nevadí, ráda to udělám, když někdo nemá nainstalovaný nějaký program na úpravu fotek. :-)

5 Katka Katka | E-mail | Web | 1. března 2014 v 20:39 | Reagovat

Že je to ocásek by mě netrklo. Zato mi to připoměnlo, jak moje Eliška pořád toužila mít kočičku. Jednou, když po O spala, jsem jí k punčoškám přišila šňůru se střapcem smotanou z vlny. Když se probudila, divila se, já jí vysvětlovala, že teď je kočičkou ona....a ona se bála a brečela :-( Překvapení se nepovedlo. A co ocásek od tebe? Potěšil?

6 Marcela Cvanová Marcela Cvanová | E-mail | 2. října 2014 v 15:05 | Reagovat

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na způsob splétání ponožek na 2 jehlicích, máte krásně vypracovanou patu i špičku a i vzorně speltené. Tvoří vám to zajímavý řetízek. Děkuji. Marcela z Brna

7 Jitka Jitka | Web | 2. října 2014 v 15:56 | Reagovat

[6]:Prosím,  s dotazem se obraťte na mail autorky. Je to starý příspěvek a komentář by si nemusela přečíst. HelenaHela@seznam.cz

8 stefek stefek | E-mail | 30. dubna 2020 v 9:18 | Reagovat

http://horkedivky.top - horke divky z vaseho okoli

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama