close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Další nová členka

3. února 2014 v 23:19 | Gagina |  Hosté a nové členky
Je mi 56 let bydlím na Severní Moravě a hrozně bych se chtěla zdokonalit ve frivolitkách. Začala jsem nedávno.Svého času jsem se naučila paličkování, nyní hodně skládám Origami 3D. Už jsem měla dvě výstavy, taky háčkuji a šiji.Některé fotky jsou z mé výstavy, která se konala loni na podzim v Horní Lešné tady u nás na Severní Moravě.Posílám na ukázku některé své práce. Gagina

Autorka: simunkova.g@seznam.cz

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lidka Lidka | E-mail | 3. února 2014 v 23:38 | Reagovat

Gagino, vítej mezi námi a přijmi obdiv nad krásnými dílky. Je to zase něco nového a to mě vždy dostane, protože stále se chci učit něco nového. S frivolitkami jsem na tom jako ty, touha se to naučit.Tyto origami 3D jsou nádherné.

2 Jitka Jitka | E-mail | Web | 4. února 2014 v 0:03 | Reagovat

[1]:Na našem druhém setkání tato možnost bude. Frivolitky dokonale zvládla Evina a Šárka. Určitě bude prostor na ukázky. :-)

3 Jitka Jitka | E-mail | Web | 4. února 2014 v 7:29 | Reagovat

Tak děvčata, když to vidím, tak se obávám jestli nám ten víkend bude na výměnu informací vůbec stačit. :-D

4 LADY UENDELIG LADY UENDELIG | 4. února 2014 v 7:56 | Reagovat

GAGINO, také tě chci mezi námi přivítat. Smekám před tvými origami. EVINA a ŠÁRKA se mají na co těšit, už totiž sháním člunek a bavlnky. 8-)  ;-)

5 VendyW VendyW | E-mail | Web | 4. února 2014 v 7:57 | Reagovat

Ty papírové skládanky jsou nádherné! To bych docela ráda vědla jak se to tvoří :-).Papouch je geniální....

6 Hela* Hela* | 4. února 2014 v 9:22 | Reagovat

Ahoj Gagino, ať se Ti mezi námi líbí!
Paličkování se mi moc líbí. Papouch je ÚŽASNÝ! A koníček roztomilý. :-)  :-)  :-)

7 Sylva Sylva | 4. února 2014 v 9:29 | Reagovat

Další přírustek mezi šikovné ženy s další ruční prací,která tady není,to 3D origami je nádherné,nedivím se,že tu nádheru ukazuješ světu. Tak ať se Ti u nás líbí a zase dotaz: můžu přijít na radu s origami? Tebe mě poslalo samo nebe :-) ,od vánoc na tom dumám a nevím,jak na to!

8 zdenka zdenka | E-mail | 4. února 2014 v 14:35 | Reagovat

ahojGagino origami úžasné taky se chci naučit frivolitky budu shánět pomůcky vítej v klubu zdena :-)  :-)  :-)

9 Naďa-kukina Naďa-kukina | E-mail | 4. února 2014 v 15:51 | Reagovat

Ahoj Gabino,ty skládačky jsou moc pěkné,
moc se mi líbí sovičky a kočárek,ale všechno je moc pěkné. :-P

10 Gagina Gagina | E-mail | 4. února 2014 v 15:51 | Reagovat

Ahoj děvčata, moc ráda jsem se přidala mezi Vás Všechny a moc děkují za Vaše vřele uvítání. Budu se moc těšit na dubnový sraz. Určitě si vyměníme vzájemně zkušenosti. Origami 3D je krásna záležitost, pokud přijedete na sraz ráda budu nápomocná.Gagina :-)  :-)  :-)

11 gagina gagina | E-mail | 5. února 2014 v 7:28 | Reagovat

Sylvi samozřejmě každý může přijít na radu. Je to hrozně jednoduché jen trochu fantaziie je třeba mít a hlavně trpělivost. Co by si konkrétně chtěla vědět ohledně Origami?

12 evina evina | 6. února 2014 v 0:42 | Reagovat

Gagino vítej :-) ,úžasná práce-mně tady fakt chybí palec nahoru-Jituš, nejde nějak přidělat? :-)  :D  :-)

13 Marta Marta | E-mail | 6. února 2014 v 19:58 | Reagovat

Gagino, nádherný papoušek :-) a roztomilé sovičky :-) úžasná práce, to bych nesvedla, trpělivost by byla, ale fantazie ne :-|

14 halina halina | E-mail | 14. února 2014 v 11:26 | Reagovat

Krásná práce u Vás jsou šikovné babky. Horní Lešnou znám, byla jsem tam na setkání PZKO.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama