close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Únor 2014

Maňásek

2. února 2014 v 16:35 | Hela* |  Háčkování
Upletla jsem Pepíčkovi maňáska. Nevěděla jsem si rady s hlavou, tak jsem jí uháčkovala. Ono v té chlupatině stejně techniku není vidět. Snad pozná, co jsem to umotala :-)

Autorka: HelenaHela@seznam.cz

Velikonoční tvoření

1. února 2014 v 19:06 | Mira |  Téma velikonoční
Posílám na uzkázku moje velikonoční a srdíčkové tvoření. Ta kuřecí farma je sice z loňska, letos mám zatím naháčkované jen kukaně. Kuřata zatím ještě neprodávají, tak musím ještě chvíli počkat, abych mohla kompletovat. Háčkovat jsem začala už 25. prosince a mám jich asi 40. Příští týden jdu na chirurgický zákrok s pravou rukou, tak jsem si udělala náskok. Ty další tři fotky jsou ze včerejšího večera.

Zdravím všechny tvořilky - Mira

Autorka: jmirka@atlas.cz

Velká novina

1. února 2014 v 18:39 | Jitka |  Nepřehlédněte!
Včera jsem byla na penzionu Lada na masáži a když jsem se vrátila, měla jsem na mobilu báječnou zprávu. Na přání autorky oné smsky se o ni s vámi podělím. Nebudu vás dlouho napínat. Zprávu poslala Šárka z porodnice a oznámila mně, že předevčírem porodila chlapečka, kterému dali jméno Vítek. Oba jsou v pořádku a ta krásná rodinka, kterou jme měly možnost poznat na našem prvním setkání je šťastná. Tak popřejme šťastné rodince hodně zdraví a radosti z nového člena rodiny.