close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

V předstihu

12. ledna 2014 v 11:51 | Jitka |  Nepřehlédněte!
Jsme zhruba uprostřed ledna a možná se vám to bude zdát předčasné, ale on ten čas běží rychle a duben tady bude nato tata. Na duben plánuji druhý sraz členek a sympatizantek našeho klubu. Protože jsem se nesetkala se žádným negativním ohlasem na sraz minulý, dovolila bych si svolat vás na stejné místo, do penzionu Lada. ( Poznámka pro neznalé - na odkazu zjistíte vše potřebné o místě, cenách atd.) Na podzim nám počasí vyšlo, ale na jaře se může stát, že bude buď krásně a penzion by nám mohli zaplnit cyklisti a bude-li sníh, což je taky možné, mohli by nám to zkomplikovat běžkaři. Proto ten předstih. Navrhuji dva termíny. 5 - 6.4. nebo 12 - 13.4. Když se v komentářích vyjádříte, který termín vám bude víc vyhovovat, budu ráda. Když budu znát předběžně vaši účast, můžu zajistit nejen potřebný počet noclehů, ale také to, že penzion bude náš. Je mi jasné, že se může do Velikonoc cokoliv vyvrbit, proto to neberu jako závazné přihlašování, ale jen orientační info. Tak dumejte a pište, co si o tom myslíte.

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katka* Katka* | E-mail | Web | 12. ledna 2014 v 12:54 | Reagovat

Mně vyhovují oba termíny. Zda snoclehem nebo bez, to ještě včas upřesním.
Těším se.

2 VendyW VendyW | E-mail | Web | 12. ledna 2014 v 13:01 | Reagovat

Vzhledem k tomu že je Katka ochotná mne vzít zase do podnájmu v autě já jedu. Termíny mi zatím nekolidují s žádnou výstavou takže je mi také nějak jedno který.Možná kvůli počasí ten pozdější?

3 Hela* Hela* | 12. ledna 2014 v 13:33 | Reagovat

Vyhovují mi oba termíny. S noclehem zatím nevím, možná to zkusím z Jihlavy :-)  :-)  :-)

4 Mira Mira | E-mail | Web | 12. ledna 2014 v 13:38 | Reagovat

Zdravím všechny v novém roce z Pustiměře, termíny zatím vyhovují oba, brala bych i ubytování. Kde to je to vím, loni jsem jezdila kolem na běžky. Zatím nevím jak s dopravou, ale na to je času dost. :-)

5 Kerria Kerria | Web | 12. ledna 2014 v 16:35 | Reagovat

Už se těším. S určitostí to nemůžu říct, ale zatím se zdá, že by mi víc vyhovoval termín 5.-6.4. Záleží, jak to bude v práci. Zatím nic nevíme, ale pokud budou nařízené přesčasy, vychází na naši směnu pracovní sobota 12.4.

6 Kerria Kerria | Web | 12. ledna 2014 v 16:36 | Reagovat

PS: Předběžně můžu někoho i vzít autem z Nezamyslic nebo Němčic nad Hanou, případně i z Prostějova - mám to po cestě.

7 Šárka Šárka | E-mail | Web | 12. ledna 2014 v 17:42 | Reagovat

Nám by se hodilo spíš toho 12.4., protože 5.4. má manžel službu, a toho 12. je to aspoň po čtyřiadvacítce, takže by ráno akorát dorazil ze služby a mohli bychom vyrazit :-).

8 lady uendelig lady uendelig | 13. ledna 2014 v 8:23 | Reagovat

vyhovuje mi termín 12.-14. dubna, určitě s ubytováním a dopravu budu muset dořešit v průběhu doby.

9 Pavlína Pavlína | E-mail | 14. ledna 2014 v 12:03 | Reagovat

vyhovuje mi termín 5-6.4.,,další týden mám přípravu na velikonoční výstavu

10 Lidka Lidka | E-mail | 14. ledna 2014 v 17:03 | Reagovat

Pokud se týká termínu, tak je mi to jedno. Spíše bych chtěla vědět, jaký je program a jestli bych mohla jet s manželem (z důvodu dovozu). Počítala bych i s noclehem. Děkuji. Lidka

11 Hela* Hela* | 14. ledna 2014 v 22:05 | Reagovat

Tak jsem koukala na spojení z Jihlavy, ale taky to asi bude muset být s noclehem. Určitě se ještě ozvu a upřesním :-)  :-)  :-)

12 Jitka Jitka | E-mail | Web | 18. ledna 2014 v 15:10 | Reagovat

[10]:Manžel není problém. Snad by se nějak zabavil.Nocleh taky nebude problém.

13 Jitka Jitka | E-mail | Web | 18. ledna 2014 v 15:15 | Reagovat

[11]: Heli, sem do opičích hor toho  moc nejezdí, ale Prostějov, Boskovice,Vyškov jsou styčné body, kam je manžel schopný pro tebe přijet.Tak si to nějak  sesumíruj. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama