close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

K našemu srazu

18. ledna 2014 v 15:55 | Jitka |  Nepřehlédněte!
Dnes jsem mluvila s Ladou a zablokovala jsem oba dubnové termíny. Domluvily jsme se tak, že pokud by měli nějaký tlak na některý z těch termínů, tak bychom my zvolily ten druhý. To je taky trochu podmíněno počasím.Zatím to tady vypadá, že žádná zima nebude, ale ono nás to počasí může ještě pěkně překvapit. Pokud napadne sníh, tak běžkaři nás převálcují.
Zdá se, že nás bude tentokrát víc a to je dobře. Těšte se frivolitkářky, vy budete v jednom kole. O vaše umění je zájem a právě kvůli vám nás bude nejméně o jednu víc.
Zatím máme na přípravu času dost a když budete sledovat klubové stránky, budu vás průběžně informovat. Zájemkyně se pomalu hlaste na můj mail abych věděla s kým můžu počítat a kdo bude potřebovat přespání.
Od Lady mám informaci, že minule ještě v neděli odpoledne se po nás ptali návštěvníci a litovali, že to prošvihli. Tak uvidíme jaká bude návštěvnost letos.

Pro připomenutí minulého setkání.

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lidka Lidka | E-mail | 18. ledna 2014 v 16:27 | Reagovat

Pokud tomu dobře rozumím, tak na srazu se budou vyučovat některé techniky (např, frivolitky). Pokud ano, budu ráda vědět, co k jednotlivým technikám bude potřeba. Já sama jsem teď objevila moc pěknou techniku vyšívaných japonských balónků, ale nějak se tím nemohu prokousat. Proto se tímto ptám,jestli některá z vás už tuto techniku zkoušela a má nějaké zkušenosti.

2 VendyW VendyW | E-mail | Web | 18. ledna 2014 v 17:21 | Reagovat

[1]:To by mne docela zajímalo jak to vypadá....kde jsi prosím tě na to narazila ? To bych se i podívala co že to je....

3 Sylva Sylva | 18. ledna 2014 v 18:31 | Reagovat

Ráda bych jela,ale nemám dopravu,nejede někdo přes Brno nahoru? Třeba z jižní Moravy,že by mě po cestě vzal? Do Brna není problém pro mě se dostat.

4 Jitka Jitka | E-mail | Web | 19. ledna 2014 v 12:55 | Reagovat

[1]:Každá z děvčat něco umí. Až budu vědět kdo všechno přijede, dám tady na vědomí s čím kdo přijede a co může ostatním ze svého umění předat.Naše setkání není  forma kurzu, ale potkají se spřízněné duše, v příjemném prostředí a v případě zájmu, předvedou  své postupy.Při minulém setkání se i něco prodalo. :-)

[3]: Snad se nějaké řešení najde.

5 LADY UENDELIG LADY UENDELIG | 20. ledna 2014 v 8:15 | Reagovat

Chci se zeptat, jestli některá z Vás pojede z Prahy, či blízkého okolí? nebo pak z Prostějova, do kterého se vlakem dostanu bez problémů. :-D Přeji všem krásné dny.

6 zdenka zdenka | E-mail | 20. ledna 2014 v 11:27 | Reagovat

nazdar děvčata čtu že bude sraz moc ráda bych jela mohla by některá pslat bližší informace ještě jsem nebyla ale moc ráda bych se setkala děkuji :-)

7 Jitka Jitka | E-mail | Web | 20. ledna 2014 v 13:30 | Reagovat

[6]: Odehrávat se to bude tady http://www.pensionlada.cz/ najdeš tam ceny ubytování i stravování. Není to nejlevnější, ale je to příjemné prostředí.

[5]:Přímo z Prostějova asi nikdo nepojede, ale kdyby bylo nejhůř, manžel by pro tebe přijel.

8 LADY UENDELIG LADY UENDELIG | 20. ledna 2014 v 15:30 | Reagovat

Děkuji za zprávy, někde jsem ztratila souvislosti - začíná se vždy v sobotu, že?

9 Jitka Jitka | E-mail | Web | 26. ledna 2014 v 10:45 | Reagovat

[8]:Ano, minule jsme začínaly v sobotu  dopoledne. Kolem desáté už byla děvčata na penzionu a končily jsme v neděli kolem poledne, podle toho, jak to komu vyhovovalo. :-)

10 Jitka Jitka | E-mail | Web | 26. ledna 2014 v 10:46 | Reagovat

Děvčata, zdá se, že nás tentokrát bude mnohem víc a že zaplníme penzion do posledního místa. :-D

11 Jitka Jitka | E-mail | Web | 26. ledna 2014 v 10:52 | Reagovat

[10]:Předběžně je přihlášeno 15 žen a několik dětí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama