close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Háčkované módní doplňky

29. ledna 2014 v 16:59 | Zdiška |  Háčkování

Klobouček jsem dělala jen podle obrázku a pončo taky. Někde jsem našla na internetu foto, tak jsem si to vytiskla a už jsem haklovala. Na pončo jsem dopletla roláček, abych tam nemusela dávat nějakou šňůrku na ztažení okolo krku. Je to háčkované živějšími barvami, ale opět jsem brala přízi ze starých zásob, abych to konečně zužitkovala. Soupravička je uháčkovaná mým oblíbeným kulatým sedlem a vzorkem, který je nadýchaný a moc pěkný. Je to opět na miminko do 2 měsíců, jako modelka je naše stará panenka Maruška, které je už 38 let, ale je stále stejná. Zdravím všechny v klubu Zdiška.

Autorka: zdiskahluskova@seznam.cz

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | E-mail | Web | 29. ledna 2014 v 17:00 | Reagovat

U mně vede klobouček. ;-)

2 Milada Milada | E-mail | 29. ledna 2014 v 17:17 | Reagovat

Kromě pochvaly výrobků přeju k dnešnímu svátku samá NEJ :-)

3 Květa Květa | Web | 29. ledna 2014 v 17:30 | Reagovat

Je to krásné Zdiško, všechno... :-)

4 Naďa-kukina Naďa-kukina | E-mail | 29. ledna 2014 v 17:38 | Reagovat

Zdiško,moc pěkná ponča a soupravička super můžu poprosit o popis?(na soupravičku) :-P  :-) Také přeju vše nej nej k svátku!!

5 evina evina | E-mail | 29. ledna 2014 v 18:05 | Reagovat

Zdiško paráda, mně se moc líbí pončo i klobouček a mimi v soupravičce bude za princeznu :-)  :D  :-)

6 Zdiška Zdiška | Web | 29. ledna 2014 v 18:24 | Reagovat

Holky díky všem za přání ke svátku :-) . Naďo napíšu na meila, já háčkuji i bez popisu, jen tak, ale mám to nafocené, tak to spočítám a něco stvořím. :-D Klobouček je taky bez popisu, jen jsem měla obvod hlavy holčičky, pro kterou jsem to háčkovala.

7 Hela* Hela* | 29. ledna 2014 v 19:50 | Reagovat

Přidávám se k pochvalám i k přáním. Ať se Ti všechno daří tak jako háčkování :-)  :-)  :-)

8 ohnice ohnice | Web | 29. ledna 2014 v 22:25 | Reagovat

Taky přeji k svátku  hodně zdraví a ještě moc krásných věcí, aby Tvé ručky nadělaly. A u mne vede soupravička pro mimčo!Samozřejmě všechny výrobky jsou moc pěkné. ;-)

9 Elina Elina | E-mail | 29. ledna 2014 v 23:15 | Reagovat

I já se přidávám k pochvale.Moc pěkný vzoreček i barvičky.A též přeji k svátku,hlavně zdravíčko. :-D  :-)

10 magdalena magdalena | E-mail | 30. ledna 2014 v 8:15 | Reagovat

zdiško, nejdřív všechno nejlepší k včerejšímu svátku :-)  :-)

11 magdalena magdalena | E-mail | 30. ledna 2014 v 8:17 | Reagovat

poslala jsem to dřív, než jsem chtěla...
takže po druhé, náááádhera, ten klobouček nemá chybu, a soupravička pro mimi taky skvělá.
jenom jak koukám tak koukám nikde nevidím 38 let starou panenku :-)

12 Halina Halina | E-mail | 30. ledna 2014 v 16:18 | Reagovat

Zlaté ručičky a i barvičky jsou nádherné. Něco podobného /pončo/ jsem měla jako dítě a táhne mi již na 70 let. Je vidět, že se moda vrácí. Soupravička je jako pro princezničku. :-)

13 Zdiška Zdiška | Web | 30. ledna 2014 v 18:19 | Reagovat

[11]: Tak panenka se tam asi nezobrazila, ale Jitce jsem ji poslala. Mě nejdou vkládat obrázky na můj web, mám "nemocné" PC, ale snad se to časem opraví a "panenku dodám". A děkuji všem za přání ke svátečku. Zdiška :-)

14 Jitka Jitka | E-mail | Web | 31. ledna 2014 v 19:59 | Reagovat

[11]:[13]: Moje neodpustitelná chyba, omlouvám se, panenku jsem zapomněla vložit. Hned napravím.

15 Jitka Jitka | E-mail | Web | 31. ledna 2014 v 20:07 | Reagovat

[14]: Tak asi to spíš byla chyba blogu. V galerii panenka byla, ale v článku se nezobrazila. Nejspíš vypadla, když jsem to ukládala a už jsem to nezkontrolovala.

16 Bozena Bozena | 2. února 2014 v 15:02 | Reagovat

Zdisko, jako vzdy nadhera, sikulka.

17 Zdiška Zdiška | Web | 2. února 2014 v 21:29 | Reagovat

[15]:Jitko žádná chyba, mě prostě nejdou zatím vkládat obrázky vůbec, nějak to opravdu blbne. Ale máš stejně můj velký obdiv, že to všechno stíháš, myslím oba blogy a ještě háčkování. Já si připadám jako blb... O_O , protože nestíhám nic. Když něco nejde, tak to už vzdávám :-( . A že toho bylo až nad hlavu, snad se někdy vzpamatuji i já :-? .

18 Jitka Jitka | E-mail | Web | 3. února 2014 v 8:28 | Reagovat

[17]:Zdiško, pro mě je to háčkování obrovský relax.Bude líp uvidíš. Hoď všechno za hlavu a měj ráda sama sebe. Já se o to pokouším a trochu to jde. Snad se to jednou naučím.Tu radu nemám ze své hlavy. Tu jsem dostala od masérky, která je úžasný člověk s obrovskými znalostmi lidského těla. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama