close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Frivolitkové skvosty

9. ledna 2014 v 21:42 | Šárka Hartmanová |  Frivolitky
Zdravím všechny v klubu a přeji všem krásný nový rok :-)!

Trošičku opožděně posílám nové frivolitky :-), obojí byly vánoční dárečky, honila jsem to před Vánoci trošku na poslední chvíli, ale podařilo se a radost byla :-). Košíček s kytičkami má ještě k sobě do série vázu s kytičkami, také moc pěkné, a to bych chtěla dotáhnout v březnu tetě k narozeninám, aby měla komplet :-).

Náhrdelník byl pro manželovu maminku :-), chodívají v neděli odpoledne tancovat a už jsem jí jeden náhrdelník dělala a ten ráda nosí, takže ještě jeden, aby mohla střídat :-).

Ještě jednou :-), krásný nový rok všem, hodně dobrých tvůrčích nápadů a hodně času na realizaci :-),

všechny zdraví Šárka :-)

Autorka: Sarka.Hartmanova@seznam.cz

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sońa Stanislavová Sońa Stanislavová | E-mail | 9. ledna 2014 v 21:46 | Reagovat

No to je nádhera to se Vám povedlo až se tají dech já s frivolitkami bojuji pořád se učím  mám inspiraci :-)

2 Jitka Jitka | E-mail | Web | 9. ledna 2014 v 21:50 | Reagovat

Šárko chválím tu tvoji nádheru a současně se omlouvám. V té záplavě mailů, které jsem dostala jsem ten tvůj označila, ale pak zazdila. Až jsem dnes dělala čistku v mailech, tak jsem na něj přišla.Ještěže jsem ho nevyhodila. To by byl hřích. Snad vás nebylo víc.:-(

A teď pro všechny: kdyby se to stalo, že nedám váš příspěvek na club nejpozději do tří dnů, prosím, připomeňte se. Někdy mně to přerůstá přes hlavu. Děkuji za pochopení. Jitka

3 Jitka S. Jitka S. | Web | 9. ledna 2014 v 23:17 | Reagovat

Šárko, já nestačím žasnout. Košíček s květy je hotové umělecké dílo. Ty s tím  normálně provokuješ, abych se konečně pokusila se to naučit :-D

4 Milada Milada | E-mail | 10. ledna 2014 v 3:59 | Reagovat

Ten košíček je opravdová nádhera :-). Jsi šikovná a hodně pilná.. :-).Ani nemám dostatek slov na chválení.

5 magdalena magdalena | E-mail | 10. ledna 2014 v 8:16 | Reagovat

No Šárko já zas žasnu a nemám slova... nááááááádhera O_O  O_O  O_O  O_O  8-O  8-O  :-)

6 VendyW VendyW | E-mail | Web | 10. ledna 2014 v 8:28 | Reagovat

No Šárko, smekám!..... :-)

7 Hela* Hela* | 10. ledna 2014 v 9:47 | Reagovat

ÚŽASNÉ!!!! Šárko, nemám slov :-)  :-)  :-)

8 Lidka Lidka | E-mail | 10. ledna 2014 v 12:32 | Reagovat

Tak toto je práce, která se mi velice líbí, často jsem si ji už prohlížela na wwebu, ale stále nevím přesně, jak na to. Šárko, dílka jsou nádherná,napiš, jak jsi se to naučila. Jestli jako samouk nebo Tě to někdo učil. Já už jsem hledala v blízkém okolí (kolem Chocně) někoho, kdo by mě to naučil, ale bohužel, nikoho jsem nenašla (alespoň ne      na internetu.

9 Naďa Naďa | E-mail | 10. ledna 2014 v 16:30 | Reagovat

Šárko,dochází mi dech,jenom se budu opakovat co už předemnou řekly děvčata.Je to nádhera jsi moc šikovná!! [:tired:]  :-P  [:tired:]

10 Sylva Sylva | 10. ledna 2014 v 16:37 | Reagovat

SUPER!!!!! A Jitka S má pravdu s tím provokováním,mám tady člunek a i knížečku,ale ne se k tomu dostat,ale když vidím ty Tvoje výtvory,tak mě "svrbí" ruce to zkusit :-)

11 Jarmila* Jarmila* | Web | 10. ledna 2014 v 17:03 | Reagovat

Šárko, je to nepopsatelná nádhera! :-)

12 Miloslava Miloslava | Web | 10. ledna 2014 v 17:08 | Reagovat

Šárko to je něco nádhernýho,přiznám po dobrém-v životě bych toto nesvedla.Jo,kdo umí,tak umí a kdo né???tak .... :-D

13 Katka* Katka* | Web | 10. ledna 2014 v 17:58 | Reagovat

Zrovna dnes jsem o tobě, Šárko, přemýšlela, že se blíží velikonoční sraz (říkala Jitka) a já, ačkoliv se mi frivolitky moooc líbí (komu by se taky tak perfektní dílo nelíbilo), jsem je ještě nezkusila. Mám načnuto a pořád nedoděláno několik prací....a než dokončím jedno, začnu další nebo si někdo něco objedná.....Ale on přijde jednou čas...

14 Marta Marta | E-mail | 10. ledna 2014 v 20:31 | Reagovat

Šárko, krásné :-) , nádherné :-D , jen tiše obdivuji, to já bych nikdy nezvládla O_O

15 Šárka Šárka | E-mail | Web | 11. ledna 2014 v 9:06 | Reagovat

Mockrát všem děkuji :-), mám radost, že se líbí, a taky že moje výrobky lákají další šikulky tuhle techniku zkusit :-), aspoň nezmizí v propadlišti času :-).

[2]: Jitko, já si říkala, že toho máš zrovna moc :-). Je obdivuhodné, jak to všechno stíháš, svůj krásný blog, ženský klub, no a všechno ostatní ... :-).

[8]: Lidko, základy jsem se učila sama podle knížky Hanky Hořákové, to stačilo na běžné kytičky a vločky, a pak s holkami na Dámě jsem se připojila k projektu vločkování 2011, kde jsme každý měsíc vázaly vločku, a každá měla v sobě nějakou frivo-vychytávku.

Jinak pro všechny zájemce, ještě jednou - chystá se knížka, snad už brzy konečně vyjde, a určitě dám vědět a pošlu odkaz, abyste si případně mohly pořídit zřejmě jedinou obsažnější učebnici o frivolitkách na našem trhu :-).

[13]: Katko, on čas přijde, já jsem kolem frivolitek chodila tři roky a okukovala a obdivovala, a i člunky jsem měla doma, ale až po těch třech letech se podařilo :-), a teď už čtvrtý vážu :-))). Na velikonoční sraz už se taky těším :-)!

Ještě jednou moc díky všem :-) :-) :-)!!!

16 Elina Elina | E-mail | 11. ledna 2014 v 18:48 | Reagovat

Kráááása,tuhle práci moc obdivuji. :-)  ;-)

17 evina evina | 11. ledna 2014 v 20:24 | Reagovat

Šárko jsi jednička-obojí je supeeeeeer :-)  :D  :-)

18 Iva Iva | Web | 11. ledna 2014 v 22:38 | Reagovat

To je pohádkově jemná nádhera. :-D  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama