close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Frivolitkové opojení

14. ledna 2014 v 19:53 | Evina |  Frivolitky
Ahojky Jituš, tak tě zase budu trošku zlobit a poňoukat:-D. Jestlipak ses již pustila do frivolitek? Já koupila 10 klubíček bavlněné příze Puppets, tak jsem musela vyzkoušet jak se z ní dělá a jak vypadají barvičky a úplně mě dostala:-O.
Dnes mi přišly 2 objednané knížky frivolitek od Jana Stawasze ( dělaly jsme podle něho se Šárkou tu frivolitkovou dečku) a je to nádhera -asi se ufrivolitkuju.
Pozdravuji všechny členky klubíku a jestlipak už některá z repešské party začala zkoušet a uvízla drápkem? Jsem moc zvědavá, jestli se někdo další zaháčkoval :-) -všem přeji krásný den Evina

Autorka: OndrejkovaS@seznam.cz

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hela* Hela* | 14. ledna 2014 v 20:04 | Reagovat

PARÁDA! :-)  :-)  :-)

2 bobo63 bobo63 | E-mail | 14. ledna 2014 v 20:11 | Reagovat

:-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

3 VendyW VendyW | 14. ledna 2014 v 20:21 | Reagovat

Parada....moc pekny barvicky a vyrobecky :-)

4 Šárka Šárka | E-mail | Web | 14. ledna 2014 v 20:29 | Reagovat

Evi krásné záložky :-), a barvičky taky super :-). S puppetskou se dělá nádherně, na frivolitky je bezva, hezky klouže a není "chlupatá" jako jsou perlovky.
Tak se těším na Tvoje další výrobky z Janových knížek :-), ze mě teď chvíli nic velkého asi nevypadne :-)- myslím frivolitkového :-), jinak miminko už brzy :-) :-) :-).

5 Sylva Sylva | 14. ledna 2014 v 20:46 | Reagovat

Píši 1 s hvězdičkou  ,prosím,můžeš mě poradit,kde sehnat ty knížky,o kterých se zmiňuješ? :-)  ???  :-)

6 sabriel z hor sabriel z hor | 14. ledna 2014 v 20:50 | Reagovat

krásné, také mám ráda puppetsna frivolitky:-) ... kde se prosím dají sehnat uvedené knihy, díky mocv za odpověď na sabriel@email.cz :-)

7 julieposp julieposp | E-mail | 14. ledna 2014 v 21:04 | Reagovat

Je to krása na oči  a děkuji.Julie

8 Lidka Lidka | E-mail | 14. ledna 2014 v 22:17 | Reagovat

Zase další nádhera, která mě moc provokuje, protože bych se je chtěla naučit. Nádherné. Také se ptátm, kde se dají sehnat tyto knihy.

9 Milada Milada | E-mail | 15. ledna 2014 v 4:16 | Reagovat

Evi, KRÁSA, pro mne nedostižná :-(

10 Marta Marta | E-mail | 15. ledna 2014 v 9:19 | Reagovat

Nádhera :-) a ty barvičky jsou kouzelné , nad tou krásou se mi zatajil dech ;-), to bych se nikdy nenaučila :-(

11 evina evina | 15. ledna 2014 v 12:55 | Reagovat

[5]:[6]: zadejte si frivolitka.cz/frivolitkove-vzory
paní Alena Vyčichlová je prodává, ale jsou psané anglicky a polsky
děkuji za pochvaly :-)  :D  :-) :-)

12 Jarmila* Jarmila* | Web | 15. ledna 2014 v 13:54 | Reagovat

Nádherné záložky! :-)

13 zdenka zdenka | E-mail | 15. ledna 2014 v 15:04 | Reagovat

moc krásné vůbec nevím jak se to dělá zajímala by mě ta příze kde se dá sehnat díky

14 evina evina | 16. ledna 2014 v 16:49 | Reagovat

[13]:já ji mám koupenou z Fleru od kamarádky, která ji dovezla z Belgie, ale na netu se určitě sežene

15 Jitka Jitka | E-mail | Web | 17. ledna 2014 v 16:59 | Reagovat

[11]:Dívala jsem se na stránky www.frivolitka.cz a musím říct, že jsem užasla. Přes tyto stránky jsem se dostala na stránky autora knížek a to mě dostalo do kolen. Muž, který dělá nádherná frivolitková dílka. Bohužel víc už od něho neuvidíme, protože v listopadu loňského roku v 66 letech zemřel.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama