close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Komentáře

1 evina evina | 28. prosince 2013 v 14:20 | Reagovat

Ahojky Lidko, vítej mezi námi :-) , jsi moje krevní skupina-taky učMŠ v důchodu.
Krásná pečlivá práce :-)  :D  :-)

2 Hela* Hela* | 28. prosince 2013 v 15:18 | Reagovat

Lidko, ať se Ti mezi námi líbí! Krásná hvězda! Do tohoto, frivolitek a pletení z papíru se určitě nikdy nepustím, myslím, že je to nad mojí trpělivost

3 Hanka Hanka | 28. prosince 2013 v 16:07 | Reagovat

Lidko, vím, že p. učitelky MŠ jsou moc šikovné a vážím si jejich práce. Výrobek je moc hezký. :-)

4 Halina Halina | E-mail | 28. prosince 2013 v 18:04 | Reagovat

Lidko obdivuji Tvůj výrobek, jsem také v důchodu aruční práce je největší můj koníček.

5 Kerria Kerria | Web | 28. prosince 2013 v 20:48 | Reagovat

Lidko, vítej mezi námi.

6 Jarmila* Jarmila* | Web | 29. prosince 2013 v 1:36 | Reagovat

Hvězda je krásná. :-)

7 zdenka zdenka | E-mail | 29. prosince 2013 v 5:40 | Reagovat

ahoj moc ráda bych se stala členkou ženského klubu nevím jestli mohu ale u mě je potíž zasílat ukázky mé práce pletu vyšívám háčkuji na panenky je mi 54let a jsem moc ráda že jsem úplně náhodou objevila váš klub děkuji zdena

8 Mira Mira | E-mail | Web | 29. prosince 2013 v 10:39 | Reagovat

Ahoj Lidko, vítej v klubu. Tato technika se mi moc líbí, zatím ji jen obdivuju a zkouším falešný patchwork - ze stužek. Jsem nováček od listopadu a nápady a inspirace jsou tu parádní. :-D

9 Jitka Jitka | E-mail | Web | 29. prosince 2013 v 20:50 | Reagovat

[7]:Není to problém, ale posílané obrázky jsou součástí členství, jinak to pozbývá významu. Napiště na můj mail, domluvíme se :-)

10 Naďa Naďa | E-mail | 30. prosince 2013 v 14:25 | Reagovat

Lidko vítej v klubu zase jedny šikovné ručičky.Máš moc pěknou hvězdu.Těším se další tvé výtvory. :-P  :-)

11 Šárka Šárka | E-mail | Web | 30. prosince 2013 v 20:07 | Reagovat

Lidko, také vítám a obdivuji krásný a pečlivě vytvořený patchwork :-). Ještě jsem si teď prohlédla ostatní patchwork a vánoční stromeček v předchozím článku, a všechno je moc povedené :-). Už se těším na další příspěvky :-)!!!

12 Elina Elina | E-mail | 30. prosince 2013 v 20:34 | Reagovat

Lidka jasná,hvězda krásná.Vítej :-)  :-)

13 zdenka zdenka | E-mail | 31. prosince 2013 v 7:42 | Reagovat

ahoj děkuji za odpověd budu se snažit a naučím se posílat foto přes počítač všem přeji krásný nový rok a ještě víc nádherných výtvorů

14 Jana* Jana* | E-mail | Web | 31. prosince 2013 v 23:08 | Reagovat

Opravdu nádherná práce. Lidko,máš můj obdiv a vítej v klubu šikulek.Hodně zdraví a tvůrčích nápadů do nového roku. :-)  :-)  :-)

15 Daniela Daniela | E-mail | 1. ledna 2014 v 8:39 | Reagovat

Krásná hvězda, Lidko! Vítej v klubu mezi ostatními šikulkami, už se těšíme na tvé další výtvory. :-)  :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.