Křehká krása frivolitek

11. prosince 2013 v 11:24 | Šárka Hartmanová |  Frivolitky
Ahoj Jitko :-),

ještě jsem dělala něco zvonečků :-), holky chtěly samozřejmě barevné (i když mě ty bílé přijdou asi nejlepší), tak si každá vybrala barvičku a korálky, a už se těší jak, si je pověsí na stromeček :-). A když už jsem byla v tom zvonečkování, tak jsem si přidělala ještě trojkombinaci na dveře místo věnce :-).

Dlouho jsem hledala předlohu na frivolitkovaného andělíčka, už loni jsem se pokoušela něco najít, a žádný takový, který by mě fakt chytil, tak nebyl. Ale teď se mi podařilo najít jednu předlohu, co mě opravdu vzala, a musela jsem to hned zkusit, tak mrkněte na výsledek :-). Maličko jsem si ho upravila, dodala jsem korálky, a je na světě :-). Dokonce co jsem četla u paní na blogu, že tato její předloha soutěžila a vyhrála první cenu - já myslím, že zaslouženě, protože je opravdu hodně povedená :-). Jinak - andělíčka dostala mamka k narozeninám spolu s dečkou a zvonečkem :-), měla radost :-).
Klidné a pohodové dny adventní :-), ať se vše daří přeje všem Šárka :-)

Autorka: Sarka.Hartmanova@seznam.cz

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | E-mail | Web | 11. prosince 2013 v 11:29 | Reagovat

Krása, krása, krása. Víc nemám co dodat. Zase jsi mě dostala a jen mě utvrzuješ v tom, že tohle se nikdy nenaučím. Stále na to zírám jako na zjevení. je pravda, že jsem se k tomu, abych se do toho zahloubala víc nedostala. Od našeho setkání až dodnes jsem nevzala člunek do ruky, ale o svátcích si na to najdu čas.Až zvládnu první záložku do knihy, tak se pochlubím.Doufám, že dřív neumřu. :-D

2 stanislava stanislava | E-mail | 11. prosince 2013 v 11:53 | Reagovat

Šarko mohu vám tak říkat je to krásné až nádherné stáńa :-)

3 Milada Milada | E-mail | 11. prosince 2013 v 12:05 | Reagovat

To je tak neskutečná KRÁSA. :-) . Dotaz - KDY TO VŠECHNO ZVLÁDÁŠ? ;-)Jsi fakt šikovná.

4 Zdiška Zdiška | Web | 11. prosince 2013 v 13:33 | Reagovat

Nemám slova O_O , které by se daly použít, ale snad i já začnu někdy žít a tvořit opět něco hezkého. Ale toto asi nedokážu ... nádherné ...

5 magdalena magdalena | E-mail | 11. prosince 2013 v 13:40 | Reagovat

O_O  O_O  O_O  O_O  O_O  O_O  O_O  O_O  O_O  O_O  O_O  O_O  O_O  8-O

Šárko já nemám co dodat, padám do mdlôb..... :-)

6 Zuzana Zuzana | 11. prosince 2013 v 14:53 | Reagovat

Jééééééé, to se dá udělat z příze a uzlíků? - moc hezké :-)

7 Sylva Sylva | 11. prosince 2013 v 15:26 | Reagovat

Jsi umělkyně,taková krása se jen tak nevidí,jeddna věcička hezčí než druhá :-)  [:tired:]  :-)

8 Hela Hela | 11. prosince 2013 v 16:17 | Reagovat

NÁDHERA !!! :-)  :-)  :-)

9 Daniela Daniela | E-mail | 11. prosince 2013 v 16:25 | Reagovat

Úžasná práce, já se snad začnu učit i frivolitky :-) Néé, asi budu zatím jen tiše závidět :-) :-)

10 Naďa Naďa | E-mail | 11. prosince 2013 v 18:38 | Reagovat

Šárko jenom bych se opakovala co už napsaly holky přede mnou.Jseš moc šikovná taky mě udivuje jak to všecno stiháš. :-)  :-)  :-)

11 Iva Iva | Web | 11. prosince 2013 v 20:08 | Reagovat

Jedním slovem NÁDHERA. :-D  :-)

12 Šárka Šárka | E-mail | Web | 11. prosince 2013 v 20:13 | Reagovat

Všem moc děkuji!!!! :-) :-) :-) Mám radost, že se líbí :-)!

[1]: Jitko :-), nepochybuji, že po první uvázané slzičce se rozjedeš :-), a už se moc těším na tu první záložku :-). Když by se něco zašmodrchlo, hned piš :-) :-) :-)!

[3]:[10]: Miládko :-), Naďo :-), moc díky :-)!!! A jak už jsem myslím psala :-), jak ta Nastěnka :-), využívám hodně noční práce, a pevně věřím, a doufám, že třetí mrňousek, co už bude brzy s námi, tak bude chrupat jako dudek, a tyhle pozdně večerní chvilky s člunky nebo háčkem mi zůstanou :-).

A ještě dobrá zpráva všem, které by frivolitka mohla zajímat a chtěly by zkusit - známá z Dámy, která má techniku frivolitky opravdu v malíčku a zná finty a postupy, o kterých se mě třeba ani nezdá :-), tak se rozhodla vydat knížku. Snad dva roky na ní dělala, a teď už je druhý měsíc na nakladatelství a zpracovává se, takže snad brzo spatří světlo světla. Bude to asi první obsažnější frivolitková "učebnice" tady u nás. Sama se na ní taky těším, budu mít taky ještě kupu co studovat :-). Takže kdo by měl zájem, určitě budu knížku hlídat a jak se objeví, dám vědět :-).

13 evina evina | 11. prosince 2013 v 20:26 | Reagovat

Šárinko-známá pravda, máš zlaté ručičky a co z nich vyjde je šperk :-)  :D  :-)

14 Jitka Jitka | E-mail | Web | 11. prosince 2013 v 22:18 | Reagovat

[12]:Jsi hodná, že mně tak fandíš. Tu knížku si určitě koupím.Jen aby si mrňousek nepřinesl na svět to tvoje ponocování. Nechci to přivolávat, ale když ty šmodrcháš po nocích, on si s tebou bude možná chtít povídat. Bude to dáreček pod stromeček? Hned nám dej vědět až si poprvé zakřičí na tento svět. Často na tebe a prcka myslím. ;-)  :-)Pozdravuj od nás svoji rodinku.

15 Janka Janka | E-mail | Web | 11. prosince 2013 v 22:34 | Reagovat

To je fakt něco výjimečného. To musí dát práce. Je to jemňoučké, něžné. Na to by moje oči už asi nestačily. :-)

16 Šárka Šárka | E-mail | Web | 11. prosince 2013 v 22:38 | Reagovat

[14]: :-) No i to se může stát :-), už jsme to zažili :-), Šárinka (starší) se v noci budila po půlhodině, a trvalo to do roka a půl, to jsme byli fakt vyřízení :-). Týnka spala už od miminka, a tak to snad teď do třetice bude taky v pohodě :-). Bude to na přelomu ledna-února :-), takže ještě mám čas, i když už to nějak letí :-). Určitě se ozvu :-).

17 sabriel z hor sabriel z hor | 11. prosince 2013 v 23:59 | Reagovat

nádhera, dokonalé a jemné:-) :-)

18 VendyW VendyW | E-mail | Web | 12. prosince 2013 v 9:07 | Reagovat

Je to všechno moc krásné ale jestli můžu maličkou poznámku, u mne vede jen to bílé provedení, to je prostě nádhera nádher....

19 Elina Elina | E-mail | 15. prosince 2013 v 21:19 | Reagovat

No nááááádhera!!!!! :-)  :-)  :-)  :-D

20 Jarmila* Jarmila* | Web | 20. prosince 2013 v 13:06 | Reagovat

Nádhera. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama