Koš na odpadky

29. prosince 2013 v 20:44 | Katka* |  Pletení z proutí a papíru
Včera jsem začla a dnes dodělala koš na odpadky.
Udržet spodní díl rovný, aniž by se mi rozšířoval, se mi opět nepodařilo. A proto bylo zhotovení víka těžkým oříškem. Dno, které jsem k tomu měla zakoupené, bylo najednou malé. Vymyslela jsem proto jiný způsob pletení a podařilo se. Při oplétání osnovy jsem pruty musela postupně obrátit úplně naruby, tím se průměr zvětšil. Ale najednou jsem vlastně pletla uvitř místo vně. Po ukončení řady jsem pruty ustřihla a začala znovu, z líce. Celé jsem to ozdobila korálky a vlnkou.
I když to stále není dokonalé, jsem spokojená.

Zdravím Katka

Autorka: jaaquarius@seznam.cz

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hela* Hela* | 29. prosince 2013 v 21:59 | Reagovat

Taky bych byla spokojená, Katko. Povedl se Ti :-)  :-)  :-)

2 Milada Milada | E-mail | 30. prosince 2013 v 2:59 | Reagovat

Dílko je dost povedené :-)

3 VendyW VendyW | E-mail | Web | 30. prosince 2013 v 8:16 | Reagovat

Pche, vždyť to vypadá že to tak má být. Většina odpadkových košů se rozšiřuje.....ale přišlajsi na to a to je fajn, ne? :-)

4 magdalena magdalena | E-mail | 30. prosince 2013 v 9:54 | Reagovat

je náááádherný.... :-)

5 Marta Marta | E-mail | 30. prosince 2013 v 16:04 | Reagovat

Je krásný :-)

6 Šárka Šárka | E-mail | Web | 30. prosince 2013 v 20:11 | Reagovat

Katko, koš je krásný, moc se Ti povedl, a na odpadky je ho snad i škoda :-).

7 Elina Elina | E-mail | 30. prosince 2013 v 20:39 | Reagovat

Podařil se,ale na odpadky je fakt škoda. :-)

8 evina evina | 31. prosince 2013 v 13:11 | Reagovat

koš je krásný a určitě bych hledala jiné využití než na odpadky - co třeba na klubíčka :-)  ;-)  :D

9 mirka mirka | E-mail | 1. ledna 2014 v 17:18 | Reagovat

Takový krásný koš, toho by bylo na odpadky veliká škoda, já bych ho použila na vlny a věci k pletení, protože je pořád přemisťuji, aby je manžel neměl moc na očích.

10 Katka Katka | E-mail | Web | 1. ledna 2014 v 22:28 | Reagovat

Koš je a bude na odpadky, ale takové ty decentní z koupelny, navíc je samozřejmě vyložen sáčkem na odpad, takže se nebude špinit :)

11 Hanka Hanka | 2. ledna 2014 v 11:56 | Reagovat

Když jsem si prohlížela tento odpadkový koš, napadlo mě hned to, co některé už napsaly. V běžné domácnosti jsou přece odpadky takového druhu, že se do takového koše jednak nehodí a pak - bylo by ho škoda. Mně stačí odpadkový koš plastový, koupený... Tady bych uložila jiné věci, napadá mě materiál na ruční práce nebo věci z drogerie, které mám v regálu, ovšem to by tam muselo být nějaké "patro". Výrobek je to pěkný, musím pochválit, i když... já sama bych ho snad nevyužila. O_O  :-)

12 Daniela Daniela | E-mail | 3. ledna 2014 v 8:36 | Reagovat

Krásný koš, kdyby jsi se "nepřiznala", myslím, že by nikdo nepochyboval o tom, že vypadá přesně tak, jak měl v tvých představách vypadat. ;-) Je fakt krásný! A to obrácené pletení na víku je skvělý nápad! :-)  :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama