Prosinec 2013

Adventní věnce

3. prosince 2013 v 15:45 | LADY UENDELIG |  Téma vánoční

Posílám fotky s inspirací, jak se také dají použít květy ze stuh. Jak řekla jedna dáma - vyřádila jste se. Ano, vyřádila, protože při zdobení jednotlivých věnců jsem měla před očima konkrétní lidi, pro které jsem je tvořila. No a vy se pokochejte alespoň takhle.

Přeji krásný adventní čas a jen a pouze úžasné výtvory.

LADY UENDELIG

Autorka: 2010nekonecno@seznam.cz

Vánoční dekorace

3. prosince 2013 v 10:12 | Magdaléna |  Téma vánoční
Tak holky, tentokrát je taková všehochuť :-)
Letos budeme mít bílo červené Vánoce, tak adventní svícen v těchto barvách nesmí chybět, patchworková sadička červeno- stříbrná je pro kamarádku a vyšívaný pohled potěší někoho v Jinočanech.....
Hezký sluníčkový den z Bratislavy Magdaléna
Autorka: magda.megova@gmail.com

Kreativní burza

2. prosince 2013 v 22:36 | Jitka |  Nepřehlédněte!

Dobrý večer paní Jitko,

chtěla jsem Vám moc poděkovat za zveřejňování akce Kreativ burz, které pořádám v Ostravě. V prosinci je letos poslední tato burza a tak jsem chtěla opět požádat o zveřejnění na Vašich stránkách.
Předem velmi děkuji a přeji hezké dny
Wanda Havránková

Přeji všem krásný advent a při té příležitosti bych Vás chtěla pozvat na další, tentokrát Vánoční kreativ burzu konanou 14.12.2013 od 9.00-15.00 opět ve Střediksu volného času Ostrčilova 19, která si už nachází své místečko v kulturní Ostravě. Nyní se již průběžně zveřejňuje tvorba jednotlivých účastnic a tak věřím, že dovede navnadit k návštěvě této akce.
https://www.facebook.com/pages/Kreativ-burza-Ostrava/440265662710556?ref=hl
Se srdečným pozváním
Wanda Havránková

Korálkové stromky

2. prosince 2013 v 12:32 | Kaktusářka |  Korálky
Ahoj, jdu se částečně chlubit cizím peřím. Posílám na ukázku dva stromky focené z různých úhlů. Je dělaný z malých tyček 6mm, výška stromku od květináče asi 12 a 15cm. Začala jsem jeden stromek dělat a manžel se přidal, tak jsem dostala rozkaz navlékat tyčky na drát a tvaroval sám. K druhému mě nepustil vůbec. Ale já jsem dělala pro dceru na Vánoce, co si již dlouho přála, to je další ukázka.

Zdraví Sylva
Autorka: kaktusarka1@seznam.cz

Adventní

1. prosince 2013 v 22:41 | Mira |  Všehochuť
Zasílám na ukázku moje dnešní předobědové a poobědové tvořeníčko.
Odpoledne byly u nás každoroční vánoční dílničky, které pořádá místní mateřské centrum Stonožka. Zde si děti mohly vyrobit vánoční dekorace, ozdoby, či přáníčka. Fotky bohužel zatím nemám, jak budou pošlu. Po ukončení dílniček pak bylo rozsvěcování vánočního stromku, kde děti z mateřské školky měly malé pásmo vánočních koled.
Následovala je pak skupina NÁHODA z Němčic nad Hanou. No a aby nám nebyla zima naši dobrovolní hasiči jako každoročně připravili na zahřátí čaj, svařák a grog, takže si každý určitě vybral.
A tak nám začala první adventní neděle.

Zdravím všrechny a přeji příjemný adventní čas. Mira

Autorka: jmirka@atlas.cz