Zdišky tvoření

7. listopadu 2013 v 13:52 | Zdiška |  Háčkování
Jsem moc ráda, že setkání se vydařilo a doufám, že na příští setkání už dojedu i já.
Zatím posílám další moje výrobky. První byla souprava na křest pro malou Beátku i s křestní rouškou, kterou vyšívala moje dcera a já jsem dodělávala a přišívala krajku na roušku. Dále jsem háčkovala pončo pro holčičku Evičku od neteře a zároveň i klobouček, to bylo hned někdy z jara, ale neměla jsem čas to nějak upravit, až nyní. A další jehelníček a ještě košíček pro malou družičku na svatbu v říjnu, to bylo pro moji bývalou spolupracovnici. No a posílám ještě pár ukázek z mého vánočního háčkování. Zdiška.

Autorka: zdiskahluskova@seznam.cz

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dena Hviezdička Dena Hviezdička | E-mail | Web | 7. listopadu 2013 v 14:04 | Reagovat

Úžasné!

2 VendyW VendyW | E-mail | Web | 7. listopadu 2013 v 14:26 | Reagovat

Áha, takod tebe byl ten andělík....byl moc krásný! Ostatně jseš hodně šikovná a bačkůrky pro mimčo jsou kouzelné :-)

3 Milada Milada | E-mail | 7. listopadu 2013 v 14:38 | Reagovat

Hodně se mně líbí andělíčci :-)

4 Hela* Hela* | 7. listopadu 2013 v 15:19 | Reagovat

To je krásných věcí! Mně připadají nejúžasnější ty botičky. Ještě jsem nikde neviděla, že by měly větrání. :-)  :-)  :-)

5 Jitka Jitka | E-mail | Web | 7. listopadu 2013 v 17:24 | Reagovat

[4]: To aby miminu nezasmrádly nožky. :-D

6 Zdiška Zdiška | Web | 7. listopadu 2013 v 18:07 | Reagovat

Takové nožky ještě voní :-D , horší je to s většíma nohama. Na léto obyčejně dělávám sandálky podle obrázků z googlu, stačí zadat "crochet sapations", nebo tak nějak a je tam spousta nádherné ispirace a při troše štěstí se to i podaří :-) . Chtěla jsem dělat tento rok jiné andílky, ale stále vedou tyto s košíčkama. Ještě vymýšlím jiný doplněk a bude z toho asi andělský orchestr i s hudebníma nástrojama, protože zatím není nikde v obchodě vánoční květena-hvězdice na doplnění do košíčků. Tam kde jsem to kupovala, tak jednoduše obchod zrušili O_O a zatím není nikde náhradní. A vánoce za dveřma, tak se budu muset tento rok předzásobit i na příští :-). Zdravím všechny na ŽK. :-)

7 Sylva Sylva | 7. listopadu 2013 v 18:07 | Reagovat

Úžasné věci, taky jsem neviděla botičky jako sandálky,jsou parádní i hromada těch andělíčků. :-)  ???  :-)

8 Šárka Šárka | E-mail | Web | 7. listopadu 2013 v 21:14 | Reagovat

Zdiško, nádhera :-)! Nemám slov :-). Čepička a capátka jsou jako z cukru, úžasné :-). No a zvonečky a andělíčci, kouzlo! A nadchnul mě ten košíček, ten je dokonalý :-).

9 Luďka Luďka | Web | 7. listopadu 2013 v 21:43 | Reagovat

Zdiško máš můj veliký obdiv v háčkování, je to dokonala a úžasná práce, ode mne je to na jedničku!!! ???  :D  [:tired:]

10 Janka Janka | Web | 7. listopadu 2013 v 22:22 | Reagovat

Nádherné, úžasné !!! :-)  :-)

11 evina evina | 7. listopadu 2013 v 22:52 | Reagovat

Zdiško nádhera nádhera nádhera :-)  :D  :-)

12 Sońa Stanislavová Sońa Stanislavová | E-mail | 7. listopadu 2013 v 23:58 | Reagovat

Zdiško,můj obdiv máte také až se mi tají dech to je nádhera kochám se Tvojím tvořením to je nádhera to se nedá popsat to se musí vidět jen tak dál jsi moc šikovná :-D  :-D  :-)  :-)

13 Katka Katka | Web | 8. listopadu 2013 v 5:16 | Reagovat

Opakovala bych to, co mí předkomentátoři.....perfektní práce. Zírám na zákruty košíčku. To chce nejen šikovnost, ale i zkušenost TRPĚLIVOST. Paráda!

14 magdalena magdalena | E-mail | 8. listopadu 2013 v 10:07 | Reagovat

teda Zdiško, řeknu jenom jedno slovo
NÁAAAAAAAAADHERA. :-)

15 Jarmila* Jarmila* | Web | 8. listopadu 2013 v 11:25 | Reagovat

Zdiško, tvoje háčkované věci jsou nádherné. :-) Máš zlaté ruce.

16 Zdiška Zdiška | Web | 8. listopadu 2013 v 12:46 | Reagovat

Holky, díky za pochvalu, jen se neustále tímto učím té trpělivosti, kterou potřebuji na všechno... Zlaté ruce tedy nemám, spíš se mi zdá, že začíná úřadovat "reuma" :-D , nebo co to je, můj muž mi říká, že to mám místo čínských paliček na jídlo a nemusím ani používat "příbor" :-D . Ale dokud to jde, tak to jde :-) , tak jako ten dnešní slučníčkový den ;-) .

17 Daniela Daniela | E-mail | 8. listopadu 2013 v 16:44 | Reagovat

Tééda, ten klobouček k ponču mně úplně dostal a to ani nemluvím o andílkách, nádhera :-)

18 Naďa Naďa | E-mail | 8. listopadu 2013 v 17:58 | Reagovat

Zdiško moc se mi líbí tvoje háčkování, máš to precizně vypracované zvonečky a andílci jsou moc pěkné. :-P

19 Jitka Jitka | E-mail | Web | 8. listopadu 2013 v 22:52 | Reagovat

Děvčata, protože to, co chodí do zprávy autorovi si nemůžete přečíst, dávám sem pochvalu, kterou jste dnes utržily. Píše nám paní Jarka:
Zdravím šikulky a přeji hodně nápadů,které těší naše srdce. Moc se mi tu líbilo a určitě zase příjdu. S pozdravem a přáním příjemného víkendu. :-)

20 Miloslava Miloslava | Web | 9. listopadu 2013 v 9:05 | Reagovat

Zdiško,to je nádherný,jsi moc velká šikulka.Na co se člověk u tebe podívá,tak někdy se krásou tají dech.Zkrátka před tebou smekám.Přeji,aby Tě ručenky moc nebolely. :-)

21 Iva Iva | Web | 10. listopadu 2013 v 17:16 | Reagovat

To je nááádhera. Taková jemňoučká práce. :-D  ;-)

22 Julie Julie | 12. listopadu 2013 v 0:03 | Reagovat

tyto věci jsou úžasné .Je to potěcha nejen pro srdce ,ale i oči.Julie

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama