Tvoření dvou sestřiček

17. listopadu 2013 v 18:50 | Evina a Hela* |  Háčkování
Na včerejší flerjarmark v Chomutově jsem dodělala ještě pár přívěsků a zvonečků-1.foto, pro Naďu - kukinu jednu převlékací Hello Kitty - 2.foto a dvě fota z flerjarmarku-moje část stolu se šálami od Hely a Hela v akci za celým stolem. Jarmark se konal v CV v kostele,celou dobu otevřené dveře na náměstí a druhé na nádvoří, takže si umíte představit, jak nám bylo teplo. Atmosféra v kostele ale byla výborná. Něco jsme i prodaly, takže v pohodě.Organizátorky pro nás zajistily přímo v kostele teplé občerstvení a staraly se skutečně výborně. Ještě nás čeká za 14 dní jarmark u nás v Radonicích a 21.12. si tu vymysleli Staročeské vánoce, to ale budou stánky venku na náměstí, tak snad nás nezavalí závěje. Přeji krásné předvánoční tvoření, zdravé ručičky a hlavně klídek a žádný stres - Evina

Autorky: OndrejkovaS@seznam.cz HelenaHela@seznam.cz

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Šárka Šárka | E-mail | Web | 17. listopadu 2013 v 21:06 | Reagovat

Krásný stánek jste měly :-), a akce se jak vidět vydařila :-), to je bezva :-). Akorát teda jak to píšeš, tak já bych tam asi přimrzla :-). Moc se mi líbí ta vitrážka - fialkový motýl - mám od Tebe předlohu, ale pořád ještě je v pořadníku :-), snad mi to taky vyjde a dám ho :-).

2 Janka Janka | Web | 17. listopadu 2013 v 21:58 | Reagovat

To je fajn, že vám to vyšlo. To se potom hned chce dál tvořit a člověk má dobrý pocit, že jeho práce také někoho potěší. :-)

3 Milada Milada | E-mail | 18. listopadu 2013 v 6:07 | Reagovat

Stánek šikovných rukou a dobré nálady - tak bych pojmenovala vaše účinkování na trzích. :-)

4 Hela* Hela* | 18. listopadu 2013 v 8:18 | Reagovat

. :-)  :-)  :-)

5 VendyW VendyW | E-mail | Web | 18. listopadu 2013 v 8:53 | Reagovat

Tak hlavně že se něco prodalo, stát tam celý den v zimě a ještě bezúspěšně, to naštve. Ale zase z druhé strany je to někdy i o dobré náladě  drbání s ostatními. I když jsou konkurence :-) . Krásné to věcičky ;-)

6 magdalena magdalena | E-mail | 18. listopadu 2013 v 9:30 | Reagovat

Holky paráda. :-)  :-)

7 Naďa Naďa | E-mail | 18. listopadu 2013 v 16:17 | Reagovat

Šikovné holky,jenom mě udivuje jak to stíháte tolik krásných věci udělat .Jo kdo umí ..... :-P  [:tired:]

8 Iva Iva | Web | 18. listopadu 2013 v 22:07 | Reagovat

Zde se pokaždé najde plno krásných věciček a šikovných nápadů. :-D  ;-)

9 evina evina | 19. listopadu 2013 v 0:20 | Reagovat

[1]: Šárko dáš ho a možná i hezčího :-D

[2]: Když jsem připravovala zboží, tak jsem se těžko loučila s žabičkou Amálkou a Hela říkala, abych ji teda neprodávala.Nakonec si ji vybrala postižená holčička a já byla šťastná, že jí udělá radost

[3]:5]6] díky :-)

[7]: Naďo chodíme spát k ránu :-D

[8]: naprostá pravda - jsou tu samé šikulky :D

10 Daniela Daniela | E-mail | 19. listopadu 2013 v 10:29 | Reagovat

Krásné věcičky a jarmark vypadá skvěle, alespoň z těch tvých obrázků :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama