Přírůstek do klubové rodinky

9. listopadu 2013 v 18:33 | Jitka |  Hosté a nové členky
Jmenuji se Václava, ale nemám moc ráda zdrobnělinu Vendulka takže každému se představuji jako Vendy. Tedy i vám. Jsem rodilej Pražák který už přes dvacet let žije na malé vsi, což je pro mne za trest. Miluju vzruch a cvrkot kolem sebe a to tu jaksi chybí. Proto je možná překvapením že se věnuju i ručnímu tvoření. Sice spíš tak nějak okrajově, protože moji dva největší koníčci sice z rukama souvisí, leč jsou zcela jiného ranku. Je to focení a pak upravování a vystavování mého hafíka, který vlastně byl tím popudem pro psaní blogu a nese i jeho jméno - Svět podle Dandíka....(je to rasa Dandie Dinmont teriér).
Tvořila jsem háčkováním, vyšíváním i šitím, ale dneska je to jen jediná ruční práce a to je falešný patchwork nebo také artyčoková metoda nebo špendlíčkování.
Pár mých věcí jste už mohly některé vidět na setkání v Repechách, nebo se můžete podívat na tomto odkazu kde mám celou galerii
https://www.facebook.com/pages/Arty%C4%8Dokov%C3%A1-metoda-fale%C5%A1n%C3%BD-patchwork/330980333713032

A tady jen malá ukázka. Zvonek, koulička a svícen co si dělám sobě pro radost a na vánoční ozdobení.

Autorka: Vaclava.C@seznam.cz

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | E-mail | Web | 9. listopadu 2013 v 18:41 | Reagovat

Vendy, prohlédla jsem si galerii a musím říct, že tvoje "mašličkování", je jedno z nejlepších, jaké jsem viděla. Máš velmi vkusně vybrané a sladěné barvy. Vzorek, který jsi poslala je zvlášť jemný a bude krásnou ozdobou tvých Vánoc. ;-)

2 Katka Katka | E-mail | Web | 9. listopadu 2013 v 19:12 | Reagovat

Vendy, to je neuvěřitelný, jak se vypracovala a za jak krátkou dobu. Souhlasím s Jitkou v tom, že tvoje kombinace barev jsou decentní, zvláštní, některé přímo vznešené, slavnostní....
Jsi moc šikovná.

3 Sylva Sylva | 9. listopadu 2013 v 20:12 | Reagovat

Jedním slovem smekám!!! A dobrý nápad se smotáním stuh.Krásné,velice vkusné věci. :-)  ???  :-)

4 Luďka Luďka | Web | 9. listopadu 2013 v 22:45 | Reagovat

Vendo tak to je opravdu moc pěkné,krásně vypracované ,a sladěné barvy! :-)

5 Milada Milada | E-mail | 10. listopadu 2013 v 4:57 | Reagovat

Vendy, tak už jsem chválila Tvoje fotky, Tvůj slovník a teď další pochvala za Tvoje MAŠLIČKOVÁNÍ. Tvoje vánoční sada je v mých barvách a je naprosto úžasná. :-)

6 Daniela Daniela | E-mail | 10. listopadu 2013 v 8:25 | Reagovat

Moc krásné, Vendy!

7 Hela* Hela* | 10. listopadu 2013 v 10:34 | Reagovat

Ahoj Vendy, držím se starých technik: pletení, háčkování, šití, kdysi i paličkování, drhání a pletení ze slámy. Ubrousková technika, plstění a "mašličkování" mi moc neříkají, ale Tvoje podání v tak úžasné barevnosti se mi LÍBÍ! :-)  :-)  :-)

8 Jarmila* Jarmila* | Web | 10. listopadu 2013 v 12:08 | Reagovat

Vendy, máš tu opět krásné výrobky. :-) Krásně laděné barvy. Chválím, kudy chodím. ;-)

9 halina halina | E-mail | 10. listopadu 2013 v 17:13 | Reagovat

Moc krásné výrobky. :-)

10 Iva Iva | Web | 10. listopadu 2013 v 17:20 | Reagovat

Krásná a pečlivá práce. Prohlédla jsem i galerii. Jedním slovem NÁDHERA.

11 Šárka Šárka | E-mail | Web | 10. listopadu 2013 v 22:24 | Reagovat

Ahoj Vendy :-), sem člověk jeden den nemrkne..., a teď žasnu, co jsem včera večer "zaspala" :-). Prohlídla jsem si galerii a prostě - NEMÁ TO CHYBU!!!! :-), NÁDHERA :-). Budu opakovat předchozí komentáře ... ale opravdu máš úžasný cit pro barevné sladění, a všechno krásně pečlivě udělané :-). Paráda :-)!!! :-)  :-)  :-)

12 tetkapernikarka tetkapernikarka | Web | 10. listopadu 2013 v 22:51 | Reagovat

Vendy,já už tvé "špendlíkování" taky znám a z fotek a hafíka už jsem taky na fotce viděla :-) Tvoje ukázka je krásná,sladěné barvičky,jen mi prosím řekni,jaký tvar si použila na ten svícen?Jsi moc šikovná :-)

13 Janka Janka | Web | 10. listopadu 2013 v 23:18 | Reagovat

Vendy, tak se mi konečně podařilo se dostat na tvoje fotečky. Já už jsem ti skládala poklonu několikrát a budu se znovu opakovat - překrásné!!!!! :-)  :-)

14 magdalena magdalena | E-mail | 11. listopadu 2013 v 8:52 | Reagovat

wendy, paráda..... fakt.... :-)

15 VendyW VendyW | E-mail | Web | 11. listopadu 2013 v 9:35 | Reagovat

Moc vám šikulky děkuji za pochvaly :-). Není ale vechno jen z mé hlavvy, něco mám odkoukané i od jiných tímto se bavících. I když barvy většinou si vymýšlím sama nebo spíš použiju to co mi trh nabízí....a nechám to osudu.

[12]: Ten svícen je spodek kužele který mi zbyl po jednom čertovi. Sice jsem nejdřív uvažovala o tom že ho vydlabu jako to dělá Janinka z Mozkovny, ale nakonec jsem ho trochu poupravila pilníkem a udělala takhle.....

16 Naďa Naďa | E-mail | 11. listopadu 2013 v 15:18 | Reagovat

Moc pěkné věcičky,skláním poklonu a tiše závidím,zase něco co neumím! [:tired:]

17 evina evina | 11. listopadu 2013 v 16:51 | Reagovat

Jituš- chybí mi tu palec nahoru, abych ho mohla dát Vendy - nádhera :-)  :D  :-)

18 Elina Elina | E-mail | 16. listopadu 2013 v 20:13 | Reagovat

Moc pěkné,vypracované a krásně sladěné barvičky.Moc chválím :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama