Přínos pro klub

26. listopadu 2013 v 15:20 | Jitka |  Všehochuť
Dnes vám pžedstavuji další novou členku našeho klubu. Jistě se mnou budete souhlasit, když jsem dala do názvu článku, že je to přínos pro klub, jelikož takovou tvorbu tady ještě nemáme.
A teď něco, co mně o sobě napsala autorka sama. Vybírát to, co je podstatné i pro vás ostatní.

"Náhodou" jsem se dostala na Váš blog a chci se zeptat, zda je stále možné se stát členkou Vašeho ŽENSKÉHO BLOGU.

Vytvářím pro své dcery, kamarádky, někdy kolegyně květy do vlasů, jako brože, čelenky z organzy, ze stuh i tylu. Na Vašem blogu jsem nic takového nenašla a mohlo by být přínosem pro všechny zúčastněné, kdybych mohla o sobě dát vědět tímto způsobem.
Pro blog jsem si vybrala přezdívku - LADY UENDELIG.

Nabízím malou ukázku ze své tvorby.

Autorka: 2010nekonecno@seznam.cz

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 VendyW VendyW | E-mail | Web | 26. listopadu 2013 v 15:22 | Reagovat

Tak to je paráda! To tady fakt není....Vítej!

2 Hela* Hela* | 26. listopadu 2013 v 18:12 | Reagovat

Vítej mezi námi! Máš pravdu. Už dlouho pokukuju po těhle kytičkách na fleru. Určitě by se líbily vnučkám, ale vůbec nemám potuchu, jak se dělají. :-)  :-)  :-)

3 LADY UENDELIG LADY UENDELIG | 28. listopadu 2013 v 7:45 | Reagovat

Děkuji, děkuji, když se to tak vezme, tak každý květ vychází z principu jednoduchosti. U některých mi sice trvalo déle, než jsem tu jednoduchost objevila, ale o to větší radost mi to ve finále přináší. 8-)  8-)  8-)  8-)

4 Naďa Naďa | E-mail | 28. listopadu 2013 v 16:26 | Reagovat

Moc pěkné kytičky zase něco nového.Výtej mezi nami!! :-P

5 Milada Milada | E-mail | 28. listopadu 2013 v 16:45 | Reagovat

Zajímavé.. :-)

6 Šárka Šárka | E-mail | Web | 28. listopadu 2013 v 20:10 | Reagovat

Také vítám :-)! Moc se mi líbí ta fialková sada, jestli se dobře dívám, ty drobné kytičky jsou prstýnek a náušničky? :-) Krásné :-). Viděla jsem někde na netu podobé tvoření ze stuh, a k tomu byl potřeba takový jako "mlýnek". Také se na tom dělaly moc krásné kytičky. Používáš také toto, nebo skládáš jen tak v ruce? Taky si to neumím představit, jak to vzniká :-).

7 evina evina | 29. listopadu 2013 v 12:41 | Reagovat

Také tě vítám mezi šikulky :-)  a u mne vyhrává červená sada a bílá růžička :-)  :D  :-)

8 Katka Katka | E-mail | Web | 29. listopadu 2013 v 18:37 | Reagovat

Tímhle způsobem je to přínos. Já jednou musela zkoušet dělat kytky z tylu, kraje se opalovaly, mně to vždycky uhořelo jinak než bylo žádoucí....no, paní, které jsem s tím pomáhala, mi nevěřila, když jsem se ji snažila přesvědčit, že "je to dobré." Fakt byl, že jsem to líp neuměla :-D

9 Daniela Daniela | E-mail | 30. listopadu 2013 v 16:23 | Reagovat

Tedy dámy, nádhera!!! Máš moc šikovné ruce! :-)  :-)  :-)

10 Marta Marta | E-mail | 30. listopadu 2013 v 19:33 | Reagovat

Zajímavé a moc pěkné. :-)  :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama