Podložky pod hrníčky

20. listopadu 2013 v 11:58 | Magdaléna |  Vyšívání
Tentokrát jsem se rozhodla, udělat si podložky pod hrníčky....
myslím, že budou docela fajn. Ještě budou zataveny do fólie, a pak budou jako dáreček.....:-)

Hezký den z Bratislavy přeje Magdalena

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 VendyW VendyW | E-mail | Web | 20. listopadu 2013 v 12:07 | Reagovat

Jsou moc pěkné a dokonce na nich máš to co já mám ráda, linku která to ještě dočišťuje. Nikdy jsem to v křížku nedělala až do doby kdy jsem dělala z Burdy velkou abecedu a tam to olemování předním stehem bylo. Od té doby jsem ho používala na většině křížkových výšivek. :-)

2 magdalena magdalena | E-mail | 20. listopadu 2013 v 12:49 | Reagovat

[1]:ono ta výšivka pak líp vypadá...
Vendy, ptala jsem se, jestli tu šišku jsi dělala na vajíčko? a ještě chci se zeptat, nemáš nějaký návody na patchwork, já dělám jenom tu klasickou metodu, viď album, ale chtěla bych zkusit něco jiného...
děkuji. :-)

3 Jarmila* Jarmila* | Web | 20. listopadu 2013 v 12:51 | Reagovat

Nádherné podložky. :-) Líbí se mi motivy.

4 VendyW VendyW | E-mail | Web | 20. listopadu 2013 v 13:15 | Reagovat

[2]: Promiň, zapoměla jsem na odpověď. Ano ta šiška je na vajíčku, dělaná opačným způsobem, tedy že se složí stuha a přichytává se ne ve špičce ale v krajích na spodním konci. Jinak návody moc emám jen to co jsem stáhla na netu ale jinak se inspiruju na fecebooku. U mne na blogu v rubrice Inspirace povšechné v jednom článku najdeš odkaz na stránky těch kam se chodím inspirovat.Ono se zas krom různých způsobů ukládání toho moc vyšpekulovat nedá....to pak už jedině zkusit styl kimekomi anebo kombinaci obou stylů....

5 magdalena magdalena | E-mail | 20. listopadu 2013 v 14:04 | Reagovat

[3]:
Jaruško děkuji..

[4]:
kouknu se u tebe na blogu......nebo hoď mi to do mailíku, až si najdeš čas, líp se mi v tom bude orientovat. :-)

6 Daniela Daniela | E-mail | 20. listopadu 2013 v 14:45 | Reagovat

Podložky jsou krásně vypracované a mají moc hezké motivy. To se to bude bumbat čajík nebo káva! :-)

7 Sylva Sylva | 20. listopadu 2013 v 18:52 | Reagovat

Ahoj,víš,co mě prvně napadlo,když jsem viděla ty podložky? Jé,to je krása,máš za 1. :-)  :-)  :-)

8 Milada Milada | E-mail | 20. listopadu 2013 v 20:49 | Reagovat

Podložky jsou moc pěkné :-)

9 Šárka Šárka | E-mail | Web | 20. listopadu 2013 v 22:16 | Reagovat

Ty jsou nádherné :-), také se mi moc líbí motivky, a jak píše Vendy, to orámování motivku linkou tu výšivku pozvedne úplně někam jinam :-), paráda, moc se Ti to povedlo a určitě uděláš dárečkem velikou radost :-).

10 Miloslava Miloslava | Web | 21. listopadu 2013 v 16:00 | Reagovat

Magdalénko nádherný,ta linka je tam bezva. :-D  :-)

11 Naďa Naďa | E-mail | 21. listopadu 2013 v 16:31 | Reagovat

Podložky jsou moc pěkné.Krásně vypracované:-P  :-)

12 evina evina | 23. listopadu 2013 v 0:55 | Reagovat

podložky jsou parádní :-)  :D  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama