Odkaz od Sylvy

7. listopadu 2013 v 13:59 | Sylva - kaktusářka |  Korálky
Ahoj,objevila jsem krásný odkaz na korálkové koule a myslím si, že by to mohlo děvčata zajímat. Podívej se prosím na to a rozhodni, jestli to dát na stránky Klubu. Někomu by se to mohlo hodit.

Jestli by někdo měl zájem,tak ať mě hodí mejl. Napíšu, kde to koupit /ten vnitřek je dost drahý/,ale dá se nahradit plíškama za pár korun v korálkárnách. Ale budou Vánoce a vypadá to perfekně. Já jsem něco podobného už dělala a jsou tam dobré rady i pro mě.

Zdraví Sylva kaktusarka1@seznam.cz

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dena Hviezdička Dena Hviezdička | E-mail | Web | 7. listopadu 2013 v 14:02 | Reagovat

Pekné, wow, aj ja tvorím, ale väčšinou z polymérovej hmoty :-).

2 VendyW VendyW | E-mail | Web | 7. listopadu 2013 v 14:24 | Reagovat

Výborný nápad, myslím že to určitě na stránky ŽK patří....

3 Hela* Hela* | 7. listopadu 2013 v 15:20 | Reagovat

Díky za odkaz :-)  :-)  :-)

4 Sylva Sylva | 7. listopadu 2013 v 16:48 | Reagovat

Pro všechny.Děvčata,jestli některá potřebujete radu,napište!!!

5 magdalena magdalena | E-mail | 8. listopadu 2013 v 10:08 | Reagovat

Sylvi, skvělý návod pro holky co tvoří s korálkama :-)

6 Sylva Sylva | 8. listopadu 2013 v 11:17 | Reagovat

[5]: Proto jsem psala Jitce,jestli odkaz chce vystavit,někdy dá dost hledání najít to,co potřebuješ a navíc jsem zjistila,že se ty koule dají udělat laciněji.

7 Jarmila* Jarmila* | Web | 8. listopadu 2013 v 11:24 | Reagovat

Návod je šikovný a výsledek krásný. :-)
Díky za odkaz. Já se jen ráda podívala, vytvořit bych to nedokázala. Je to dost piplačka, hlavně s tím malinkatým kolečkem. To by moje ruce nesvedly.

8 Sylva Sylva | 8. listopadu 2013 v 15:43 | Reagovat

[7]:To nic není,tady máš ještě jeden odkaz z české korálkárny,tam je to česky popsané,to jsem objevila dnes
http://www.korallo.cz/korallo-praha/projekty/vanocni-3d-hvezdy

9 Miloslava Miloslava | Web | 8. listopadu 2013 v 20:59 | Reagovat

Sylvo hned jsem nakoukla a jsou tam opravdu úžasný věci i z toho papíru skládání.
Nešlo by ještě dělat ty korálkové kouličky do malých polystyrenových kouliček?Asi né viď?Ale nedá mě to,kouličku u nás v krámečku mají,tak to vyzkouším.Dobrý nápad a měj se fajn. :-)

10 Sylva Sylva | 8. listopadu 2013 v 22:16 | Reagovat

[9]:Myslíš píchat udělané jednotlivé drátky s korálky píchnout vždy do polystyrénových kuliček? Myslela jsi to tak? To by nešlo,za chvíli by se drátky vyviklaly a vypadly z kuličky,přece něco váží!!!

11 Miloslava Miloslava | Web | 9. listopadu 2013 v 9:00 | Reagovat

[10]: Vidíš Sylvo,to mě nenapadlo. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama