Nováček v klubu

6. listopadu 2013 v 20:46 | Jitka |  Hosté a nové členky
Abych se představila - jmenuji se Katka, ročník 58. Mám svůj blog, ale poté, co jsem se s některými tvořilkami z ŽK viděla osobně na srazu v Repechách, rozhodla jsem se taky zapojit. Moje příspěvky asi nebudou moc časté, jsem ještě stále pracující a tudíž nemám na ruční práce moc času, ale ŽK navštěvuji a sleduji, co členky tvoří.

Dokončila jsem svůj 6. a 7. polštář háčkovaný háčkem č. 2,5 z balvněné pčíze Camilla. Okoukala jsem je částečně na blogu www.tocomebavi.blog.cz, ale už je v něm i pár mých prvků - hlavně okraj, který vznikl jako z nouze ctnost, ale mně se líbí. Díky Blance jsem se naučila pěkně všít zip, za což jsem moc ráda.

Na obháčkování okraje polštáře obloučky nic není. Protože jsem ale nepochopila, do kterého místa mám dlouhé sloupky dělat, vpichovala jsem je za celý dlouhý sloupek a ono to vyšlo trochu jinak. Mně se ty obloučky stáčí, kdežto původně měly ležet rovně. V tom je ta moje specialita :)

Členky ŽK zdraví
Katka*

Autorka: jaaquarius@seznam.cz

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 evina evina | 6. listopadu 2013 v 21:06 | Reagovat

Ahojky Katko a vítej mezi námi. V Repechách jsem měla problémy určit kdo je kdo a společnou fotku jsme jaksi nestihli, tak si tě nějak nevybavuji - vím, že jsi byla s Vendy, kterou jsem na jedné fotce identifikovala, tak snad časem :-)  :D  :-)

2 Šárka Šárka | E-mail | Web | 6. listopadu 2013 v 22:12 | Reagovat

Katko taky vítám :-), a polštářky jsou moc krásné :-)!! Okraj vůbec není z nouze ctnost :-), zoubky krásně pasují k vnitřním motivům, takže paráda :-), moc se mi líbí :-). A taky jsem teď zjistila, že jsem Ti psala mail na zcela špatnou adresu. Našla jsem Katku tady mezi členkami klubu, a myslela jsem, že jsi to Ty. Takže jdu zjednat nápravu :-).

3 Janka Janka | Web | 6. listopadu 2013 v 22:40 | Reagovat

Ahoj Katko, já myslím, že ty k nám patříš, i když jsi nebyla členkou klubu. Tvůj blog je o životě a to je také stálé "tvoření", neee??? :-)

4 evina evina | 7. listopadu 2013 v 0:28 | Reagovat

Katko už jsem v obraze ;-) , Jitka mi pomohla fotkou :-)  :D  :-)

5 Milada Milada | E-mail | 7. listopadu 2013 v 4:04 | Reagovat

Katko,polštářky jsou povedené. Díky setkání v Repechách pro mne dílka už nejsou tak anonymní a líp je vnímám. :-)

6 Hela* Hela* | 7. listopadu 2013 v 7:45 | Reagovat

Ty už nejsi nová členka :-), Repechy Tě pasovaly mezi nás. Škoda, že jste s Vendy tak brzo odjely. Polštářky jsou moc hezké a jestli ten původní neměl tak krásný okraj, je to jeho chyba :-)  :-)  :-)

7 Jarmila* Jarmila* | Web | 8. listopadu 2013 v 16:15 | Reagovat

Katko, polštářky jsou úžasné. :-) Moc se mi líbí.

8 Daniela Daniela | E-mail | 8. listopadu 2013 v 16:42 | Reagovat

Moc krásné polštářky a jak říkají holky, ty okraje jim moc sluší :-)

9 Katka Katka | E-mail | Web | 9. listopadu 2013 v 19:13 | Reagovat

Všem děkuji za přivítání i pochvalu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama