close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Jak dopadl jarmark?

19. listopadu 2013 v 16:21 | Hela*
Jarmark byl skvělý, usmívající se lidé se zájmem, jak se co dělá. Ušila jsem pár levandulových pytlíčků a zlikvidovala všechnu otrhanou levanduli. Navlékla jsem plno náramků, uháčkovala pár obalů na mobil a tři síťovky. Taky jsem dopletla čepičky a šálky pro Pepíčka a Aničku. Přidala jsem i fotku pásky z příze, jak jsem slíbila. Myslím, že na téhle fotce je příze líp vidět než na svetrech.
Zdravím, mějte se fajn Helena
Autorka: HelenaHela@seznam.cz

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 VendyW VendyW | E-mail | Web | 19. listopadu 2013 v 16:34 | Reagovat

Já zatím tvořím a dneska odešla várka na jarmark do Němec....já i blogerka která tam bude prodávat máme docela nahnáno jak se to bude líbit, a pak budu mít další nervy tady u nás na vánočních trzích....

2 Naďa Naďa | E-mail | 19. listopadu 2013 v 19:12 | Reagovat

Helo ty jseš včelička pilná,tolik parády. :-P

3 Šárka Šárka | E-mail | Web | 19. listopadu 2013 v 20:24 | Reagovat

No přesně - tady na těch šálkách a čapkách ta příze vypadá přesně jako si ji pamatuju z Repech, to se Ti hezky nafotilo :-). A jinak - těch náramků a pytlíčky, a síťovky .... Eva taky takových věciček ... já si to neumím představit kdy to děláte :-). Paráda :-)!!!

4 Hela* Hela* | 19. listopadu 2013 v 22:37 | Reagovat

[3]:Šárko, jsme v důchodu :-)  :-)  :-)

5 Šárka Šárka | E-mail | Web | 19. listopadu 2013 v 22:45 | Reagovat

[4]: :-) :-) :-), jo jo :-) :-) :-). Já jsem zvědavá, jestli pak až přijde to třetí štěstíčko :-), tak jestli sem vůbec pošlu ještě nějaký příspěvek :-) :-) :-).

6 Milada Milada | E-mail | 20. listopadu 2013 v 20:53 | Reagovat

Je bezva, když svůj čas vyplňuješ takovými pěknými věcmi - velká pochvala :-)

7 Milada Milada | E-mail | 20. listopadu 2013 v 20:55 | Reagovat

[5]: Šárko, to víš, že pošleš....vždyť Ty seš pilná a čas si určitě tak správně rozdělíš, že nic nezanedbáš :-)  :-)

8 Šárka Šárka | E-mail | Web | 20. listopadu 2013 v 22:12 | Reagovat

[7]: Miládko díky :-), určitě se budu snažit :-), a jak se říká -  pomalu ale jistě - se mi snad něco podaří průběžně tvořit :-). Ono mi to stejně nedá :-), tak když bude mrňousek v noci aspoň trochu dobře spát, tak já jako ta Nastěnka .... :-), no prostě zrovna jako do teď :-).

9 Zdenka"ren" Zdenka"ren" | 21. listopadu 2013 v 12:26 | Reagovat

Helo, škoda, že jsem nemohla na jarmark přijet, třeba se příště už poštěstí. :-)

10 evina evina | 23. listopadu 2013 v 1:00 | Reagovat

:-)  :D  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama