Frivolitky od Šárky

16. listopadu 2013 v 21:30 | Šárka Hartmanová |  Frivolitky

Zdravím všechny do klubu :-). Vytvořila jsem zase něco uzlíků, tak posílám na omrknutí :-). Dělala jsem na přání něco bílých vloček, některé jsem uvázala stejné, co jsem sem posílala posledně, a dvě jiné, ty posílám teď. Ta druhá propletená se mi moc líbí, i když dala nejvíc práce, a když jsem je odeslala, tak jsem si řekla, že ji dám ještě jednou - tentokrát s korálkami. Když jsem pak koukla na obě fotky, tak ta bez korálků mi nakonec přijde taková trošku nahatá :-). Co říkáte?

Potom jsem vázala dečku, pro mamku k narozeninám. Posílám zatím sem, na stránky si ji dám až potom, protože tam by ji budoucí obdarovaná mohla předčasně vyšmátrat :-). A je to moje první natužená frivolitka. Dečku jsem naškrobila, protože dlouhé obloučky ve třetí řadě i po vyžehlení dělaly trochu paseku a mírně se kroutily. Normálně se předlohám s hodně dlouhými obloučky vyhýbám obloukem :-), protože zlobí vždycky. Ale prostě tahle dečka se mi jako celek moc líbí a nešlo ji neuvázat :-). Tak doufám udělám radost :-).

No a samozřejmě zvoneček, který vázala Eva - poslala mi předlohu, a je tak parádní, že jsem ho hned vyzkoušela taky, dodala jsem korálkový okraj, a tady je :-).

Ať se máte všichni moc fajn, a daří se všechna tvořeníčka - vánoční i ta ostatní :-), zdraví Šárka :-)

Napadlo mě ještě udělat takovou porovnávací fotku - tuším, že to byla Miládka, v Repechách mi říkala, jaké jsou ty frivolitky droboučké, a že si to představovala větší. Fotky zkreslují :-). Takže jen tak pro porovnání, tady je vločka, dečka a zvoneček pospolu. Pro lepší představu jsem položila i pravítko. Dečka má 19 cm v průměru, zvoneček je 7 cm vysoký.

Autorka: Sarka.Hartmanova@seznam.cz

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | 16. listopadu 2013 v 21:36 | Reagovat

Opravdová nádhera :-)  :-)  :-)

2 Luďka Luďka | Web | 16. listopadu 2013 v 22:39 | Reagovat

Šárko to je nádhera,připadá mi to jako s cukru, ty ozdobené perličkama jsou takové více sváteční líbí se mi více i když mám raději jednoduchost! :-)

3 Milada Milada | E-mail | 17. listopadu 2013 v 4:38 | Reagovat

:-)  :-)  :-) Šárko, všechno je naprosto úžasné, připadá mně to jako tvoření z jiné planety.Zvoneček, korálky - moc pěkná kombinace.A ten dáreček - mamince bude určitě srdíčko skákat radostí, že je to krásné a že jsi taková šikulka. :-)

4 Jitka Jitka | E-mail | Web | 17. listopadu 2013 v 9:38 | Reagovat

[3]:Šárka je nejen moc šikovná, ale taky skvělý člověk, tak jak jsem ji poznala.Já jsem šťastná, že jsem se s vámi všemi mohla poznat, přesvědčila jsem se, že ten, kdo umí tvořit tak krásné věci, jako vy všechny, které sem přispíváte, musí mít i krásnou duši. Včera jsem byla s manželem na penzionu. Na svatomartinské huse s bílým i červeným zelím. Moc jsem si pošmákla. Po rozhovoru s majitelkou jsem nabyla dojmu, že by nás na jaře opět rádi uvítali. Tak už teď o tom přemýšlejte a chystejte se hned po Vánocích.Házejte penízky do kasiček, domlouvejte se mezi sebou, kde kdo bydlíte a třeba se posbírejte po cestě, ať je nás víc a náš babinec má co nabídnout. Snad se tomu našemu setkání podruhé podaří udělat lepší reklamu a bude i víc návštěvníků. ;-)

5 VendyW VendyW | E-mail | Web | 17. listopadu 2013 v 9:38 | Reagovat

Jemňoulinké, decentní, křehounké....tak to na první pohled vypadá. Ať tak či tak prostě bílá je na tohle tvoření ta pravá. Vypadají jak sněhové vločky... :-)

6 Daniela Daniela | E-mail | 17. listopadu 2013 v 9:44 | Reagovat

Já tedy zírám, to je nádhera jako z pohádky o Sněhové královně, překrásné! :-)  :-)  :-)

7 Hela* Hela* | 17. listopadu 2013 v 10:19 | Reagovat

Šárko NÁDHERA!!!!! Při čtení úvodu jsem měla z korálků trochu strach, ale bílé průhledné jsou skvělé :-)  :-)  :-)

8 evina evina | 17. listopadu 2013 v 10:50 | Reagovat

Šárko-zvoneček s korálkama vypadá exklusivně :-) ,dečka i vločky super, tvoje šikovné ručičky prostě umííííí :-)  :D  :-)

9 Iva Iva | Web | 17. listopadu 2013 v 14:47 | Reagovat

Nemohu napsat nic jiného - NÁDHERA. Máš šikovné ručičky. :-D  ;-)

10 Jarmila* Jarmila* | Web | 17. listopadu 2013 v 17:31 | Reagovat

Šárko, to je SEN! :-) Mohu na všem oči nechat. To bych nedokázala, kdyby mě mučili. :-D

11 Miloslava Miloslava | Web | 17. listopadu 2013 v 17:58 | Reagovat

Šárko teda opravdu před Tebou smekám,jsi šikulka,já bych na tohle nervy určitě neměla ba ani oči, :-)  :-)

12 Šárka Šárka | E-mail | Web | 17. listopadu 2013 v 20:58 | Reagovat

Moc všem díky :-), mám radost, že se líbí :-).

[4]: No už se těšíme :-), věřím, že nám to vyjde i v pěti, a na jaře se zase uvidíme, a určitě dorazí i další tvořilky, kterým se to třeba na podzim nehodilo. To by bylo fajn :-).

13 Janka Janka | Web | 17. listopadu 2013 v 22:03 | Reagovat

Nádherné, jemňounké, precizní...Mohla bych ještě přidávat spousty přídavných jmen vystihujících tu krásu. :-)
Zkrátka Šárka je Šárka a naše "frivolitková jednička" :-)  :-)

14 magdalena magdalena | E-mail | 18. listopadu 2013 v 9:28 | Reagovat

Šárko, zase jednou nááááádhera :-)

15 Naďa Naďa | E-mail | 18. listopadu 2013 v 19:40 | Reagovat

Šárko,naš moc pěkné frivolitky.Žasnu nad tou jemnou prací.Vše je moc pěkné,těžko něco vypíchnout prostě jseš 1 ???

16 evina evina | 19. listopadu 2013 v 0:25 | Reagovat

[4]:Jituš a co když zabereme celou hospůdku a návštěvníci už nebudou mít místo :D .Teď jsme měly štěstí, že bylo krásně a hosté seděli venku :-D

17 Jitka Jitka | E-mail | Web | 19. listopadu 2013 v 8:51 | Reagovat

[16]: Pokud bude větší zájem, vrtneme se jinam. V Protivanově jsou dva větší penziony a taky jsou pěkné, možná by vyšly i levněji. Na jaře snad bude taky pěkně. Ale to zatím neřeším, to ukáže čas. Na druhou stranu, neobávám se, že zájem o setkání bude nějak dramatický. Spoustu lidí odradí vzdálenost a problém s dopravou. Kdybychom to nasměrovaly do Brna, nevím, jestli bych sehnala větší prostory.

18 Šárka Šárka | E-mail | Web | 19. listopadu 2013 v 20:17 | Reagovat

[17]: U Lady to bylo bezva, a ten Protivanov by byl taky fajn :-). Navíc konkrétně s Brnem máme zrovna takové hloupé zkušenosti, že nevím, jestli bych tam taťku uhnula :-). Ono se to vystříbří :-). Holky od Chomutova to teda mají hooodně z ruky, ale nejvíc je vás stejně tam na té moravské straně, že? :-) Ale přesně Jitko, čas to ukáže :-).

19 Jitka Jitka | E-mail | Web | 19. listopadu 2013 v 22:28 | Reagovat

[18]:V Brně bych mohla zajistit kavárnu, možná by to taky šlo, ale horší by bylo ubytování. V Brně by bylo rozhodně ještě dražší než u Lady.Však se uvidí, podle zájmu. ;-)

20 Sabriel Z Hor Sabriel Z Hor | E-mail | 20. listopadu 2013 v 13:26 | Reagovat

Krásné, také frivolitkuji, naučila jsem se na VSUŘ v Praze, a proto obdivuji všechny , kdo mají  stejnou krevní skupinu - frivolitky a věnují se této titěrné práci s úžasným výsledkem. :-)Zvoneček vypadá Božsky a jemně,  no prostě nádhera:-) :-)  :-) nemohla bych poprosit o návod? pokud to není troufalé... předem moc děkujï. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama