close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

A zase ty frivoliky

6. listopadu 2013 v 13:12 | Evina |  Frivolitky
Už od našeho setkání u nás na nic jiného nemyslím, než na frivolitky. Dnes mě Evina dostala a ona to ví. S tím záměrem to ta šibalka dělala.

A tady jsou její slova: Ahojky Jituš, posílám další lákadla frivolitek, aby jsi uvízla dalším drápkem a pustila se do nich:-D - Evina

Doposud všechno, co jsem od Šárky a Eviny viděla, mě učarovalo, ale ty zvonky mě dostaly definitivně. Myslím si, že dostanou i vás.

Autorka : OndrejkovaS@seznam.cz

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Milada Milada | E-mail | 6. listopadu 2013 v 14:38 | Reagovat

Evi, zvonečky jsou kouzelné, jsi moc šikovná :-)

2 VendyW VendyW | E-mail | Web | 6. listopadu 2013 v 15:08 | Reagovat

Máš pravdu, jsou opravdu krásné.....ale já zetím zůstanu u špendlíčků :-)

3 evina evina | 6. listopadu 2013 v 16:44 | Reagovat

[2]: taky už mám koupené mašličky a špendlíčky, ale zatím nějak není čas

[1]: díky, tady v klubíku snad ani nikdo nešikovný není - vždyť tu jsou samé krásné příspěvky :-)  :D  :-)

4 Zuzana Zuzana | E-mail | 6. listopadu 2013 v 17:12 | Reagovat

Co vše dokáží vykouzlit šikovné ruce z nití a uzlíků:-) Moc krásné dekorace:-) a děkuji za inspiraci. Zuzana

5 Daniela Daniela | E-mail | 6. listopadu 2013 v 17:21 | Reagovat

No já tedy koukám, to je krása O_O :-) Ty zvonečky jsou naprosto úžasné :-)

6 bobo63 bobo63 | 6. listopadu 2013 v 17:27 | Reagovat

:-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

7 Naďa Naďa | E-mail | 6. listopadu 2013 v 17:47 | Reagovat

No to teda nemá chybu, zvonečky to je něco nádhernýho docházeji mi slova i dech jseš SUPER!!! [:tired:]

8 Katka Katka | Web | 6. listopadu 2013 v 18:21 | Reagovat

Frivolitky mám v hlavě od srazu. Ale začnu s nimi, až dodělám všechno, co mám načnuté. Po člunkách už jsem ale koukala ;-)

9 Jitka Jitka | 6. listopadu 2013 v 19:03 | Reagovat

Zvonečky jsou opravdu moc krásné, záložky též :-)  :-)  :-)

10 evina evina | 6. listopadu 2013 v 21:11 | Reagovat

[4]:Zuzko taky frivolitkuješ?

[5]: díky

[6]: :-)  :-)  :-)

[7]: Naďo díky, už mám přízi na Hello Kitty, tak se po flerjarmarku do ní pustím

[8]: to je dobře,že budeš připravená :D

[9]: Jituš díky :D

11 evina evina | 6. listopadu 2013 v 21:13 | Reagovat

[9]: Jituš ta zelená záložka je z Repech ;-)

12 Šárka Šárka | E-mail | Web | 6. listopadu 2013 v 22:06 | Reagovat

Evi, parádní :-), zvonečky nádherné :-). A musela jsem se smát, jaký jsi poňoukatel :-) :-) :-). Věřím, že nejen Jitka už je drápkem opravdu chycená, a teď to chce jen čas a věřím, že propukne frivo-mánie :-). Protože určitě i Ty mi potvrdíš, že frivolitky jsou opravdu, ale opravdu hodně návykové, a třeba já už jsem tak postižená, že bez člunků ani krok, a vážu v každý možný i nemožný okamžik, třeba i když čekám chvíli na malou před školou :-). Je to tedy i tím, že já opravdu při těch mrňousech a všem ostatním, snažím se využívat každou volnou minutu, i kdybych uvázala jen jednu slzičku :-). A zelená záložka je luxusní a krásně Ti vyšel melír, že to dělá proužky :-), super :-).

13 Sońa Stanislavová Sońa Stanislavová | E-mail | 6. listopadu 2013 v 22:17 | Reagovat

Evičko,moc krásné to mě vzalo u srdíčka
taky se učím frivolitky moc mi to nejde ale snažím se tohle je inspirace díky moc :-)  :-D

14 evina evina | 6. listopadu 2013 v 23:13 | Reagovat

[12]: Šárko, prapůvodní poňoukatel jsi ale ty :-D , díky tvým nádherným frivolitkám jsem se do nich taky pustila a skutečně vážu taky všude. V čekárnách u doktorů už se mě kolik lidí ptalo, co to dělám, že to nikdy neviděli. [:tired:]
[13]: Soni pochlub se a určitě se Šárkou rády poradíme :-) -každá nová frivolitkářka nám dělá radost :D

15 Zuzana Zuzana | E-mail | 7. listopadu 2013 v 5:41 | Reagovat

Ke 4 a 10 Ahoj Evi, ráda bych to zkusila, ale nějak nestíhám. člunek už mám hodně dlouho - možná, že je lepší začínat na jehle. Už jsem to vlastně před lety zkusila, ale z tenké kordonetky. Nejspíš bych pro začátek měla zvolit silnější přízi. Moc ráda se dívám, co všechno dokáží šikovné ruce. ahoj a díky za odpověď. Zuzana

16 Hela* Hela* | 7. listopadu 2013 v 7:48 | Reagovat

Už jsen Ti je chválila naživo, tak ještě jednou tady :-)  :-)  :-)

17 Šárka Šárka | E-mail | Web | 7. listopadu 2013 v 8:00 | Reagovat

[14]: Evi, to se ví, a mám radost, že jsem Tebe vypoňoukla k takovým krásným dílům, a že se Ti tak daří :-). A za záchranu skoro zapomenuté frivolitky budem poňoukat dál, že jo :-) :-) :-).

[13]: Přesně jak píše Eva :-).

18 Jitka Jitka | E-mail | Web | 7. listopadu 2013 v 15:16 | Reagovat

[14]: [17]:Vy dvě poňoukatelky, tak aby jste věděly, mám už na cestě člunek a dvě klubíčka melírované maxi příze.Myslím, že zítra to pošta doručí. ;-)

19 Jarmila* Jarmila* | Web | 7. listopadu 2013 v 16:47 | Reagovat

Zvonečky jsou nádherné. Jsi šikulka! :-)

20 Šárka Šárka | E-mail | Web | 7. listopadu 2013 v 21:09 | Reagovat

[18]: Jé tak to je paráda :-). Těším se, až doděláš všechno, co teď máš do vánoc v plánu, a pak to přijde :-) :-).

21 Jitka Jitka | E-mail | Web | 7. listopadu 2013 v 22:03 | Reagovat

[20]:Šárko dívala jsem se na nějaké frivolitky na netu a našla jsem tam taky frivolitky dělané jehlou. Není to třeba snažší? ;-)

22 Šárka Šárka | E-mail | Web | 7. listopadu 2013 v 22:47 | Reagovat

No to nemůžu moc posoudit, protože jehlou to neumím, ani ji nemám. Chtěla jsem si ji objednat už dřív, ale když jsem sháněla, tak tady nikde nebyla, a podle referencí se objednávala někde v zahraničí, tak jsem to pak nechala být. Ale co tak vím, tak většina používá spíš člunky, i v tom případě, že ovládají i frivolitku jehlou. Co jsme dělaly teď tu společnou dečku, tak asi z 15 frivolitkářek dělala jehlou myslím jenom jedna. Další to třeba jehlou i umí, ale vázaly člunky. Z toho já sama vyvozuji, že jednodušší budou spíš ty člunky.

23 evina evina | E-mail | 7. listopadu 2013 v 22:57 | Reagovat

[18]:Jituš super a jaké barvy melíru máš?

[21]: já jsem si sice jehly koupila tady z fleru, ale ještě jsem to na nich nezkusila :-)  :D  :-)

24 Jitka Jitka | E-mail | Web | 7. listopadu 2013 v 23:06 | Reagovat

[23]: Kupovala jsem na ručních pracích a měli tam poslední dvě klubíčka bílozlaté Maxi příze tak jsem si je vzala i kdybych je zatím nepoužila na frivolitky, ale na háčkované zvonečky.Mám hodně perlovek a tak je použiji na ty své začátky. Stejně je na nic jiného nemám. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama