A je to tady opět, nová členka

23. listopadu 2013 v 20:59 | Jitka |  Hosté a nové členky
Dobrý večer,

již delší dobu navštěvuji Vaše krásné strány, na které jsem se doslata přes odkaz u paní Vlasty Strejbalové. Já sama se také zabývám ručními pracemi, ráda fotografuji, chodím na turistické výšlapy, miluju Beskydy, kam již několik let jezdím trávit dovolenou. Na vašich stránkách je mnoho ktásné inspirace, která mi už párkrát pomohla, když jsem měla tvůrčí "okno".
Co se ručních prací týče, háčkuji, pletu, vyšívám, zkoušela jsem patchwork na velikonoční vejce, různé dekorace k svátkům či ročním obdobím, lepím velikonoční kraslice, v poslední době občas ušiju i různé dekorace.
Pokud by to bylo možné, ráda bych se stala členkou Vašeho klubu.
Na ukázku posílám foto na kterém je výzdoba na synovu svatbu.

Děkuji za přečtení tohoto meilu a zdravím Vás z Jižní Moravy.

Miroslava Jandlová
Pustiměř

Autorka: jmirka@atlas.cz

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hela* Hela* | 23. listopadu 2013 v 21:28 | Reagovat

Ať se Ti mezi námi líbí! Syn jistě ocenil šikovnou maminku :-)  :-)  :-)

2 Katka* Katka* | 23. listopadu 2013 v 21:48 | Reagovat

Ač jsem členkou krátce, vítám tě v klubu a těším se na další ukázky tvých prací.

3 Janka Janka | E-mail | Web | 23. listopadu 2013 v 22:36 | Reagovat

Vítej mezi těmi, které se nikdy nenudí!!! :-D

4 Sylva Sylva | 24. listopadu 2013 v 0:03 | Reagovat

Pěkně se rozrůstáme,to je dobře,zase jedna šikovná žena je tady,tak Tě vítám ,hezká výzdoba. Jeden dotaz: konečně někdo zase z jihu,můžeš upřesnit? Já bydlím 15km od Brna na Břeclav.

5 Daniela Daniela | E-mail | 24. listopadu 2013 v 7:45 | Reagovat

Vítej, Mirko! Výzdoba je krásná. Ty kočičky mi připomínají kamarádčinu svatbu, tam dostali novomanželé háčkované kočičky jako dar :-) Moc se mi líbí ta ozdoby na auta. :-)

6 VendyW VendyW | E-mail | Web | 24. listopadu 2013 v 8:26 | Reagovat

Nováček vítá nováčka ;-)  :-)

7 Mirka Mirka | E-mail | 24. listopadu 2013 v 9:36 | Reagovat

Dobré nedělní dopoledne všem, děkuji za přijetí a přivítání.
Helo, výzdobu spíš ocenila Iva což je snacha, ale tohle slovo stejně jako zeť nepoužívám, pro mě je to druhý syn a druhá dcera. S Ivkou a dcerou Katkou jsem konzultova výzdobu, o klobouku a kočkách věděla jen Katka, bylo to překvapení. Chtěla jsem na stůl něco jiného než je klasická nevěsta s ženichem. No a povedlo se a líbilo se.
Sylvo, bydlím v Pustiměři, což je "vesnička středisková", čítající asi 1500 obyvatel, asi 8 km od Vyškova směrem na Prostějov.
No a kočky jsem musela ušít ještě 2 pro vnoučata, jsou černé s bílím ocáskem.
Pokud máte zájem mám ještě pár dalších věciček na rajčeti - mira26.rajče.idnes.cz

8 Šárka Šárka | E-mail | Web | 24. listopadu 2013 v 17:54 | Reagovat

Krásná výzdoba, moc se Ti povedla :-), a jak píšeš - je to zase něco jiného, takže určitě vše zaujalo :-)! Krásné! :-)

9 Hanka Hanka | 26. listopadu 2013 v 0:11 | Reagovat

Dívala jsem se na tvé věnečky na rajčeti, jsou hezké a hlavně vkusné. Ale taky mě zaujala ta dečka richelieu, ta je moc krásná. O_O  :-)

10 Mirka Mirka | 26. listopadu 2013 v 7:07 | Reagovat

[9]:Hani, tak tohle není moje výroba, tu jsem dostala :-)

11 tetkapernikarka tetkapernikarka | Web | 26. listopadu 2013 v 10:41 | Reagovat

[4]:Sylvo,to bydlíme možná blízko ;-)

12 Naďa Naďa | E-mail | 26. listopadu 2013 v 17:56 | Reagovat

VÍTÁM ZESE JEDNY ŠIKOVNÉ RUČKY.TAKY JSEM Z JIŽ.MORAVY(ZNOJEMSKO) :-P TĚŠÍM SE NA TVÉ VÝROBKY. :-)

13 evina evina | 28. listopadu 2013 v 0:10 | Reagovat

Mirko vítej mezi stejně "postiženými",jak krásně říká kamarádka, háčkopletkami. Svatební výzdoba je netradiční, ale moc se mi líbí :-)  :D  :-)

14 Jitka Jitka | E-mail | Web | 28. listopadu 2013 v 23:19 | Reagovat

[7]:To je prima, že jsi tak blízko, to nebudeš mít na příští setkání dlouhou cestu. :-D

15 Elina Elina | E-mail | 30. listopadu 2013 v 13:55 | Reagovat

Vítám,stádečko se úspěšně rozrůstá.Podle toho je vidět,že je nám u Jitky móóóc dobře.Pěkné výrobky!!! :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama