Listopad 2013

A zase ty frivoliky

6. listopadu 2013 v 13:12 | Evina |  Frivolitky
Už od našeho setkání u nás na nic jiného nemyslím, než na frivolitky. Dnes mě Evina dostala a ona to ví. S tím záměrem to ta šibalka dělala.

A tady jsou její slova: Ahojky Jituš, posílám další lákadla frivolitek, aby jsi uvízla dalším drápkem a pustila se do nich:-D - Evina

Doposud všechno, co jsem od Šárky a Eviny viděla, mě učarovalo, ale ty zvonky mě dostaly definitivně. Myslím si, že dostanou i vás.

Autorka : OndrejkovaS@seznam.cz

Panennky od Miladky

5. listopadu 2013 v 9:46 | Milada |  Panenky
Jako na zavolanou přišly nové modely panenek. Vánoce se blíží a pro ty z vás, které háčkovat umíte je to ta nejlepší
inspirace. A pro vás, které se s háčkem a přízí nekamarádíte, pak je tu možnost objednání si některé z modelek. Je to ten nejhezčí dárek pro malé holčičky.
S dotazy a eventuelními objednávkami se můžete obracet na autorku.

Autorka : mdubka@seznam.cz

Bezlepková dieta

4. listopadu 2013 v 17:31 | Jitka |  Moučníky
Tento článek je určen těm z vás, které máte nějakou zkušenost z bezlepkovou dietou.Členka našeho klubu Peťulka se potýká s tímto zdravotním problémem (celiakie ) u jedné z dcer. Potřebovala by rady, recepty a zkušenosti někoho, kdo už tuto nemoc zvládá. Děkuji, věřím, že jestli se mezi námi někdo takový nachází, že poradí. Za Peťulku děkuji.

Vyšívavé obrázky

4. listopadu 2013 v 12:40 | Daniela |  Vyšívání

Autorka: bylo-nebylo@volny.cz

Svetříky

3. listopadu 2013 v 18:19 | Kukina |  Pletení

Ahoj děvčata, posílám svetříky co jsem dělala pro vnučku.Naďa
Naďa Kučerová
Slup

Svetry a šály

2. listopadu 2013 v 23:02 | Hela* |  Pletení
Dokončila jsem synovi svetr, který jsem pletla v Repechách a posílám i partnerský pro snachu. Ze 2 kil příze mi ještě zbylo, počítám vnoučatům s čepicemi a šálami. Včera jsem byla v Kadani a přivezla si 2 přadénka volánků a štrykovala šálky. Před chvílí jsem dopekla jablečný koláč a zadělala na chleba. Jsem po návratu z Repech nějak pracovně nabitá :-) Moc se mi tam líbilo.

Autorka: HelenaHela@seznam.cz