Vánoční ozdoby

19. října 2013 v 22:14 | Šárka Hartmanová |  Frivolitky
Ahoj Jitko :-),
také jdu ještě přispět svou frivolitkovou troškou do mlýna :-). Pustila jsem se do vloček, jsou všechny z jednoho vločkového kompletu od stejné návrhářky, už delší dobu jsem se na ně chystala, ale až teď se podařilo :-). Mám podobnou vánoční soupravičku háčkovaných vloček, také jsou zelené, červené a bílé, takže teď jsem zvolila stejné kordonetky i na tyto, aby se to pak k sobě všechno hodilo :-). Je jich patnáct, po pěti od každé barvy, a velikostně jsou - nejmenší 4 cm, největší 8,5 cm. Když se budou líbit, předlohy samozřejmě ráda přepošlu :-). Evě určitě :-), a Tobě Jitko se určitě také šiknou a věřím, že Tě to chytí a budeš mít tuhle parádu taky letos na stromečku :-)).
Ať se všem všechna tvořeníčka daří :-), všechny zdraví Šárka :-)

Autorka :Sarka.Hartmanova@seznam.cz

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hela* Hela* | 19. října 2013 v 22:24 | Reagovat

No, to je parády! Jedna hezčí než druhá!!! To už zas budou vánoce :-( ?! :-)  :-)  :-)

2 Luďka Luďka | Web | 19. října 2013 v 22:35 | Reagovat

Nádherné frivolitky se mi moc líbí a taky jsem toužila po tom se to naučit, jenom že nebyl čas a teď čas je a mám spoustu jiných zájmů, tak že by to už nezvládla.Krása nevím kterou ba si vybrala všechny jsou stejně pěkné. Zdravím a přeji ještě spoustu krásných frivolitek.  Luďka. ;-)

3 blankat blankat | E-mail | 19. října 2013 v 23:10 | Reagovat

:-)  :-)  :-) moc krásné, škoda nejsem tak šikovná :-|

4 evina evina | 19. října 2013 v 23:53 | Reagovat

Šárko nádhera, budu ráda když mi je přepošleš :-)
[2]: Luďko nikdy neříkej nikdy, já je začala dělat v 62letech a výsledek je za rok vidět -aspoň si myslím ;-) :-)  :D  :-)

5 Milada Milada | E-mail | 20. října 2013 v 5:49 | Reagovat

Opravdu mimořádně krásná a pečlivá práce.Mám otázku - škrobí se tyto vločky? :-)

6 Šárka Šárka | E-mail | Web | 20. října 2013 v 9:06 | Reagovat

[4]: Evi, mám radost, že se líbí :-), odesláno :-).

[2]: Přesně jak píše Evina, nikdy není pozdě začít, a jak už jsem psala několikrát - frivolitky jenom matou tělem :-), nejsou tak složité, jak se zdají :-).

[5]: Miládko díky :-)! Já jsem žádnou ze svých frivolitek nikdy neškrobila, jenom vždycky po dokončení přežehlím. Dost utahuju, takže samo o sobě je to vždycky dost pevné a drží tvar už rovnou :-). Ale kdo utahuje míň, tak asi škrobení stejně jako u háčkování. A co vím třeba od holek z Dámy, tak tuží perchlorethylenem, jenže to je extra sajrajt, a nebo ředěným herkulesem. Jak ale říkám, já netužím, jenom žehlím :-).

7 Jarmila* Jarmila* | Web | 20. října 2013 v 10:53 | Reagovat

To je nádhera! :-) To bych chtěla umět.

8 bobo63 bobo63 | 20. října 2013 v 14:28 | Reagovat

Nemám slov - nádhera. :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

9 Sylva Sylva | 20. října 2013 v 19:18 | Reagovat

Nádherná pečlivá práce,taky se na něco takového chystám,acelý život jsem vyšívala,před 2 roky mě chytly korálky,občas něco uháčkuji a na něco takového pořád hledám čas.Šárko,pokračuj a přeji hodně krásných výrobků! :-)  ???  :-)

10 halina halina | E-mail | 21. října 2013 v 19:29 | Reagovat

Nádherná práce, určitě bude krásy na stromečku :-)  :-)

11 Naďa Naďa | 21. října 2013 v 22:20 | Reagovat

Já žasnu,to je nádhery taky bych chtěla umět! [:tired:]

12 magdalena magdalena | E-mail | 22. října 2013 v 9:52 | Reagovat

Nááááádhera a ještě jednou náááááádhera :-)

13 Jitka Jitka | E-mail | Web | 22. října 2013 v 15:27 | Reagovat

[11]:Šárka bude své umění předvádět zde http://club.blog.cz/1310/pripomenuti

14 Šárka Šárka | E-mail | Web | 22. října 2013 v 19:51 | Reagovat

Moc všem děkuji za pochvaly :-), mám moc radost, že se vločky líbí :-).

[13]: A věřím, že na našem setkání opravdu budeme mít s Evinou co dělat, a naučíme frivolitky další nadšence :-). Myslím, že je opravdu škoda, že je to takové zapomenuté, a věřte, že složitě to jenom vypadá :-). Kdo má trošku trpělivosti a chuť to zkusit, tak sežeňte člunky a do toho :-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama