close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Komentáře

1 Sylva Sylva | 29. října 2013 v 20:46 | Reagovat

Parádní věcičky. :-)  ???  :-)

2 Hela* Hela* | 29. října 2013 v 21:18 | Reagovat

No, to je úroda! A jedna věc hezčí než druhá!! Nejúžasnější jsou perníčky!!! :-)  :-)  :-)

3 Šárka Šárka | E-mail | Web | 29. října 2013 v 21:45 | Reagovat

Jak píše Hela :-), to je opravdu úroda :-)! Nádhera!!! :-) Já se chtěla na ty podskleničkové tácečky (myslím ty ubrouskové) ještě líp podívat v sobotu, no a samozřejmě jsem to při tom všem nepořídila. Moc se mi to líbí :-), a krásné jsou i háčkované soupravičky a perníčky, to nemluvím :-), ty jsou výstavní :-). Holky mají hvězdu a kapříka, a mají je vystavené, stejně jako ostatní dárečky ze soboty :-).

4 Janka Janka | Web | 29. října 2013 v 22:04 | Reagovat

Naďa umí fantasticky ubrouskovou techniku. Podšálků a prostírek není nikdy dost a stále se hodí. :-)
No a perníčky ?? Upéci, to bych zvládla, ale tak krásně je nazdobit, to umí jen Kukina !!! :-)  :-)

5 Šárka Šárka | E-mail | Web | 29. října 2013 v 22:46 | Reagovat

[4]: Tak to máme stejně :-), upéct, to je taky v pohodě, ale to zdobení .... :-). Naďa je prostě mistr!!! Ale moc se mi líbilo, jak říkala Jitka-Kerria - napéct obdélníčky, a ozdobit je jako domino :-). To je geniální, a pro mě akorát, to bych mohla dokázat :-), a tady zástup mlsalů bude jistě vděčný :-). Naďo, ještě jednou - moc tleskám :-), je to kouzlo :-)!

6 evina evina | 29. října 2013 v 23:04 | Reagovat

Všechno je parádní, perníčky jsou báječné, ale mne dostal dort-mobil :-)  :D  :-)

7 Milada Milada | E-mail | 30. října 2013 v 3:52 | Reagovat

Moc pěkné věci. Mrzí mě, že jsem se nedostala k tomu, abych si některé věci "osahalaů, snad příště. :-)

8 magdalena magdalena | E-mail | 30. října 2013 v 10:41 | Reagovat

no nestačím oči O_O  O_O  O_O

9 magdalena magdalena | E-mail | 30. října 2013 v 10:43 | Reagovat

chtěla jsem dokončit větu, ale uťukla jsem se dřív...
no nestačím oči O_O  O_O  O_O jedno hezčí dílko než to druhé....
mně osobně dostali ty perníčky, jak říkají holky upéct v pohodě, ale to zdobení sodoma komora.... a pak ty podskleníčky ty modré... náááádherné motívky....
Kukino palec nahoru.... co palec, všech 10 prstu :-D

10 Jarmila* Jarmila* | Web | 30. října 2013 v 12:05 | Reagovat

Nádhera! :-) Nevím, co dřív chválit.
Na mobil - dort jsem chvíli koukala a říkala si, že je šikovný. Po chvíli mi došlo, že není opravdový. :D Je skvěle provedený.

11 Elina Elina | E-mail | 30. října 2013 v 16:15 | Reagovat

Děvčata chválím a obdivuji.To jsou krásné výrobky!!!!! Zdobení perníčků,tak to bych nikdy nedala.Ǔžasnéééé :-D  O_O  O_O

12 Naďa(kukina) Naďa(kukina) | E-mail | 30. října 2013 v 18:16 | Reagovat

Holky děkují za pochvalu "ani jsem to nečekala"díky Naďa [:tired:]

13 Miloslava Miloslava | Web | 30. října 2013 v 21:57 | Reagovat

Nadi,nádherný prostírky,u nás se používají stále a už bych pomalu měla udělat nové,teď bude snad více toho času.Máš ode mne 1******** :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.