Setkání členek "Ženského klubu"

28. října 2013 v 23:19 | Jitka |  Klubová setkání
Konečně jsem se dostala k tomu, abych podala raport z našeho prvního a určitě ne posledního setkání. Jsem tak plná dojmů, že jsem měla co dělat, abych to všechno vstřebala a uspořádala si myšlenky. Děvčata už na svých stránkách nějaké informace předaly. Například Janka to napsala moc hezky a vystihla dokonale atmosféru tohoto setkání. Podobně se o setkání rozepsala i VendyW a Katka, které sice nejsou členkami klubu, ale vědí o nás a přijely se na naše tvoření podívat. Mně už tedy zbývá dodat jen několik faktů, o kterých se děvčata nezmínila. Jakmile jsme byly všechny pohromadě, přečetla jsem velmi milý dopis od Zdišky a předala jsem každé z děvčat dárečky, které nám poslala. U personálu penzionu jsme měly uložený další dopis, zaslaný Janou Ryšavou, který obsahoval krom pozdravů také drobné dárky pro děvčata. Oběma moc děkujeme. Bylo to pravdu milé překvapení. A pak už to začalo. Obsadily jsme část restaurace penzionu, každá z nás se chopila svého "nádobíčka" a při veselém povídání o všem možném, jsme tvořily to, co každá z nás dělá nejraději. O naše výrobky se čile zajímali i návštěvníci penzionu. Po oba dny jsme si to ohromně užívaly a rozcházely jsme se s tím, že si podobné setkání opět zopakujeme. Nedostatkem bylo to, že jsme hned na začátku nepořídily společnou fotografii a tak pro předčasný odjezd Miladky, autorky překrásných modelů na panenky, se nevyskytuje na žádné fotografii. Alespoň na žádné, které mi zatím děvčata poslala. Obrazový materiál jsem posbírala a část z něho vám předkládám. Na souhlas se zveřejněním našich dalších fotek počkám, až co na to děvčata.

PS. Já osobně děkuji Šárce a Evině, za obrovskou trpělivost při vysvětlování frivolitek. Zatím to neumím, ale slibuji, že na sobě budu pracovat. Snad se někdy budu moci pochlubit, že už něco málo umím.
Pro dnešek je to zatím všechno. Další fotky a zpravodajství budou následovat.

A na závěr Eliščina krásná mimina, která nám přinesl ukázat majitel penzionu. Jejich maminka kontroluje příchozí na předchozí fotce v levém rohu.

Autorka článku : yorga@seznam.cz

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 magdalena magdalena | E-mail | 29. října 2013 v 7:21 | Reagovat

Holky nááááádhera......jsem ráda, že Vám to vyšlo a zdravím z Bratislavy :-)

2 bobo63 bobo63 | 29. října 2013 v 8:58 | Reagovat

:-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

3 VendyW VendyW | E-mail | Web | 29. října 2013 v 9:21 | Reagovat

Bylo to moc příjemné setkání a jsem ráda že jsem se ho mohla zúčastnit a doufám že se mi poštěstí učastnit se i dalších.....jste v klubu opravdu šikulky a kouzelnice :-)

4 halina halina | E-mail | 29. října 2013 v 10:05 | Reagovat

Blahopřeji k setkání, vzdálenost mě odradila tam jet. Jste opravdu šikovné. :-)

5 Janka Janka | Web | 29. října 2013 v 10:18 | Reagovat

Bylo to super !!!!!! :-)
Více takových setkání s milými, nápaditými a pracovitými lidmi!!!! :-)

6 Zuzana Zuzana | 29. října 2013 v 10:40 | Reagovat

Krásné setkání - škoda, že bydlím tak daleko:-( jinak bych určitě zavítala jako host. Tak se budu těšit na další fotky. Zuzana

7 Jarmila* Jarmila* | Web | 29. října 2013 v 10:51 | Reagovat

Byla to úžasná akce a přálo vám i počasí. :-)
Všechny jste tam měly nádherné výrobky. Jste šikulky. :-)

8 evina evina | 29. října 2013 v 17:28 | Reagovat

Já jsem hrozně ráda, že jsem pár lidiček, které znám jen na síti, mohla poznat naživo. Jitce moc děkuji za zorganizování setkání i za azyl v neděli odpoledne,než nás dcera vyzvedla.Naučila jsem se nové techniky a snad taky troškou přispěla - Evina :-)  :D  :-)

9 Elina Elina | E-mail | 29. října 2013 v 17:38 | Reagovat

Jak čtu Vaše komentáře,tak jste Všechny spokojeny.To je bezvadné,že se Vám to vydařilo. :-D  :-D

10 Hela* Hela* | 29. října 2013 v 17:45 | Reagovat

Bylo to moc hezké setkání. Vůbec nelituju, že jsme jely takovou dálku. Jitko DÍKY!!!! Na poslední fotce je krásné, jak tu televizi sledujeme :-)  :-)  :-)

11 Sylva Sylva | 29. října 2013 v 20:42 | Reagovat

Jsem moc ráda,že se Vám to vydařilo,je vidět,že to byl Jitko štastný nápad! :-)  :-)  :-)

12 Šárka Šárka | E-mail | Web | 29. října 2013 v 21:33 | Reagovat

Také chci všem poděkovat za úžasné setkání, které se nám moc líbilo a krásně jsme si celou sobotu užili :-). Ještě teď o tom doma mluvíme :-), manžel i holky byli také moc spokojení s výletem a věřím, že příště se zase uvidíme :-). Moc všem díky za milé přijetí, Jitce za super nápad toto zorganizovat a už se moc těším zase někdy na viděnou :-). PS: A je fajn, že za některými jmény už si jde představovat správné tváře :-).

13 Luďka Luďka | Web | 29. října 2013 v 21:50 | Reagovat

Jituško jsem moc ráda,že se Ti to povedlo,jsi úžasná zorganizovat takovou  akci to je úžasné.blahopřeji Ti, že se to povedlo! :-)

14 Miloslava Miloslava | Web | 30. října 2013 v 22:03 | Reagovat

Jitko já se přidávám k Luďce a blahopřeji,že se povedlo setkání.jste šikulinky,krásné výrobky jsi ukázala.Moc zdravím .Miluš :-)

15 Jitka Jitka | E-mail | Web | 31. října 2013 v 9:54 | Reagovat

[10]:Naše zaujetí bylo silnější než nějaké volby, které stejně dopadly tak, jak jsem očekávala, tedy blbě.

[14]:Evina a Hela* jsou z tvého kraje,možná   jsi se k nim mohla připojit a doprava by vás přišla levněji, kdyby jste se podílely na pohonných hmotách. ;-) Tak třeba příště. :-)

16 Jitka Jitka | E-mail | Web | 31. října 2013 v 9:56 | Reagovat

[13]:Děkuji Ludi. Příště se spoj se Zdiškou a přijeďte spolu. Nemáte k sobě taky daleko. ;-)

17 Kerria Kerria | Web | 1. listopadu 2013 v 21:15 | Reagovat

Omlouvám se, že reaguju až teď, kombinace změny času, nočních směn, pozdimních prázdnin a zabijačky je doslova vražedná :-D

Bylo to báječné, moc jsem si to užila a i když jsem svůj report dopsala teprve před chvílí, tak jsem z našeho setkání celý týden čerpala pozitivní energii. Jitko díky.

18 Halina Halina | E-mail | 30. ledna 2014 v 16:26 | Reagovat

Krásné setkání, určitě jste si ho užily. Já se prozatím nemůžu setkat s Vama čeká mě přiští měsíc oprace kolenního kloubu, hodím již o holí. Jste šikulky.

19 Jitka Jitka | E-mail | Web | 4. února 2014 v 13:24 | Reagovat

[18]: To je mi líto, ale možná do dubna budeš běhat jako čečetka. Švagr byl brzy po operaci fit a to vážil 120kg. ;-) Držím palce.

20 halina halina | E-mail | 4. února 2014 v 13:39 | Reagovat

Z prvním kolenem jsem byla vyřazena z plného fungování 3 měsíce. V dubnu myslím, že půjdu do lázní u nás v Karviné. Mám ještě dozaz jestli tam jezdí některá holka z Ostravska, abych nebyla sama.

21 inexpress inexpress | Web | 22. června 2015 v 10:52 | Reagovat

pujcka s registrem dlužniku O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama