Pozvánka

6. října 2013 v 18:34 | Jitka |  Nepřehlédněte!
Je říjen a na tento měsíc jsme si domluvily sraz členek klubu. Je nejvyšší čas tuto akci připomenout. Nebude nás moc, asi osm, které se aktivně zúčastníme, ale určitě bude o čem povídat. A proto, že všechna děvčata si přivezou své výrobky, bude i co okukovat, nebo zakoupit. Chceme také zájemcům o ruční práce ukázat postupy při jednotlivých technikách. Přijedou děvčata, která mimo jiného umí frivolitky, patchworkové ozdoby, šperky z korálků, háčkované dečky, háčkované vánoční ozdoby a další drobnosti vhodné jako dárečky. Tématicky se zaměříme především na Vánoce. Když se porozhlédnete v galerii klubu, dostanete se do obrazu s čím vším se na této akci můžete setkat. Kdo z vás to k nám nemá daleko, nebo by si chtěl udělat pěkný výlet na Drahanskou vrchovinu, do krásného, lesnatého kraje, je srdečně zván. Tato akce se koná 26 a 27.října. V plném počtu budeme v sobotu po 13 hodině a v neděli dopoledne. A kde přesně nás najdete? Zázemí nám laskavě poskytli majitelé penzionu Lada, který je známý především cyklistům a lidem, kteří v zimě vyznávají bílou stopu, čili běžkařům.

A čí a jaké práce určitě na penzionu uvidíte?

Kliknutím na jméno najdete práce jednotlivých účastnic srazu
.

My se rozhodně nudit nebudeme a věřím, že případní návštěvníci si to s námi také užijí. Když ne s námi, pak určitě v tomto kraji, který když poznáte, přiroste vám k srdci stejně jako mně.

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hela* Hela* | 6. října 2013 v 19:11 | Reagovat

Už se těším :-)  :-)  :-)

2 Janka Janka | Web | 6. října 2013 v 22:52 | Reagovat

Já také. A proto finišuji. :-)

3 Sylva Sylva | 7. října 2013 v 18:55 | Reagovat

Holky,jak VVám závidím,mě to letos finančně nevyšlo /syn měl v létě těžkou autonehodu/ a museli jsme kupovat nové auto a musím mu finančně pomoci,než se vyřídí pojišťovna. Mějte se pěkně a užijte si to. Doufám,že uděláte hromadu fotek!!!!

4 Jitka Jitka | E-mail | Web | 7. října 2013 v 19:32 | Reagovat

[3]: Určitě uděláme fotky a napíšeme jak bylo. :-) Ať se vám daří zvládnout nelehkou situaci a je zase brzo líp.

5 evina evina | 11. října 2013 v 13:09 | Reagovat

taky se moc těším na osobní setkání a plno krásných výrobků
3/Sylvo hlavně ať jste v pohodě a určitě se setkáme příště :-)  :D  :-)

6 Jitka Jitka | E-mail | Web | 15. října 2013 v 14:58 | Reagovat

Děvčata, napsala mi Kerria a tak vám dávám její e-mail na vědomí. Ještě mě napadlo, že mám v autě 3 volná místa. Pokud by tedy chtěl někdo přijet od Vyškova, Kroměříže, Kojetína apod. ale nemá spojení, tak stačí kdyby se dopravil do Němčic nad Hanou nebo Nezamyslic a já bych ho mohla vzít. A po skončení samozřejmě zpátky na nádraží.V případě zájmu pište na e-mail  jitka.stepankova@seznam.cz :-)

7 ruzena ruzena | E-mail | Web | 16. října 2013 v 12:46 | Reagovat

Ahoj Jitko, predstav si, ze ja jedu zrovna  pristi tyden do Prahy!Ale jen na tyden a uz mam pekne nabity program (slezina s "holkama" po roce a jine prijemnosti) Na "Moravia TOUR" se uz delsi dobu chystam,ale porad ne a ne... Snad to vyjde napresrok, hezky si to uzijte a tesim se aspon na fotky :-))Moc zdravim tebe i ostatni clenky Klubu!

8 Jitka Jitka | E-mail | Web | 16. října 2013 v 16:28 | Reagovat

[7]: Škoda, bylo by fajn tě tady mít. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama