Papučky na studené nožky

30. října 2013 v 20:48 | Elina |  Pletení

Tak jsem si četla odezvy na Váš slet.Děvčata jsou spokojené a to je důležité.Jituš prosím o umístění fotek na klub.Zima se blíží a papučí není nikdy dost.Tak něco pro inspiraci.Pohlaď Sárinku za mě.Je to zlatíčko i když divoška.Ta naše z toho taky nevyrostla,ale jsem ráda že ji máme.Ještě doplítám svetříky,tak ty pošlu později.Díky zdravím Jiřina

Autorka: jirina.vinklerova@seznam.cz

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Miloslava Miloslava | Web | 30. října 2013 v 21:50 | Reagovat

Jiřinko,povedly se papučky,motám nyní ponožky,potřebuji zlikvidovat vícero zbytků.Ponožek není nikdy dost.

2 Květa Květa | Web | 30. října 2013 v 22:42 | Reagovat

Jsou moc krásné, u mne vítězí ty žluté.... :-D

3 sona.stanislavova sona.stanislavova | E-mail | 30. října 2013 v 22:44 | Reagovat

Bude zima bude mráz kam se nožko kam schováš no přece do papuček krásné už se ohlížím po nějakých vlnách na papučky jen tak dále to je inspirace díky Vám moc přeji krásné tvoření Sońa :-D

4 evina evina | 30. října 2013 v 23:28 | Reagovat

papučky jsou super, u nás taky pořád chybí :-)  :D  :-)

5 Milada Milada | E-mail | 31. října 2013 v 3:49 | Reagovat

I pohledem jsem se zahřála. :-)

6 VendyW VendyW | E-mail | Web | 31. října 2013 v 8:40 | Reagovat

Moc pěkné, jenže u nás tak na zabití. Máme dlažbu a to šíleně v takových věcech klouže. Navís i schody a to je ještě větší paráda když to na nich uklouzne....jenžekvůli smečce nejsou nikde koberce kvůlivá snadné údržbě tak u nás vedou pevné pantofle s neouzající podrážkou :-D

7 Naďa Naďa | E-mail | 31. října 2013 v 17:38 | Reagovat

A může být zima moc pěkné!! [:tired:]

8 Elina Elina | E-mail | 1. listopadu 2013 v 9:43 | Reagovat

Díky za pochvalu,na schody to opravdu není dobré.Hrozí úraz,ale jinak na leštění podlahy je to dobrý.Děti se rády kloužou a podlaha je naleštěná bez práce :-D  :-D

9 Katka Katka | Web | 2. listopadu 2013 v 19:01 | Reagovat

Takové papučky, ale háčkované, jsem dělávala s mámou, když mi bylo tak 12-14 let. Myslela jsem, že už se "to ani nenosí." ;-)

10 Iva Iva | Web | 4. listopadu 2013 v 15:12 | Reagovat

To jsou krásné papučky. Já jsem si je napletla pro návštěvy, ale bez bambulek, aby byly skladnější. ;-) Moje pubertální vnučky jim říkají harapesky. :-D  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama