Červen 2013

Čínský zvěrokruh

25. června 2013 v 10:50 | Jana* |  Paličkování

Milá děvčata, po delší době jsem dokončila paličkovaný čínský zvěrokruh, podívejte se a zhodnoťte. Na fotce je pouze část, na mých stránkách www.kouzloniti.cz je všech 12 zvířátek zakomponovaných do kruhu o průměru 60 cm a šíře 13 cm.
Díky a přeji jen to dobré. Jana*.
Autorka: j.rysava@seznam.cz

K narození miminka

25. června 2013 v 9:02 | Dáša*

Zdravím všechna děvčata v klubu a na ukázku posílám poslední dva výrobky, které byly dělány jako dárek k narození dětí. Zároveň všechny zvu na své stránky, kde toho mám ke shlédnutí více http://www.rucniprace.xf.cz Dáša

Autorka: krmelova@centrum.cz

Vyšívané hodiny

25. června 2013 v 8:48 | Magdalena |  Vyšívání

Tak holky, díky Vám, teda Zdiško, ještě jednou děkuji jsem dokončila hodiny....
jdou na zarámovaní s nějakou hezkou paspartou, tak doufám, že když je dám majitelce, budou se ji líbit...
po zarámovaní vám je zase ukážu :-)

Hezký den všem z upršané Bratislavy Magdalena

Setkání

16. června 2013 v 10:54 | Jitka |  Nepřehlédněte!
Před časem jsem dostala nápad, že bychom si mohly zorganizovat setkání členek klubu. Některá děvčata už svoji účast potvrdila. Setkání je naplánováno a předběžně zajištěno na víkend 26-27.10. a konalo by se zde , v krásném a klidném prostředí Drahanské vrchoviny. Pro ty z vás, které by chtěly zůstat na oba dny, doporučuji prostudovat si ceník ubytování, jídelníček atd. Bylo by dobré, kdyby jste si s sebou připravily nějaké výrobky, které by jste mohly prezentovat, eventuelně předvést jejich výrobu. Vzhledem k tomu, že setkání se bude konat v období předvánočním, výrobky by mohly být vánočně laděné. Penzion je často navštěvovaný cyklisty i pěšími turisty a protože majitelé jsou velmi akční, vejde naše setkání také ve známost širší veřejnosti. Pokud vás tato akce zajímá a budete se chtít zúčastnit, pište na můj mail yorga@seznam.cz Do konce září bych potřebovala znát přesný počet přihlášených.

Doplněný šatník

16. června 2013 v 8:46 | Milada |  Panenky
Trochu jsem rozšířila panenkám Barbie šatník, posílám ukázku na stránky ŽK. Milada

Korálkování

6. června 2013 v 13:11 | Hela* |  Korálky

Dala jsem se na korálkování. Helena

Vyšívaný obraz

3. června 2013 v 13:52 | Kaktusářka |  Vyšívání
Posílala jsem hodně korálků,tak zase z jiného soudku.Konečně jsem dodělala obrázek koně,tak posílám.

Zdraví Sylva

Autorka: kaktusarka1@seznam.cz

Pletení na děti

3. června 2013 v 9:31 | Dáša*
Děvčata, všechna Vás zdravím v ženském klubu a na ukázku posílám několik svých posledních výtvorů. Zároveň Vás všechny zvu na své stránky, kde mám ke shlédnutí více prací. http://www.rucniprace.xf.cz/ Sice je teď ošklivé počasí, ale i tak všem přeji krásný den. Dáša