Paličkovaná draperie

10. září 2012 v 18:01 | Jana* |  Paličkování

Milá děvčata,
zasílám Vám všem kytičku pro potěšení. V pozadí drapérie v kombinaci paličkování-háčkování, kterou jsem tvořila hodně dlouho. Znovu bych se do ní asi už nepustila.
S mojí drahou polovičkou jsme navštívili krásnou výstavu paličkované krajky na zámku v Rychnově nad Kněžnou, kde byla na nádvoří fantastická květinová výzdoba. Zpracovala jsem fotoreportáž "Krajka na zámku", pokud budete mít náladu a chuť, podívejte se na mé stránky.
Jana *

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hela* Hela* | 10. září 2012 v 18:28 | Reagovat

Jednička s hvězdičkou. Opravdu krásná, za tu námahu to stálo! :-)  :-)  :-)

2 Jarmila Jarmila | Web | 10. září 2012 v 18:47 | Reagovat

Drapérie je nádherná. :-)

3 evina evina | 10. září 2012 v 19:55 | Reagovat

nádhera :-)  :D  :-)

4 Zdiška Zdiška | Web | 10. září 2012 v 20:26 | Reagovat

Nelze než konstatovat - ne kouzlo nití, ale kouzelnice s nití - :-)  :-)  :-)

5 Jana* Jana* | E-mail | Web | 12. září 2012 v 15:00 | Reagovat

Děvčata, děkuji za pochvaly. Teď začínám realizovat na webu můj trochu ulítlý nápad, :-D  :-D Dobroty s krajkou, kde paličkuji zeleninu k receptům a hotovým jídlům. :-)Přeji Vám hezký den a hodně dobrých nápadů.

6 Majka Majka | Web | 13. září 2012 v 15:27 | Reagovat

zvláštní, zajímavé, moc hezké :-)

7 lace wedding gowns lace wedding gowns | E-mail | Web | 31. října 2012 v 13:15 | Reagovat
8 bridesmaid accessories bridesmaid accessories | E-mail | Web | 24. listopadu 2012 v 8:35 | Reagovat

Q. Why did the balloon burst?

9 fake cartier cpcp watches fake cartier cpcp watches | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 5:19 | Reagovat

Hello, just wanted you to know I have added your site to my Google bookmarks because of your great blog layout. But in earnest, I think your site has one of the simplest theme Ive came across. It really helps make reading your blog a lot easier.
http://www.latewatches.com/audemars-piguet.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama