Háčkovaný model

2. září 2012 v 23:47 | Zdiška |  Háčkování

Už dávno jsem ničím nepřispěla do našeho ŽK, měla jsem trochu náročnější tento rok, tak už nemám tolik času na mé koníčky, ale přesto se mi podařilo, abych si splnila svůj sen a udělala novou halenku pro sebe, měla být sice na toto léto, ale teprve včera jsem ji dokončila a dneska nafotila. Příští týden ji dám i na své webovky i s popisem, tak snad to bude k něčemu dobré. A ještě jsem dělala podle PŽ pejska a též posílám.

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | Web | 2. září 2012 v 23:50 | Reagovat

Zdiško ta halenka je luxusní a pejsek taky. Nakonec, jako všechny Tvoje práce.Děkuji, že jsi se s námi podělila.Ta halenka musela stát spoustu času. :-)

2 Hanka Hanka | 3. září 2012 v 6:32 | Reagovat

Nemám představu, jak se taková halenka tvoří,ale určitě je to náročné a výsledek stojí za to. Je to prostě paráda. O_O Pejsek je pro radost a moc se mi líbí. Velká pochvala. :-)

3 Zdiška Zdiška | Web | 3. září 2012 v 7:49 | Reagovat

Děvčata, děkuji za pochvalu, halenka je uháčkovaná z 261 motivků, které se sešívaly dohromady, případně sháčkovaly, trvalo mi to s přestávkami téměř 4 měsíce a ještě uvažuji o tom, že si přidám krátké rukávky, na kterých už pracuji. No a chystám i popis, který bude na mých stránečkách tento týden :-)  :-)  :-) . A punťa Alík, už dělá radost malému Patrikovi :-D

4 Květa Květa | Web | 3. září 2012 v 9:09 | Reagovat

Ahoj Zdiško, ta halenka je kouzelná, pracná, ale ty, zkušená háčkovačka, jsi si s tím hned poradila. Pejsek Alík je krásný, jako náš Bobíček.
Malý Patrik bude mát radost... :-)

5 Milada Milada | E-mail | 3. září 2012 v 10:18 | Reagovat

halenka je úžasná... :-)

6 Klára --> Tvoření svět Klára --> Tvoření svět | Web | 3. září 2012 v 11:11 | Reagovat

Halenka je krásná, ale já osobně byvh si jí asi neblékla ;)
Ale ten pejsek je dokonalý ;) ;)

7 Božena Božena | 3. září 2012 v 16:07 | Reagovat

Halenka je nádherná, dokonale propracovaná. Pejsek je kouzelný, jen se rozběhnout.

8 Sylva Sylva | 3. září 2012 v 16:44 | Reagovat

Halenka je krásná,ale pejsek je super,ještě mít popis :-)  O_O  :-)

9 Zdiška Zdiška | E-mail | Web | 3. září 2012 v 17:17 | Reagovat

[8]:Popis na pejska mohu poslat, mám oskenovaný a uložený, tačí napsat na moji meilovou adresu :-)

10 Zdiška Zdiška | E-mail | Web | 4. září 2012 v 10:13 | Reagovat

Děvčata, které si píšete o návody na pejska a jiné návody, máte některé plné poštovní schránky, musíte něco smazat, nebo si změnit poštovní schránku na "neomezenou poštu". Určitě Vám někdo poradí jak, mě to dělala dcera už strašně dávno a já si to nepamatuji, jak to dělala a nemohu ani poslat návod, protože mi to hlásí, že to nelze odeslat. :-(  :-(  :-?

11 magdalena magdalena | E-mail | 4. září 2012 v 13:01 | Reagovat

Zdiško, že wow, víc ani nemužu říct... vždyť ta halenka je hotové umelecké dílo.... nemám slov...
a pejsek je parádní.... :-)  :-)  O_O  O_O

12 Šárka Šárka | E-mail | Web | 4. září 2012 v 22:25 | Reagovat

Zdiško, to je paráda, halenka se Ti moc povedla, je opravdu luxusní :-)! Ale já bych ji dělala ne čtyři měsíce, ale čtyři roky :-). Musela dát opravdu hodně práce, a taky trpělivosti, ale vyplatilo se a v šatníku máš skvostný kousek :-). A pejsek je taky krásný, dělala jsem stejného, taky se tu objevil, je to bezva předloha :-). Ať se daří s dalším tvořením :-) :-) :-)!

13 Majka Majka | Web | 5. září 2012 v 11:19 | Reagovat

Zdiško, je to prostě nádhera! :-) Jak pejsek, tak i halenka! :-)

14 Hela* Hela* | 8. září 2012 v 18:08 | Reagovat

Viděla jsem takhle háčkované náramky a náhrdelníky, ale halenka je ÚŽASNÁÁÁ. pejsek je moc milounký :-)  :-)  :-)

15 Zdiška Zdiška | Web | 8. září 2012 v 20:54 | Reagovat

Díky všem za slovíčka pochvaly, zatím popis nemohu dát na stránečky, je tam nějaký problém, který bude příští týden vyřešen k mé spokojenosti. :-)  :-)  :-)

16 Katrinka.B Katrinka.B | E-mail | 13. září 2012 v 13:26 | Reagovat

Ten pejsek je užasný!!!! :-)  :-)  :-)  :-)

17 Zdiška Zdiška | 14. září 2012 v 13:00 | Reagovat

[15]:tak už je psaný i obrázkový popis na adrese - http://hluzdionv.rajce.idnes.cz/Halenka_z_irskych_motivku/ - ;-)

18 Jana Jana | 14. září 2012 v 17:24 | Reagovat

Teď jsem se dívala na rajce.idnes a jsem z té krásy u vytržení. Máš můj obdiv. Jo, a pejska jsem našla, emaily se mně obnovily.

19 replica rolex watches replica rolex watches | E-mail | Web | 31. října 2012 v 13:14 | Reagovat

Q. What is the center of gravity?
http://www.theirwatches.com/

20 long evening dresses long evening dresses | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 5:19 | Reagovat

Great. found your site on google search.
http://www.spelldress.net/cocktail-dresses.html

21 Coreypaupt Coreypaupt | E-mail | Web | 18. března 2018 v 20:15 | Reagovat

Nicely put, Thank you.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama