Barbie fashion

12. září 2012 v 21:07 | Jíťa |  Háčkování

Před nějakou dobou jsem si pořídila pár Barbínek. Učarovaly mi totiž háčkované šatičky několika opravdických sběratelek. S nadšením jsem se pustila do díla a teď bych se ráda podělila o radost z hotových výtvorů na různá témata.

Malé černé

Renesanční

Rumcajs a Manka

Japonsko

Chic 2007

Kominík

Šunkové šatičky

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | Web | 12. září 2012 v 21:09 | Reagovat

Všechny modely jsou super, ale mě dostaly ty šunkové šatičky. To je bomba. :-)

2 evina evina | 12. září 2012 v 21:44 | Reagovat

Jituš-nádhera,chtěla bych být barbínkou a nechat se od tebe oblékat(při mé váze by to asi nešlo) :-D  :D  :-D

3 Hela* Hela* | 12. září 2012 v 23:39 | Reagovat

Kdo si hraje - nezlobí  NÁDHERA!!! :-)  :-)  :-)

4 Milada Milada | E-mail | 13. září 2012 v 6:59 | Reagovat

Moc pěkné... :-)

5 Jíťa Jíťa | Web | 13. září 2012 v 7:47 | Reagovat

Děkuji všem. Těší mě, že se šatičky líbí.

6 Zdiška Zdiška | Web | 13. září 2012 v 12:30 | Reagovat

Nádhera, ale ta šunka je skutečně nej :-) přímo k nakousnutí :-D  :-D  :-D

7 Katrinka.B Katrinka.B | E-mail | 13. září 2012 v 13:20 | Reagovat

Moc krásný!!! hned bych nějaký model pro dceru koupila! Jste moc šikovná!! :-)  :-)

8 Majka Majka | Web | 13. září 2012 v 15:25 | Reagovat

Moc se mi líbí všechny modely, smekám před komeníčkem i před mankou s Rumcajsem, ty šatičky ze šunky a salátu vypadají jak ušité, nápaditý model :-) a nejvíc se mi líbí čený kostýmek :-)

9 Kerria Kerria | Web | 13. září 2012 v 18:53 | Reagovat

Šunkové byly na téma, které pravidelně vyhlašují sběratelky: "netradiční materiál".

[7]: Na Fléru je obrovský výběr. Já tam vystavuju jen to japonské kimono, ostatní mají drobné chybičky, které se na fotkách stratí, ale prodávat bych si je netroufla.

10 Sylva Sylva | 13. září 2012 v 19:23 | Reagovat

Hned by ch si šla s těmi oblečky pohrát,je to nádhera :-)  ???  :-)

11 Elina Elina | E-mail | 15. září 2012 v 17:09 | Reagovat

Kouzelné,ale tak netradiční materiál jako je šumka,mě dostal Opravdu k sežr...Bezva!!! :-)  :-D

12 Jana* Jana* | E-mail | Web | 18. září 2012 v 12:41 | Reagovat

Šaty ze šunky a listů kapusty jsou nejen originální, ale i nezapomenutelný pohled a zážitek. Díky za něj. :-D  :-D  :-P  :-P

13 Šárka Šárka | E-mail | Web | 21. září 2012 v 21:41 | Reagovat

Krásné šatičky a úžasné nápady :-) :-) :-). Ukazovala jsem dcerce (5 let), a byla nadšená hlavně z těch "princeznovských" vínových, a když jsme došly k šunkovému modelu, tak prohlásila - teda to je huuustý :-))). To asi vyjadřuje vše - prostě bomba :-))).

14 Princess-Fluttershy Princess-Fluttershy | Web | 7. října 2012 v 21:56 | Reagovat

Óóóó tak to je úlet !! Nádherné a ty šaty ze šunky a salátu? božíí nádherné mě na takové věcičky nalákaj ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama