Září 2012

Frivolitky

24. září 2012 v 22:50 | Šárka Hartmanová |  Frivolitky

Moc zdravím všechny v klubu, a posílám zase něco frivolitek :-). Jak jinak, než zase nějaké ty záložky, a tentokrát ještě pár vloček :-). Přeji všem krásný barevný a ještě taky sluníčkový a aspoň trochu teplý podzim, a ať se daří :-)))))),

Svatební polštářek

23. září 2012 v 7:59 | Hela* |  Háčkování
Po delší době jsem něco stvořila. Je to levandulový polštářek s háčkovanou aplikací, který je dárkem k svatbě. Hela*

Vánoční ozdoby

22. září 2012 v 20:52 | Sylva - kaktusářka |  Korálky

Panenky

20. září 2012 v 9:17 | Honzina |  Panenky

Posílám několik dalších panenek, které jsem tvořila tento rok. Honzina

Barbie fashion

12. září 2012 v 21:07 | Jíťa |  Háčkování

Před nějakou dobou jsem si pořídila pár Barbínek. Učarovaly mi totiž háčkované šatičky několika opravdických sběratelek. S nadšením jsem se pustila do díla a teď bych se ráda podělila o radost z hotových výtvorů na různá témata.

Malé černé

Renesanční

Rumcajs a Manka

Japonsko

Chic 2007

Kominík

Šunkové šatičky

Háčkované mini košíčky

11. září 2012 v 20:24 | Honzina |  Háčkování

Další příspěvek od naší nové členky Honziny.

Paličkovaná draperie

10. září 2012 v 18:01 | Jana* |  Paličkování

Milá děvčata,
zasílám Vám všem kytičku pro potěšení. V pozadí drapérie v kombinaci paličkování-háčkování, kterou jsem tvořila hodně dlouho. Znovu bych se do ní asi už nepustila.
S mojí drahou polovičkou jsme navštívili krásnou výstavu paličkované krajky na zámku v Rychnově nad Kněžnou, kde byla na nádvoří fantastická květinová výzdoba. Zpracovala jsem fotoreportáž "Krajka na zámku", pokud budete mít náladu a chuť, podívejte se na mé stránky.
Jana *

Frivolitky od Eviny

5. září 2012 v 20:58 | Evina |  Frivolitky
Posílám pro inspiraci několik nových, snad už lepších frivolitek.Krásný den všem členkám klubu-Evina

Autorka: OndrejkovaS@seznam.cz

Háčkované hračky

5. září 2012 v 20:41 | Evina |  Háčkování

Tak jsem zase něco umotala-čertíka podle Kamlin,méďu africkou květinu podle Mařky2.

Svatební podkovy

5. září 2012 v 20:25 | Sylva - kaktusářka
Kamarádce se vdává dcera,tak jsem jí udělala podkovy pro štěstí a přitom ještě zvonečky s dárečkem. Zdravím Sylva

Kaktusy

5. září 2012 v 20:13 | Sylva - kaktusářka |  Flóra kolem nás
Ahoj,posílám pár obrázků kaktusů,ten velký mě letos vykvetl podruhé /poprvé měl 5 květů/,teď jich má 7 ten kulatý s dlouhým květem jsem chtěla vidět kvést od dětství a konečně mě vykvetl po 7 letech od vysazení. Zdraví Sylva

Nová členka klubu

4. září 2012 v 21:27 | Jitka |  Hosté a nové členky
Představuji vám novou členku klubu, pro kterou žádná ruční práce není tabu. Něco málo o Janě, která se bude prezentovat pod přezdívkou Honzina. To proto, aby se nám všechny ty naše šikovné Janičky nepletly.Honzina o sobě napsala : Ruční práce jsou mým koníčkem, nejen háčkování, ale i výšivky (rokokové černobílé motivky, gobelíny, koláže). Dobře i pletu, ale to bych neměla, protože to dost namáhá srdíčko. Jakmile mne přestane bavit jeden druh ručních prací, dám se do něčeho jiného. Teď momentálně vyrábím likér z bezinek na zimu. Také si dělám arak - lihovinu z rýže, která všem mým známým velice chutná. Před Vánocemi peču pro zákazníky cukroví - ještě před 3 roky to bylo okolo 30 kg, ale teď již podstatně méně. Tak vidíte, že naše nová členka je činorodá a jistě obohatí náš klub o mnohé krásné ruční práce a možná by se hodil i nějaký ten recept. A tady je malá ochutnávka háčkování.

Háčkovaný model

2. září 2012 v 23:47 | Zdiška |  Háčkování

Už dávno jsem ničím nepřispěla do našeho ŽK, měla jsem trochu náročnější tento rok, tak už nemám tolik času na mé koníčky, ale přesto se mi podařilo, abych si splnila svůj sen a udělala novou halenku pro sebe, měla být sice na toto léto, ale teprve včera jsem ji dokončila a dneska nafotila. Příští týden ji dám i na své webovky i s popisem, tak snad to bude k něčemu dobré. A ještě jsem dělala podle PŽ pejska a též posílám.

Vyšívané skvosty

1. září 2012 v 18:59 | Magdaléna
Jedna holka mně poprosila, jestli bych ji nevyšila pár vánočních motivu pro její další tvoření...
tak tady jsou...
Focené je to před pulnoci, takže proto ta horší kvalita foteček...

Autorka:m.megova@inMail.sk