Háčkované dečky

15. srpna 2012 v 17:09 | Jitka N. |  Háčkování
Ahoj Jituš, už jsem se strááášně dlouho neozvala, ale žiju a jsem též zdráva. Jen s přibývajícím věkem mám toho času čím dál míň. A toho co bych chtěla je strašně moc. Nu což. K psaní jsem se přinutila díky tvým dečkám. Mám také dvě hotové a též jako dárek. Jsou dost velké, přibližně 50 cm. Jedna je bílá a druhá starorůžová, vzor je u obou stejný. Jen nevím, zda se budou líbit a kdy k nám mladí dorazí. Tento dárek má výhodu, nikdo z něj "nevyroste".
Moc a moc tě pozdravuji a též všechny členky a přeji všem hlavně hodně zdraví. Vaše Jitka N.

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jarmila Jarmila | Web | 15. srpna 2012 v 18:53 | Reagovat

Obě dečky jsou moc krásné. :-)

2 evina evina | 15. srpna 2012 v 20:33 | Reagovat

krásný vzorek a piplavá práce :-)  :D  :-)

3 Hela* Hela* | 15. srpna 2012 v 21:09 | Reagovat

Áááááách :-)  :-)  :-)

4 Marie Marie | E-mail | 16. srpna 2012 v 6:54 | Reagovat

Nádhera, moc se mi líbí.

5 Šárka Šárka | E-mail | Web | 16. srpna 2012 v 8:47 | Reagovat

Moc krásné dečky a určitě pracné - už při té velikosti :-). Líbí se mi vzor,  působí moc pěkně. Udělají radost :-) :-) :-)!

6 magdalena magdalena | E-mail | 16. srpna 2012 v 9:34 | Reagovat

Milá Jitko, dečky jsou náááádherné a když se nebudou líbit, já se jim jisto potěším.... :-)  :-)  :-)

7 Majka Majka | Web | 16. srpna 2012 v 15:20 | Reagovat

Takové krásné dečky určitě někoho moc potěší .-)

8 Miloslava Miloslava | Web | 18. srpna 2012 v 18:55 | Reagovat

Jitko,mě se líbí obě dvě,snad se budou i líbit obdarovaným. :-) Ale myslím,že ano. :-D  :-D

9 Marie Pelánová Marie Pelánová | E-mail | 12. září 2012 v 16:54 | Reagovat

Krásná práce. Zvláště ta
bílá je nádherná.

10 bridesmaid dresses bridesmaid dresses | E-mail | Web | 31. října 2012 v 12:41 | Reagovat
11 black and white wedding dresses black and white wedding dresses | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 4:55 | Reagovat

My partner and i am not convinced if you actually be sure to take the time period to resolution peoples inquiries; but My husband and i will make an effort in either case. What kind of options would you generate regarding an individual who is trying to get get going in internet marketing promotions?.
http://www.queweddingdresses.org/

12 replica watches sale replica watches sale | E-mail | Web | 2. května 2013 v 9:25 | Reagovat

It exclusively your opinion.
http://www.shouldwatches.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama