Frivolitky od Eviny

11. srpna 2012 v 13:03 | Evina |  Frivolitky

Splnila jsem si jeden sen (ke kterému mě přivedla Šárka svými výtvory),že se na stará kolena naučím frivolitky. Podle knížky Frivolitková krajka a za véééééliké podpory a pomoci Šárky, jsem se dopracovala k těmto výtvorům.Zdaleka ještě nejsou perfektní,ale snad se na ně dá koukat-krásný víkend všem členkám klubu přeje Evina

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Milada Milada | E-mail | 11. srpna 2012 v 13:05 | Reagovat

Mooc pěkné a podařené :-) Chválím :-)  :-)

2 Šárka Šárka | E-mail | Web | 11. srpna 2012 v 21:02 | Reagovat

Jééé :-), akorát Ti jdu psát mailík, že Ti pošlu ty předlohy a chtěla jsem se právě zeptat, kdy už pošleš svoje věcičky na klub :-). A je to tady!!! a mám obrovskou radost :-), protože jsi za těch pár dní udělala veliký pokrok a je vidět, že Tě člunky taky chytily :-), a že Tě to baví, a proto se také daří! :-) Ta záložka už je dokonalá, máš pravidelné slzičky i obloučky :-), no prostě už to máš v ruce :-) :-) :-)!!! Teď se ještě těším a doufám, že namlsáš další, a že se také přidají a frivolitka se rozšíří ještě zase dál :-) :-).

3 Hanka Hanka | 12. srpna 2012 v 19:15 | Reagovat

Moc hezké dílko, tohle si zaslouží vekou pochvalu! O_O  :-x  :-)

4 evina evina | 13. srpna 2012 v 18:53 | Reagovat

díky za pochvalu,ale povedlo se díky Šárce :-)  ;-)  :D

5 Hela* Hela* | 14. srpna 2012 v 22:06 | Reagovat

Palec nahoru! :-)  :-)  :-)

6 Šárka Šárka | E-mail | Web | 16. srpna 2012 v 8:50 | Reagovat

:-) :-) já myslím, že se povedlo hlavně díky Tvým šikovným ručkám, a že jsi měla chuť to zkusit :-) :-) :-). Ať se pořád daří a moc se těším, až se tu objeví další dílka :-)!!!

7 Majka Majka | Web | 16. srpna 2012 v 15:21 | Reagovat

Jemňonká krása! :-)

8 amy michelson wedding gowns amy michelson wedding gowns | E-mail | Web | 31. října 2012 v 15:07 | Reagovat

Q. What happens to a hamburger that misses a lot of school?
http://www.felldress.org/wedding-dresses-strapless-wedding-dresses.html

9 replica rolex prince watches replica rolex prince watches | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 6:33 | Reagovat

Very Interesting Blog! Thank You For Thi Blog!.
http://www.latewatches.com/rado-classic.html

10 designer wedding dresses designer wedding dresses | E-mail | Web | 2. května 2013 v 9:33 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama