Srpen 2012

Korálky

29. srpna 2012 v 22:47 | Sylva - kaktusářka |  Korálky
Ahoj,řekneš si,že posílám ozdoby brzo,ale potom nemusí být čas ,nebo do toho něco vleze,tak mám náskok.
A už mám program na zmenšování,tak ti nemusím posílat tolik emailů.

Zdraví Sylva

Opět korálkování

22. srpna 2012 v 16:38 | Hela* |  Korálky
Zdravím všechny šikulky z klubu.
Doma už mi nezbyl žádný náramek, tak jsem zlikvidovala zelené korálky. V tom horku se stejně nedá jít ven :-) :-) :-)
Hela*

Milušky dečka

21. srpna 2012 v 11:48 | Miluš |  Háčkování
Posílám svůj pokus filetového háčkování, no, je to moje prvotinka. Pozdrav všem v klubu. Miluš

Vyšívaná paráda

16. srpna 2012 v 10:16 | Magdaléna |  Vyšívání

Milá Jitko a holky šikulky.....
už jsem dlouho nic neposlala, ale to neznamená, že vás pravidelně nesleduji,všechny ty náááádhery, které děláte..
Teď mi podařilo něco dokončit.Růže bude na kabelku pro moji princeznu a čtyři roční doby trošku jinak, jako dáreček...
Moc všechny pozdravuji ze Slovenska.

Háčkované dečky

15. srpna 2012 v 17:09 | Jitka N. |  Háčkování
Ahoj Jituš, už jsem se strááášně dlouho neozvala, ale žiju a jsem též zdráva. Jen s přibývajícím věkem mám toho času čím dál míň. A toho co bych chtěla je strašně moc. Nu což. K psaní jsem se přinutila díky tvým dečkám. Mám také dvě hotové a též jako dárek. Jsou dost velké, přibližně 50 cm. Jedna je bílá a druhá starorůžová, vzor je u obou stejný. Jen nevím, zda se budou líbit a kdy k nám mladí dorazí. Tento dárek má výhodu, nikdo z něj "nevyroste".
Moc a moc tě pozdravuji a též všechny členky a přeji všem hlavně hodně zdraví. Vaše Jitka N.

Frivolitky od Eviny

11. srpna 2012 v 13:03 | Evina |  Frivolitky

Splnila jsem si jeden sen (ke kterému mě přivedla Šárka svými výtvory),že se na stará kolena naučím frivolitky. Podle knížky Frivolitková krajka a za véééééliké podpory a pomoci Šárky, jsem se dopracovala k těmto výtvorům.Zdaleka ještě nejsou perfektní,ale snad se na ně dá koukat-krásný víkend všem členkám klubu přeje Evina

Frivolitky

9. srpna 2012 v 23:10 | Šárka Hartmanová |  Frivolitky
Posílám zase malý frivolitkový příspěvek :-). Dělala jsem zase záložky jako malé dárečky pro velké čtenáře :-).

Zdravím všechny v klubu a přeju všem krásný sluníčkový srpen :-), Šárka

Opět korálky

9. srpna 2012 v 16:27 | Hela* |  Korálky

Korálky mě drží pořád. Nemusím na nic myslet, protože pořád počítám a divím se jak jdou nakombinovat. Jakmile začnu přemýšlet, hned něco spletu. Neteř si vybrala modrý a zasvítila jí očíčka "chci všechny" :-). Tak jsem jí na přání udělala červenou soupravu a druhý je decentnější pro kamarádku.

Nové ozdoby

9. srpna 2012 v 8:41 | Sylva - kaktusářka |  Korálky

Objevila jsem další vě,c třeba na Vánoce, ale i jen tak, na ozdobu. Hned jsem to vyzkoušela, abych věděla, jak výrobky budou vypadat a líbí se mi. Na podzim budu pokračovat. Zdravím do klubu Sylva

Náramky

6. srpna 2012 v 17:12 | Hela* |  Korálky

Navlíkla jsem další 3 náramky v hnědé barevnosti. Pořád mě překvapuje, kolik vzorků se dá udělat ze třech druhů korálků.

Medvídci Kuky

4. srpna 2012 v 20:15 | Evina |  Háčkování
Pustila do postavičky Kukyho podle Kamlin, a aby mu nebylo smutno,tak hned ve trojím provedení-2 jsou pro dvojčátka kamarádky a jeden pro moje vnouče-krásný víkend přeje Evina

Dvouplášťová miska

4. srpna 2012 v 19:56 | Pavlína Bartíková |  Pletení z proutí a papíru
Zdravím do klubu a posílám na zkouknutí dvouplášťovou mísu z pedigu Pavlína