Nová členka a její tvorba

31. července 2012 v 18:14 | Jitka |  Hosté a nové členky
Při hledání popisu na šatečky,jsem narazila na Vaše nádherné stránky, kde jsem od paní Boženky získala popis, a na její popud bych se chtěla stát taky členkou klubu. Protože mám ráda ruční práce,tak bych se podělila o mé výrobky, ale nejprve bych se představila.
Jmenuji se Naďa, pocházím ze Znojemska a je mi 62 let. Ručním pracím (s malými přestávkami) se věnuji již od dětství.
Dřív, když jsem měla malé děti tak jsem hodně pletla,taky pak na vnoučata. Jednu dobu jsem i vyšívala. Teď mě nějak popadlo háčkování a ubrousková technika. Další moje záliba jsou kytičky na zahrádce. Posílám pár obrázků z mé tvorby.
Přeji všem krásné tvoření a hodně nápadů. Naďa Kučerová

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Milada Milada | E-mail | 31. července 2012 v 18:33 | Reagovat

Chválím pěkné výrobky. I já dýchám vzduch Znojemska :-)

2 Jarmila Jarmila | Web | 31. července 2012 v 18:39 | Reagovat

Moc krásné výrobky. :-)

3 Božena Božena | 31. července 2012 v 19:55 | Reagovat

Naďo, tvá ruční práce je moc hezká. Vítám tě v klubu a jsem moc ráda, že jsi se konečně rozhodla mezi nás přijít.

4 Sylva Sylva | 31. července 2012 v 20:23 | Reagovat

Zas jedna šikovná žena je mezi námi,ať se Ti u nás líbí. Máš krásné věci,nejvíc obdivuji ty slepičky,jestli máš,pošli popis. :-)  :-)  :-)

5 Šárka Šárka | E-mail | Web | 31. července 2012 v 20:32 | Reagovat

Také vítám do klubu mezi tvořilky :-). Všechno máš moc krásné :-), nejvíc se mi líbí hodiny :-). Hodně radosti z ruční prací a těším se na další příspěvky :-).

6 Hela* Hela* | 1. srpna 2012 v 18:52 | Reagovat

Ať se Ti tu líbí! Moc hezké práce!!!  Klobouček, dečky a hlavně perník jsou krásné. Sama mám s polevou už léta potíže. Buď ukapává, nebo nechce protéci dirkou. :-)  :-)  :-)

7 ruzena ruzena | E-mail | Web | 1. srpna 2012 v 20:59 | Reagovat

Moc krasne prace, libi se mi vsechno! Vitej mezi clenkami Klubu!

8 evina evina | 2. srpna 2012 v 10:06 | Reagovat

vítej mezi motalinkami a těším se na nové inspirace :-)  :D  :-)

9 Majka Majka | Web | 2. srpna 2012 v 10:34 | Reagovat

Kdyby se hodnotilo na body, dala bych 100 bodů. Líbí se mi nejen hodiny a všechno háčkované, ty slepičky jsou kouzelné, ale i vyšívání. A taky jsem byla za svobodna Kučerová, tak mám vztah i k tomu jménu :-) Samé moc pěkné věci :-)

10 Majka Majka | Web | 2. srpna 2012 v 10:35 | Reagovat

Nesmím zapomenout pochválit perníkový domeček :-)

11 Jana* Jana* | E-mail | Web | 2. srpna 2012 v 11:20 | Reagovat

Vítej mezi šikulkami. Tvé slepičky jsou kouzelné a ten háčkovaný klobouček je úžasný. Určitě nás potěšíš dalšími ukázkami z Tvé tvorby. :-)

Jestli se mohu zeptat, kde kupuješ ubrousky na decoupage?

12 Janka Janka | Web | 3. srpna 2012 v 8:38 | Reagovat

Móóóc hezké věcičky. :-)

13 magdalena magdalena | E-mail | 3. srpna 2012 v 9:27 | Reagovat

Milá Naďo, vítej mezi šikulkami tvorilkami... moc kráááásné věci, nejvíc mně okouzlili hodiny a perníček... :-)  :-)  :-)

14 Miloslava Miloslava | Web | 3. srpna 2012 v 20:54 | Reagovat

Nadi vítej v klubu,moc pěkné věci,líbí se mi všechno. Jsi šikulka. :-)  :-)

15 Naďa Kučerova Naďa Kučerova | E-mail | 5. srpna 2012 v 19:37 | Reagovat

Ahoj holky,moc mě potěšila reakce na mé výtvory,ani jsem to nečekala.Všem děkuji.Mám ještě plno věcí tak jak vyjde chvilka tak to tam dám.Naďa

16 plus size dress plus size dress | E-mail | Web | 24. listopadu 2012 v 9:05 | Reagovat

I retain listening to distinct news speak about getting free online grant applications so I have been looking around for genuine greatest website to get one.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama