close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Sova

21. července 2012 v 11:32 | Sylva - kaktusářka |  Fauna
Posílám obrázek sovy. Párek sov se nám usídlil u paneláků a vyvedl šest mladých. Pořád byly ve větvích a nedaly se vyfotit. Když jedna z nich slétla níž, tak jsem ji vyfotila.

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jarmila Jarmila | Web | 21. července 2012 v 12:31 | Reagovat

Krásná fotka sovy. :-) Gratuluji!

2 Hanka Hanka | 21. července 2012 v 12:56 | Reagovat

Moc krásný příspěvek, sovy jsou krásní ptáci, v noci létají téměř neslyšně. Podle fotky tipuji na puštíka. Kéž by se jim dařilo dobře a bylo jich víc. O_O  :-)

3 Hela* Hela* | 21. července 2012 v 14:43 | Reagovat

Blahopřeju k tak krásnému úlovku :-)  :-)  :-)

4 Elina Elina | E-mail | 21. července 2012 v 16:08 | Reagovat

Tak u paneláku je to zajímavé hnízdit.Pěkná sova!!! :-)  :-)

5 Sylva Sylva | 21. července 2012 v 19:42 | Reagovat

[2]:moc tiší nebyly,dlouho jsme nevěděli,co to dělá takový zvuk jak když vrže houpačka v kovových pantech,začalo to vždy jak se setmělo a trvalo to "skřípění" asi 1-1,5hod,to učily sovy mladé létat.

6 Jana Jana | Web | 22. července 2012 v 16:08 | Reagovat

Parádní úlovek...[5]: A to vrzání mě zaujalo, asi nic příjemného, ale sova je to krásná a určitě už zlikvidovaly spoustu hlodavců z okolí... ;-)  :-)

7 tetkapernikarka tetkapernikarka | 22. července 2012 v 21:41 | Reagovat

Krásný "úlovek" :-)

8 Sylva Sylva | 22. července 2012 v 22:08 | Reagovat

[6]:To je pravda s tím vrzáním,nic příjemného,měla jsem ze začátku dojem,že vrže lampa před domem,ale jednou jsem šla za šera za dům zavřít skleník a zjistila jsem,že je to z ořechu a napadlo mě,že je to nějaký pták a pak jsme ty sovy objevili. A s hlodavci také pravda,i zlikvidovaly i krtky,nikde v okolí žádná hromádka od krtka,i když dřív jich tady bylo plno

9 Jana Jana | Web | 23. července 2012 v 7:29 | Reagovat

[8]:Tak to je super, krtků je všude dost, u nás by to taky chtělo nějakou tu sovu, kvůli myším a vůbec, sova je krásný pták... ;-)  :-)  :-)

10 Jana* Jana* | E-mail | Web | 2. srpna 2012 v 11:37 | Reagovat

Sovička je nádherná. Jsi šikovná, že si ji vyfotila. Vím, že to není jednoduchá záležitost.
Sovičky miluju, jsou symbolem moudrosti a proto je paličkuji a mám je na webových stránkách. Podívej se. :-)  :-)  :-)

11 fake watches for sale fake watches for sale | E-mail | Web | 31. října 2012 v 12:30 | Reagovat

Thank You For This Blog, was added to my bookmarks.
http://www.theirwatches.com/

12 cheap flower girl dresses cheap flower girl dresses | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 4:46 | Reagovat

I happen to enter your blog with the help of Google search. To my sheer luck I got what I was searching for. Thanks.
http://www.spelldress.net/bridesmaid-dresses.html

13 plus size mother of the bride dresses plus size mother of the bride dresses | E-mail | Web | 2. května 2013 v 9:11 | Reagovat

Q. How did the farmer mend his pants?
http://www.spelldress.net/bridesmaid-dresses.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama