Háčkování na panenky

23. července 2012 v 19:52 | Milada |  Panenky

Panenky jsou zajímavé svým věkem - je jim něco přes padesát let.

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sylva Sylva | 23. července 2012 v 20:21 | Reagovat

vzpomínám si,jak jako malá holka jsem po takové panence toužila,ale ze začátku,jak se panenka objevila,nebyla k dostání.Jsou krásně nastrojené,moc se mě líbí. :-)  :-)  :-)

2 Elina Elina | E-mail | 23. července 2012 v 22:19 | Reagovat

Jé já měla taky takovou,ještě ji vozil mladší syn v dětském kočárku.Jsou krásně ustrojené.Ty růžové mě dostali!!! :-)  8-O  :-D

3 Majka Majka | Web | 23. července 2012 v 22:36 | Reagovat

Miládko, moc hezké oblečky na panenky! :-) A těžko říct, který obleček je nejhezčí. Ještě teď si dovedu představit, jak bych si s takovýma panenkama a oblečkama hrála, kdybych byla zase malá holčička :-) Taky jsem měla kový panenky, jen mi k tomu chyběly ty tvoje krásný oblečky :-) Nějaká holčička bude mít velkou radost! :-)

4 Květa Květa | Web | 23. července 2012 v 23:19 | Reagovat

Vzpomínám si na ty panenky, myslím, že byly gumové a krásně voněly. Oblečky jsou moc krásné a panenkám sluší.... :-D

5 evina evina | 24. července 2012 v 0:15 | Reagovat

chtěla bych být o 60 let mladší-nádhera :-)  :D  :-)

6 Milada Milada | E-mail | 24. července 2012 v 8:08 | Reagovat

[1]: Děkuji za pochvalu. To jejich ustrojení mě tentokrát stálo hodně úsilí - háčkuje se na ně podstatně hůř, než na Barbieny, jsou takové neforemné. :-)

7 Milada Milada | E-mail | 24. července 2012 v 8:11 | Reagovat

[2]: Nevím, jestli dnešní panenky budou po tolika letech stejně zachovalé. Díky za pěkná slova. :-)

8 bobo63 bobo63 | E-mail | 24. července 2012 v 8:12 | Reagovat

Prostě nádhera. :-)  :-)  :-)

9 Milada Milada | E-mail | 24. července 2012 v 8:20 | Reagovat

[3]: Moje okolí mě občas podezírá, jestli to nedělám kvůli sobě - že si s nimi hraju.Doufám, že radost udělám - je to pro vnučky mé dobré kamarádky. Vím určitě, že babičce se to líbit bude :-)

10 Milada Milada | E-mail | 24. července 2012 v 8:25 | Reagovat

Květuško, přesně jak říkáš - jsou gumové a krásně i po těch letech voní. Háčkuje se na ně hůř, nejde jim např. udělat klasický klobouček s krempou... :-(

11 Milada Milada | E-mail | 24. července 2012 v 8:27 | Reagovat

[5]: Já bych měla stejné přání(stačilo by mně o 30 míň) - ani ne kvůli panenkám... :-D

12 Milada Milada | E-mail | 24. července 2012 v 8:28 | Reagovat

[8]: Pochvala potěší... :-)  :-)

13 Hela* Hela* | 24. července 2012 v 14:38 | Reagovat

Miládko, Tvoje háčkování je, jako vždy, DOKONALÉ ! Máš obrovský smysl pro detail. I ty kloboučky s krempou jsi zvládla, ale co se mi líbí nejvíc jsou žluté čelenky :-)  :-)  :-)

14 Milada Milada | E-mail | 24. července 2012 v 17:14 | Reagovat

[13]: Helenko, moc děkuji za pochvalu, ty čelenky byly poměrně jednoduché :-)

15 Líba Líba | 24. července 2012 v 22:42 | Reagovat

Moc hezké oblečky,taky mám jednu takovou panenku ve svetříku a čepičce :-)  :-)  :-)

16 Milada Milada | E-mail | 25. července 2012 v 19:39 | Reagovat

Děkuji za pochvalu. :-) Starší panenky mají svoje kouzloa hlavně - jsou opravdu trvanlivé.

17 Šárka Šárka | E-mail | Web | 26. července 2012 v 21:12 | Reagovat

Miládko, máš zase nádherné oblečky :-). Moc se mi líbí ty růžovo-modré :-). Obdivuji, jak máš vždycky vychytané všechny deaily :-), určitě uděláš velkou radost :-)! A panenky jsou senzační, i když už to jsou také babičky :-).

18 Milada Milada | E-mail | 27. července 2012 v 7:23 | Reagovat

Šárko, pochvala od takové šikulky mě dvojnásob těší.Ty detaily mám dlouho dopředu promyšlené - teď třeba pletu vestu, ale v hlavě mně koluje sada svatebních šatků pro Barbie...U Tebe obdivuju frivolitkování - sleduju novinky. Máš to vkusné, pěkné a perfektně provedené... :-)

19 tetkapernikarka tetkapernikarka | 27. července 2012 v 13:13 | Reagovat

Kéž by i dnešní panenky a hračky tolik vydržely,panenky jsou jak nové.
Ahoj Miladko,znovu ani nenacházím slova chvály,kterýma bych vyjádřila tu preciznost a nádheru :-)Jsi neskutečně šikovná a pečlivá!Krásně i sladěné barvy,do detailu vypracované,moc móc krásné!!! :-) Posílám pozdrav tobě i manželovi :-)Alena
P.S.Novinek mám plno,ale není čas :-(

20 Milada Milada | E-mail | 27. července 2012 v 16:06 | Reagovat

[19]: Ali, díky za slova chvály. K Tobě pořád nahlížím...sleduju přípravy. :-) Přeju pevné nervy, až vyšetříš pár minutek času, ráda si přečtu Tvoje novinky. :-)  :-)

21 elegant evening dresses elegant evening dresses | E-mail | Web | 24. listopadu 2012 v 8:38 | Reagovat

Q. What sort of star is dangerous?

22 size plus evening dresses size plus evening dresses | E-mail | Web | 2. května 2013 v 10:20 | Reagovat

Q. What do computers do when they get hungry?
http://www.threedress.net/

23 Monika Monika | 9. ledna 2015 v 10:21 | Reagovat

Taky mám dvě takové doma...háčkuju jim oblečky pro vnučku :-)

24 Monika Monika | E-mail | 20. dubna 2015 v 13:16 | Reagovat

Dobrý deň,
veľmi krásne nápady na túto bábiku. My ju tiež máme doma, aký počet očiek ste dávali na nohavice pri háčkovaní?

s pozdravom
Monika

25 bhalu bhalu | Web | 20. června 2015 v 20:22 | Reagovat

půjčka 4000 :D

26 Josephcrica Josephcrica | E-mail | Web | 11. července 2019 v 18:23 | Reagovat

Writing a great thesis statement % , # $ * % ^ . = - > . . < . " . % > < \ * . " + * $ http://essay-for-your-day.gq/175/ Cover page for assignment . * * . Persuasive essay help . ( ? . \ " . > . . ^ ) . & ? . ( : . ( . ( &

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama