Červenec 2012

Nová členka a její tvorba

31. července 2012 v 18:14 | Jitka |  Hosté a nové členky
Při hledání popisu na šatečky,jsem narazila na Vaše nádherné stránky, kde jsem od paní Boženky získala popis, a na její popud bych se chtěla stát taky členkou klubu. Protože mám ráda ruční práce,tak bych se podělila o mé výrobky, ale nejprve bych se představila.
Jmenuji se Naďa, pocházím ze Znojemska a je mi 62 let. Ručním pracím (s malými přestávkami) se věnuji již od dětství.
Dřív, když jsem měla malé děti tak jsem hodně pletla,taky pak na vnoučata. Jednu dobu jsem i vyšívala. Teď mě nějak popadlo háčkování a ubrousková technika. Další moje záliba jsou kytičky na zahrádce. Posílám pár obrázků z mé tvorby.
Přeji všem krásné tvoření a hodně nápadů. Naďa Kučerová

Korálkové ozdoby

29. července 2012 v 16:11 | Sylva - kaktusářka |  Korálky
Stýskalo se mě po korálkách a tak jsem jich pár udělala. Vím,že je ještě brzy,ale uteče to a budu mít náskok.

Letní korálky

26. července 2012 v 23:09 | Hela* |  Korálky
Včera jsem se na houbách trochu utahala, tak jsem dnes relaxovala u korálků. Zelené jsou ke staršímu náramku, modrý náramek na přání a souprava pro kamarádku.

Potahy na lehátka

26. července 2012 v 22:55 | Hela* |  Šití
Konečně jsem se přinutila sednout k šicímu stroji. Stará lehátka a židličky dostaly nový kabát. Sice to není nic obtížného, ale tentokrát jsem se trefila do množství. Nezbyl mi ani centimetr a vyšlo mi to :-) Hela*

Háčkování na panenky

23. července 2012 v 19:52 | Milada |  Panenky

Panenky jsou zajímavé svým věkem - je jim něco přes padesát let.

Pichlavá krása

21. července 2012 v 12:03 | Sylva - kaktusářka |  Flóra kolem nás
Další pichlavá krása od Sylvy.

Sova

21. července 2012 v 11:32 | Sylva - kaktusářka |  Fauna
Posílám obrázek sovy. Párek sov se nám usídlil u paneláků a vyvedl šest mladých. Pořád byly ve větvích a nedaly se vyfotit. Když jedna z nich slétla níž, tak jsem ji vyfotila.

Ze zahrádky

21. července 2012 v 11:22 | Elina |  Flóra kolem nás
Na zahrádce před bouřkou a slunečnice co si zasadili ptáčci z krmítka.Na jedné stopce slunečnice je 7 květů.

Háčkovaná zvířátka

21. července 2012 v 11:03 | Evina |  Háčkování
Posílám zase pár obrázků-když jsem sešila moje výtvory,tak jsem jehlu zapíchla do klubíčka.Když jsem potřebovala zase šít,tak jsem musela prohmatat klubíčka,v kterém ta jehla je -proto jsem si umotala jehelníček švestku.Chrastítko rybička je pro dceřiny kamarády rybáře pro mimčo.Želvák Otík a méďa jsou podle popisů od Kamlin z Fler. Krásný nedeštivý víkend přeje Evina

Pro miminko

18. července 2012 v 21:55 | Hela* |  Pletení
Tato soupravička je pro nového vnoučka mojí kamarádky.

Náušnice

18. července 2012 v 21:52 | Hela* |  Korálky
Úplně jsem podlehla korálkům. Nakoupila jsem si jich trochu moc a tak se snažím z nich něco vyrobit. Pokusila jsem se Kačence udělat k náramkům náušnice. Aby to její mamce nebylo líto, přidala jsem 2 úplně jednoduché náhrdelníky.

Zvonečky

15. července 2012 v 22:10 | Pavlína Bartíková |  Pletení z proutí a papíru

Posílám do klubu zvonečky,které budou zdobit vánoční stromeček,vím je to brzičko,ale musí jich být hodně Pavlína

Opět korálky

14. července 2012 v 12:01 | Hela* |  Korálky
U nás pořád prší a je vítr, na zahradu se moc chodit nedá, tak navlíkám :-). Kačenka si udělala náramky pro kamarádky, maminku i pro sebe, tak aby to ostatním menším slečnám nebylo líto budou mít i ony.

Frivolitkování

12. července 2012 v 22:20

Zdravím všechny v klubu a přeji všem pohodové letní dny :-)). Posílám zase svou frivolitkovou trošku do mlýna :-)). Manželova maminka má tento týden narozeniny, a napadlo mě udělat jí sérii obrázků (šmodrchám to už od dubna :-)))))). Samotné motivy jsou tak okolo 11 cm, celé obrázky 18 x 24. Doufám, že potěším a budou se líbit :-)).

Mějte se pořád moc krásně a tvoření ať se daří :-))!

Všechny v klubu zdraví Šárka

Korálky

7. července 2012 v 23:29 | Hela* |  Korálky
Mám na návštěvě desetiletou vnučku Kačenku. Zařídila si u nás náramkovou manufakturu. 3 navlékla pro sebe, jeden pro maminku, jeden pro sestřenici a 2 pro kamarádku. Celkem jich je 7.

Zvířátka

6. července 2012 v 8:29 | Evina |  Háčkování
Tak jsem zase za dlouhých letních večerů něco umotala-moc mi toho nezbývá,protože většinu rozdám pro potěšení dalším (já mám potěšení, když vidím jak výrobek přibývá a jde do konečného tvaru). Venku je zase přes 30 stupňů a začíná bouřka,tak honem poslat, aby mi nespadl internet. Ahojky a krásný den Evina

Čepičky

2. července 2012 v 18:36 | Líba |  Háčkování
Zdravím všechna děvčata v klubu.Posílám obrázky mých posledních výtvorů pro malé slečny a kluky.Krásné léto všem.Líba