Něco se chystá...

12. června 2012 v 17:38 | Jana* |  Nepřehlédněte!
Moje milé šikulky, pokud budete mít čas a chuť, mrkněte na vysílání ČT1 "Živě na jedničce", středa 13.6.2012 od 14:00 do 16:00 hod. Držte palce. :-))

PS. Řekla bych, že to bude stát za to. Tak Janě* držme palce.

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Květa Květa | Web | 12. června 2012 v 22:41 | Reagovat

Tak to se musím určitě dívat..... :-)  :-)

2 ruzena ruzena | E-mail | Web | 13. června 2012 v 11:41 | Reagovat

Prosim, pak sem napiste, co to bylo, ja cz televizi nevidim!! Dekuji a drzim palce (at je to co chce)

3 Božena Božena | 13. června 2012 v 13:43 | Reagovat

To je napínavé, je to můj oblíbený pořad. Doufám jen, že moderovat bude Petr Rajchert. "Náhradní" moderátor mi nějak nesedí. Tak se těším, co tam bude.

4 Jitka Jitka | E-mail | Web | 13. června 2012 v 16:37 | Reagovat

Jani gratuluji, zvládlas to bravůrně.Ukázalo se jak taková malá žena jako Ty může být Titánem. Měla jsi tam krásné věci, perfektně jsi zvládla komunikaci a já jsem s otevřenými ústy zírala na ten betlém. Jsi opravdu dobrá.Jsem pyšná na to, že takový kumštýř jako jsi Ty je členem našeho klubu. :-)

5 Elina Elina | E-mail | 13. června 2012 v 17:46 | Reagovat

Tak to jsem překvapená!!!Sleduji tento program pokud mám čas,každý den.Samozřejmě jsem se dívala i dnes a obdivovala paličkování které tam paní ukazovala.Ještě jsem manželovi říkala,že bych se to chtěla naučit,ale že je to moc náročné.No a teď kouknu k Jitce a dozvím se,že je to členka našeho klubu.Gratuluji a moc obdivuji .Betlém byl skvostný a paní Jana si počínala bravůrně.Televizní hvězda !!!:-)  :-)

6 Božena Božena | 13. června 2012 v 19:09 | Reagovat

Jani, velká gratulace. Tvá práce je nádherná a perfektní. Betlém je úžasný. Vystupovala jsi sebevědomě. Škoda, že jsi nedostala více času o práci popovídat a ukázat, jak to skvěle umíš.

7 Zdiška Zdiška | Web | 13. června 2012 v 20:48 | Reagovat

Tak se přiznám, na televizi koukám až obyčejně večer, ale dneska jsem si to nenechala ujít a bylo to skvělé. Taky si myslím, že tam mělo být více prostoru pro Janu a více povídání o této nádherné ruční práci. Ale bylo to opravdu super. Jani gratuluji k úspěchu :-)  :-)  :-)

8 Hela* Hela* | 13. června 2012 v 21:51 | Reagovat

SKVĚLÉÉÉÉ :-)  :-)  :-)  :-)  :-)
Na televizi se dívám m álokdy. Jituško, moc děkuju za upozornění

9 Hanka Hanka | 14. června 2012 v 2:14 | Reagovat

Jany jsou šikovné, to tvrdím pořád. O_O  :-)

10 Jitka Jitka | E-mail | Web | 14. června 2012 v 9:30 | Reagovat

Já se na tento pořad moc nedívám, protože mně vadí to jejich přeskakování z tématu na téma. Měli by se věnovat jednomu až do vyčerpání  a pak zase dalšímu. Takhle to nacuckovali a tím ochudili diváka o celkový dojem z Janina kumštu. Paličkování by si zasloužilo samostatný pořad aby z toho divák měl ten správný prožitek.I přesto Jana působila profesionálně. :-)

11 Květa Květa | Web | 14. června 2012 v 10:22 | Reagovat

Sledovala jsem tento pořad, ale jen od poloviny. Jsem ráda, že jsem Janu zastihla aspoň na krátkou ukázku. Musím pohledat na internetu, jestli tam ten pořad nenajdu celý.
Jani, jsi šikovná, obdivuji tvoje umění.... :-)

12 Zdiška Zdiška | Web | 14. června 2012 v 11:56 | Reagovat

[10]:Tak v tomto s Tebou Jitko naprosto souhlasím, protože umění Jany by se mohlo klidně dát do samostatného pořadu, který by zabral celou dobu tohoto odpoledního vysílání ;-)

13 ruzena ruzena | E-mail | Web | 14. června 2012 v 14:27 | Reagovat

Tak jsem tu krasu videla i ja,je to na  strankach www.zivena1.cz - hledat ve video archivu s vcerejsim datem. Opravdu skvele, betlem je unikatni!

14 Božena Božena | 14. června 2012 v 15:54 | Reagovat

Děvčata, nemáte prosím adresu stránek šikulky Jany. Já jsem si ji napsala a tak poctivě uklidila, že papírek nemůžu najít. Děkuji.

15 moni moni | 14. června 2012 v 20:23 | Reagovat
16 Zdiška Zdiška | Web | 14. června 2012 v 21:05 | Reagovat

[15]:Naše Janička má tyto stránky - http://www.kouzloniti.cz/ :-)  :-)  :-) , ale Moni stránečky, které jsi tady uvedla jsou opět nádherné :-)

17 Jitka Jitka | E-mail | Web | 15. června 2012 v 12:51 | Reagovat

Děvčata, naše krajkářka vám na vaše komentáře odpoví hned, jak bude mít opravený noťas. A co čert nechtěl, cestou z natáčení měli havárii a tak má jistě spoustu starostí.Snad se nikomu nic nestalo.

18 Jana* Jana* | E-mail | Web | 17. června 2012 v 9:14 | Reagovat

Moje milé šikulky,předem se moc omlouvám, že jsem Vám do této chvíle nepoděkovala.V pondělí jedenáctého mně zkolaboval notebook a už nebyl čas cokoliv s ním podniknout. V úterý ráno jsme odjížděli a čekalo nás cca 400 km do Ostravy. Ve středu bylo vystoupení v pořadu. Velká tréma, která se nedá ani popsat, byla nejen tady, ale již z domova. Chvílemi jsem si myslela, že to neunesu. Při natáčení mě podržel celý televizní štáb, jsou to úžasní lidé. Příležitosti, kterou mně dala Česká televize si jako obyčejná žena vážím a také vím, že se naskytne jednou za život.Po natáčení ze mě stres za podpory mé drahé polovičky začal opadat a ve čtvrtek ráno jsme se vydali naším malým autíčkem zpět k domovu. Za Brnem na D1 však došlo k havárii 4 aut a my byli mezi nimi. Stát na dálnici u svodidel za velkého provozu, kdy okolo Vás frčí auta a hlavně kamiony a vy nemůžete nikam uniknout, je obrovský stres. Ale žijeme a to je důležité. Nikomu se nic nestalo, byly to "jen plechy". Doma jsme v pátek začali řešit pojišťovnu a notebooka. Náš zeť Martin zajistil náhradní a v sobotu večer  ho zprovoznil. Orientace na něm mně dělá trochu potíže. Děvčata, ještě jednou  Vám děkuji za krásná slova a jsem velice ráda a vážím si toho, že jsem členkou našeho klubu. Jituška je úžasná jako člověk i jako moderátorka.

19 Jana* Jana* | E-mail | Web | 17. června 2012 v 9:18 | Reagovat

[1]:Květuško, děkuji za podporu, velice si toho vážím..

20 Jana* Jana* | E-mail | Web | 17. června 2012 v 9:21 | Reagovat

[2]:Růženko, moc Tě zdravím a podívej se na mé webové stránky, tam jsem dala odkaz na webové stránky České televize, konkrétně na pořad, kde předvádím paličkování. Děkuji.

21 Jana* Jana* | E-mail | Web | 17. června 2012 v 9:22 | Reagovat

[3]: Boženko, doufám, že jsem Tě svým vvystoupením nezklamala. Díky.

22 Jana* Jana* | E-mail | Web | 17. června 2012 v 9:28 | Reagovat

[4]: Jituško, úžasná žena jsi ty, velice si Tě vážím. Na Tvá krásná slova jsem velice pyšná. Betlém se opravdu líbí a pravdou zůstává, že byl velice náročný.Ještě jednou Ti za vše děkuji.

23 Jana* Jana* | E-mail | Web | 17. června 2012 v 9:32 | Reagovat

[5]: Elino, děkuji za podporu, dohnala jsi mě k slzám. Jsem ráda, že se Ti mé paličkování líbí.

24 Jana* Jana* | E-mail | Web | 17. června 2012 v 9:35 | Reagovat

[6]: Boženko, ještě jednou děkuji za Tvá krásná slova, ale měla jsem takovou trému, že jsem chvílemi nevěděla ani jak se jmenuji. Nedá se to ani popsat.

25 Jana* Jana* | E-mail | Web | 17. června 2012 v 9:46 | Reagovat

[7]: Zdiško, děkuji a jsem ráda, že jsem Tě svými dílky potěšila. 8-)

26 Jana* Jana* | E-mail | Web | 17. června 2012 v 9:48 | Reagovat

[8]: Helo*, také moc děkuji za podporu.

27 Jana* Jana* | E-mail | Web | 17. června 2012 v 9:52 | Reagovat

[9]: Hanko, Jany jsou šikovné, ale Hanky jsou stejně šikovné. Děkuji.

28 Jitka Jitka | E-mail | Web | 17. června 2012 v 16:44 | Reagovat

[22]:Jani děkuji, jsi milá. Jestli jsi měla trému, tak to rozhodně nikdo nepoznal. Byla jsi profesionální a kdyby Ti dali víc prostoru, jistě by byl zážitek pro diváka ještě větší. Ale i tak jsi nás obohatila a za to děkuji. :-)

29 Šárka Šárka | E-mail | Web | 23. června 2012 v 22:35 | Reagovat

Tak jsem byla dva týdny mimo civilizaci a spojení, a nestíhám mrkat, co všechno mi uteklo. O Živě na jedničce sice vím, ale ještě jsem nidky neviděla, ale toto bych si rozhodně ujít nenechala!!! Tak snad někdy příště :-)!

30 Jana* Jana* | E-mail | Web | 2. července 2012 v 14:04 | Reagovat

[29]: Šárko, prosím, podívej se na mé webové stránky www.kouzloniti.cz a najdeš tam link na ČT1 na tento pořad v Odkazech nebo v Paličkování.
Díky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama