Háčkování

2. června 2012 v 23:20 | Milada |  Háčkování

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hela* Hela* | 3. června 2012 v 14:28 | Reagovat

Blůzka vypadá moc hezky a přemýšlím, jestli to druhé je kabelka nebo sukýnka. První mě napadla čepička, ale to by asi neměla ty uši :-)  :-)  :-)

2 Milada Milada | E-mail | 3. června 2012 v 16:18 | Reagovat

Helenko, tak to první je vesta pro mne. To druhé je pytlík na přezůvky pro vnučku - nastávající školačku :-)

3 Alena T Alena T | Web | 5. června 2012 v 13:16 | Reagovat

Miládko ten pytlík na přezůvky je super. ;-) že bych něco takového udělala vnučce :-?

4 Majka Majka | Web | 5. června 2012 v 16:24 | Reagovat

Miládko, vesta se ti zas moc povedla a to druhé, to jsem takyhádala co to je. Tak už vím, tedy pytlík na přezůvky do školy. Tak ty už máš vnučku školačku. Pytlík je veselý, povedený :-) Já když mi děti chodily do školy, vždy jsem spíchla nějakej ten pytlík, ani mne tenkrát nenapadlo ho zdobit. To se to bude vnučce s takovým pytlíkem ve škole chlubit! Je veslý, originální :-)

5 Milada Milada | E-mail | 5. června 2012 v 17:15 | Reagovat

[3]: Ali,na tom pytlíčku jsou dva fórky - medvídek,kterého má na stejně barevné aktovce ,a další - na tkaničce jsou na konci berušky - vnučka je Verunka (u nás se těm zvířátkům říká také VERUNKA) :-)Pytlíček je jednoduchý, u TV ho hravě zvládneš.

6 Milada Milada | E-mail | 5. června 2012 v 17:16 | Reagovat

[4]: Moc děkuji za takovou spoustu pěkných slov. To zdobení to je moje... :-)

7 tetkapernikarka tetkapernikarka | Web | 11. června 2012 v 23:41 | Reagovat

Miladko,moc se ti vesta i pytlíček povedly a Verunka se s ním bude pyšnit :-)
P.S. dlužím ti mejlík,myslím na tebe,do konce týdne se mi to snad podaří :-)  :-)

8 evening dresses evening dresses | E-mail | Web | 31. října 2012 v 13:31 | Reagovat

A. Swimming trunks.
http://www.felldress.org/

9 replica breitling airwolf watches replica breitling airwolf watches | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 5:31 | Reagovat
10 wedding gowns under 100 wedding gowns under 100 | E-mail | Web | 2. května 2013 v 8:27 | Reagovat

These are best used with minimalist outfits, especially dresses or gowns.
http://www.threedress.net/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama