close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Komentáře

1 *.* Lucc *.* *.* Lucc *.* | Web | 11. května 2012 v 9:44 | Reagovat

super

2 Božena Božena | 11. května 2012 v 9:52 | Reagovat

Jani, vítej mezi námi. Máš šikovné ručičky a takové členky vždy přinesou něco nového do našeho babince. Hezký víkend.

3 Zdiška Zdiška | Web | 11. května 2012 v 10:05 | Reagovat

Jani, taky se přidávám a vítám Tě mezi nás "pokročilé věkem", které mají neposedné ruce a nedokáží jen tak zahálet. Taky máš nádherné stránečky :-)  O_O  :-)

4 Milada Milada | E-mail | 11. května 2012 v 11:50 | Reagovat

Jani, zatím jsem mrkla jen jedním okem na Tvoje strány - i to málo lahodilo mému oku, jsi šikovná, určitě se na Tvoje stránky vrátím. :-)

5 Jarmila Jarmila | Web | 11. května 2012 v 13:04 | Reagovat

Nádhera. :-)

6 ruzena ruzena | E-mail | Web | 11. května 2012 v 20:38 | Reagovat

Vitej do klubu! Prohledla jsem si tvuj blog, mas tam nadherne veci, moc se mi libi tve palickovani. Sikulka!

7 Miloslava Miloslava | Web | 11. května 2012 v 22:03 | Reagovat

Jani vítej mezi námi,jsi šikulka a ještě si jdu prohlédnout Tvé stránky. :-D  :-)

8 Jana* Jana* | E-mail | Web | 12. května 2012 v 15:06 | Reagovat

[1]: Děkuji. Jana*

9 Jana* Jana* | E-mail | Web | 12. května 2012 v 15:44 | Reagovat

[1]:Lucc - mládí, mládí, mládí - Tvůj web jím doslova dýchá, nádhera.

[2]:Boženko, děkuji za milé přivítání do klubu a doufám, že budu ještě k užitku.

[3]:Zdiško, Tvé stránky mně mluví z duše - super. Budu se vracet ráda.
Děkuji za milé přivítání mezi "pokročilé věkem" - jak ten čas letí.

[4]:Miládko, mrkej dál, třeba oběma očima a děkuji.

[5]:Jarmilko, Tvůj web je také nádhera. Díky.

[6]:Růženko, posílám pozdrav do Itálie, Tvůj web je moc pěkný - ty karbanátky, úplně cítím jejich vůni a chuť - mňam,mňam.

[7]:Miloslavo, květiny také miluji, máš je nádherné. Tvé háčkování je super. Také jsem se po 20ti letech opět do něho pustila.

Ještě jednou Vám všem děkuji  za milé přivítání. Jana*

10 Šárka Šárka | E-mail | Web | 13. května 2012 v 22:40 | Reagovat

Ahoj Jani, také vítám a připojuji se k obdivovatelkám Tvé práce :-). Dívala jsem se na Tvůj blog a máš tam opravdu nádherné věci. Moc se mi líbí ta slunečnice na hnědém pozadí, to je nádherné dílo :-). Až někdy dojde čas a taky si pořídím herduli, tak vím, kam budu chodit na poradu :-) :-) :-). Ale to musím počkat, až mi mrňousci trošku povyrostou, třeba až začnou chodit do školy, budu mít víc času :-), nebo si to jenom myslím :-) :-) :-). Moc se těším na další příspěvky :-)!!!

11 evina evina | 14. května 2012 v 10:26 | Reagovat

ahoj Jani,také tě vítám mezi nás"mladší"a těším se na tvé další příspěvky :-)  :D  :-)

12 Jana* Jana* | E-mail | Web | 14. května 2012 v 22:28 | Reagovat

[10]: Šárko, děkuji za hezké přijetí. Webové stránky máš moc pěkné, vyšívaná slunečnice se jen směje. Frivolitkové záložky do knihy - nádhera. Ten pejsek-nemám slov-úžasné.
Obdivuji Tě, při ratolestech najít čas na tak široký záběr ručních prací. Skládám poklonu.
Říká se: Malé děti, malé starosti, velké děti, velké starosti-tak nevím, jak to bude s tím časem.
Přeji Tobě a "zlatíčkům" jenom to nejlepší.

[11]: Evino, děkuji moc za přivítání mezi "mladší". Už jsme jenom hezké.:-)

13 Hela* Hela* | 15. května 2012 v 10:08 | Reagovat

Pozdě, ale přece, Tě mezi námi vítám. Trochu jsem nakoukla do Tvých stránek. Moc se mi líbí. Kdysi jsem zkoušela paličkovat, ale háčkování a pletení mi jde líp a líp na to vidím. Mohla bys mi napsat kdy a kde bude doprovodná výstava paličkování v Chomutově? :-)  :-)  :-)

14 Hanka Hanka | 15. května 2012 v 17:11 | Reagovat

No, prostě, já říkám - Jany, ty jsou šikovné! O_O  :D

15 Jitka Jitka | Web | 16. května 2012 v 13:47 | Reagovat

Jani*, tak uvítání máš za sebou a je vidět z reakcí děvčat, že Tvoje tvorba nám tady chyběla a už jsi tady měla být dávno. Vítej a tvoř. ;-)

16 hagir hagir | 16. května 2012 v 16:04 | Reagovat

Vítám novou členku a musím tedy uznat, že Jana je mistr ve svém oboru. Paličkování obdivuji. :-)

17 Jana* Jana* | E-mail | Web | 16. května 2012 v 21:12 | Reagovat

[13]: Helo, děkuji za milé přivítání. Háčkování a pletení mám také ráda. Paličkuji pouze ze silnějších nití, jemné krajky se mi moc líbí, ale hůř vidím.:-)

[14]: Hanko, myslím, že všechna děvčata z našeho klubu jsou šikulky. :-)

[15]: Jitko, díky a už připravuji další krajky.:-)

[16]: hagir, děkuji za slova chvály, až se z toho červenám, ale v klubu jsou mistryně všechna děvčata. :-):-)

Děkuji a všechny Vás zdravím. Jana*

18 springy springy | Web | 8. září 2016 v 6:44 | Reagovat

hotovostni pujcka dnes O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.