Háčkované záclonky

9. května 2012 v 16:02 | Milada |  Háčkování

Posílám pár fotek. Je to část mých háčkovaných záclonek a nějaké panenky. Milada

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jarmila Jarmila | Web | 9. května 2012 v 17:49 | Reagovat

Moc pěkné. :-)

2 Milada Milada | E-mail | 9. května 2012 v 19:03 | Reagovat

[1]: Děkuji :-)

3 Miloslava Miloslava | Web | 9. května 2012 v 21:21 | Reagovat

Miládko moc pěkný,takové záclonky háčkovala kdysi moje maminka,která vždy říkala:,,tebe bych ráda viděla háčkovat,,ale bohužel není mezi námi již 32 let.Promiň,ale vyvolalo to u mě takovou milou vzpomínku.

4 Milada Milada | E-mail | 10. května 2012 v 6:09 | Reagovat

[3]: Je pro mne příjemné, když moje věci vyvolávají pěkné pocity. :-) Mimochodem moje mamka odešla o rok dřív...

5 Božena Božena | 10. května 2012 v 9:21 | Reagovat

Miladko, záclony jsou krásné, ale jak se udržují? Neponičí se ta nádhera praním? Panenky jsou úžasné, je to jako na módní přehlídce.

6 Milada Milada | E-mail | 10. května 2012 v 9:48 | Reagovat

[5]: Boženko, děkuji. Záclonky peru v pračce, naškrobím a vyžehlím. Vydrží dlouho pěkné a voňavé. :-)

7 magdalena magdalena | E-mail | 10. května 2012 v 10:25 | Reagovat

Miládko náááádhera... nemám slov. Záclonky se mi moc líbí a panenky ještě víc, kompletně zladené od hlavy až k patě a ty jich botičky...přímo na výstavu musím O_O  O_O  O_O  O_O  :-)  :-)

8 Milada Milada | E-mail | 10. května 2012 v 11:56 | Reagovat

[7]: Magdalenko, děkuji za moc pěkných slov :-)

9 Věrka Věrka | 10. května 2012 v 20:08 | Reagovat

takové nádhery))))to muselo být hodin práce, obdivuji)))) ;-) krásné záclonky)))

10 Milada Milada | E-mail | 10. května 2012 v 21:34 | Reagovat

[9]: Děkuji, pro mne je to forma odpočinku :-)

11 Majka Majka | Web | 11. května 2012 v 10:05 | Reagovat

Miládko, tak jsem se dočkala tvých záclonek. jsou opravdu moc hezké a něžné. To růžové lemování a zdobení tomu ještě víc přidává na pohodičce a něžnosti :-) všimla jsem si i zeleně za oknem, je vidět, že máš i hezký výhled z okna do přírody. No a oblečky na panenky jsou jedna hezčí, než druhá! :-)

12 Milada Milada | E-mail | 11. května 2012 v 11:45 | Reagovat

[11]: Moc děkuji za pochvalu.Ta zeleň za oknem,to je vlastně naše zahrada - chalupa stojí v jednom jejím rohu. Dříve byly v části zahrady ovocné stromy, ale s naším postupujícím věkem jsme nechali stromy vytahat(nestačili jsme na údržbu) a celá zahrada je zatravněná - jen kolem plotu jsou stromy a keře. :-)

13 ruzena ruzena | E-mail | Web | 11. května 2012 v 14:59 | Reagovat

vsechno je moc hezke, jemnoucke-cim jsou ty zaclonky zdobene-kyticky (?)

14 Milada Milada | E-mail | 11. května 2012 v 15:03 | Reagovat

[13]: Záclonky zdobí háčkované kytičky s lístky a provlečená mašlička, pro kterou byly háčkovány speciální dírky.

15 Šárka Šárka | E-mail | Web | 13. května 2012 v 22:30 | Reagovat

Miládko, záclonky jsou úžasné!!! Moc se mi líbí a umím si představit, co času jsi na nich strávila :-), ale výsledek opravdu stojí za to! Obdivuji opravdu moc, protože jedny moje rozdělané záclonky už dlouho leží ve skříňce a netuším, jestli je vůbec kdy dodělám :-). Panenky jsou také kouzelné :-)!

16 Milada Milada | E-mail | 14. května 2012 v 7:02 | Reagovat

[15]: Šárko, děkuji za pochvalná slova. Můžu říct, že zpočátku to šlo dost rychle - čtyři malé záclonky do pokoje, jedna na dveře a jedna nad skříň. Zbývaly dvě velké do jídelny, ty už se trochu vlekly, protože byla jiná práce - různé dárky  a objednávky.Chystáme se na malování celé chalupy a to byl ten poslední impuls, sedla jsem  a je hotovo, chybí ještě ta finální úprava -praní, škrobení a žehlení. Takže věřím, že když se u Tebe objeví podobný impuls, záclonky dokončíš. :-)

17 Milada Milada | E-mail | 14. května 2012 v 7:30 | Reagovat

[15]: Ještě jsem Ti moc chtěla pochválit Tvoje frivolitkování (chodím často nahlížet), k tomu se asi nikdy neodhodlám.Mám strach, že bych neměla trpělivost, abych se propracovala k pěkným výrobkům... :-(

18 Šárka Šárka | E-mail | Web | 14. května 2012 v 7:40 | Reagovat

[16]: :-) Já právě na ten impuls taky čekám :-). A taky na to, až bude víc času. Je to jediné, co jsem rozdělala a nedodělala, tak mě to trošku mrzí :-). Teď s dětma mi vyhovují takové spíš drobnosti - jako ty frivolitky :-). Ale ono se k záclonám dostanu :-).
Moc díky za pochvalu :-), frivolitky zkus, když tak můžu pomoct :-). Jinak večer se chystám aktualizovat, mám něco nového, tak budu ráda, když mrkneš :-).

19 evina evina | 14. května 2012 v 10:29 | Reagovat

záclonky i panenky jsou super,obdivuji tvoji trpělivost :-)  :D  :-)

20 Hela* Hela* | 14. května 2012 v 10:52 | Reagovat

Záclonky jsou nádherné! Jsi trpělivost sama :-). Panenky jako vždy jako z cukru. Už jich musí být neuvěřitelný počet :-)  :-)  :-)

21 Milada Milada | E-mail | 14. května 2012 v 12:37 | Reagovat

[19]:Děkuji za chválení. Můžu říct, že s přibývajícím věkem mně i trpělivosti přibývá. Možná tady někdy ukážu svetr, jehož jednu část jsem 25x párala :-) Chce to ještě asi tak 3 -4 hodiny práce, ale nějak chybí chuť. :-(

22 Milada Milada | E-mail | 14. května 2012 v 12:46 | Reagovat

[20]: Helenko, děkuji za pěkná slova. O mé trpělivosti jsem psala o pár řádků výš.Co se týká panenek. Udělám vždycky sadu tak asi dvaceti panenek a dávám je pryč - do obchůdku nebo dárky. Vnučka si vybere, co se jí líbí a to jí na objednávku dělám.Někdy jsou to kalhotky, jindy šátky, tentokrát chtěla ty dlouhé fialkové šaty s kytkami a žluté dírkované.Ale řeknu Ti, že dělat stejné šatky podruhé je hrůza, vše dělám podle momentálního nápadu, tak u těch dalších stejných pořád nahlížím a srovnávám. :-)

23 Hela* Hela* | 15. května 2012 v 10:10 | Reagovat

[22]:O tom opakování stejného oblečku Ti moc věřím. Jsem na tom úplně stejně :-)  :-)  :-)

24 prom dresses 2012 prom dresses 2012 | E-mail | Web | 31. října 2012 v 12:43 | Reagovat

Q. What did the big firecracker say to the little firecracker?
http://www.felldress.org/

25 replica cartier love watches replica cartier love watches | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 4:56 | Reagovat

Q. Why did the cookie go to the hospital?
http://www.latewatches.com/tissot-classic.html

26 ivana ivana | E-mail | 25. dubna 2015 v 16:00 | Reagovat

Dobry den mela bych zajem o uhackovani zaclonek delka250cm sirka35cm styl starobyly chaluparsky. Je to mozne? Marekova

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama